Daria Żukowa
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Najbogatsza singielka w Rosji wyszła za mąż. Wesele Darii Żukowej warte 7 milionów dolarów!

Poznajcie szczegóły ceremonii

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2020 17:15
Daria Żukowa
Fot. East News

Daria Żukowa, do niedawna najbogatsza singielka w Rosji, właśnie stanęła na ślubnym kobiercu! Podczas niedawnego rozwodu z Romanem Abramowiczem otrzymała 92 miliony dolarów. Rosyjska piękność długo nie pozostała jednak singielką. Właśnie wzięła ślub, a ceremonię wycenia się an siedem milionów dolarów. Kim jest jej ukochany i jak wyglądała ceremonia? Poznajcie szczegóły. 

Daria Żukowa wzięła ślub

Po rozstaniu z oligarchą, Romanem Abramowiczem, o Darii Żukowej było naprawdę głośno. Po dziesięciu latach ich małżeństwo przeszło do historii. „Podjęliśmy tę trudną decyzję, ale pozostajemy przyjaciółmi, rodzicami i partnerami we wspólnie podjętych przed laty biznesach”, napisali w wydanym oświadczeniu. Przez lata spekulowano, że Dasza jest z nim jedynie dla pieniędzy. Rzeczywiście Roman Abramowicz zapewnił jej bajkowe życie. Miała wszystko, czego zapragnęła. Podczas rozwodu rosyjska piękność otrzymała 92 miliony dolarów, a media okrzyknęły ja najbogatszą singielką Rosji. 

Długo nią jednak nie pobyła, bowiem po dwóch latach od rozwodu media zaczęły pisać o jej zaręczynach. W maju 2019 roku na Met Gali w Nowym Jorku Daria pojawiła się w towarzystwie młodszego o pięć lat greckiego miliardera Stavrosa Niarchosa. Potem spędzili wspólnego sylwestra w Peru. Według Page Six Daria Żukowa i Stavros Niarchos III zaręczyli się w ubiegłym roku. Mieli oficjalnie potwierdzić swój związek na ostatnim przyjęciu w Nowym Jorku. ,,Planują wziąć ślub jeszcze w tym roku. Aktualnie dopracowują szczegóły", zaznaczał wówczas znajomy pary.

Wygląda na to, że para zrealizowała swój plan. Daria Żukowa jest już po ślubie!  Jej mężem został miliarder Stavros Niarchos III. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w miniony piątek w pięknej scenerii, którą zapewnił im szwajcarski kurort narciarski Saint Moritz. Na weselu zebrało się ponoć ponad pół tysiąca gości, a sama impreza według zagranicznych mediów miała kosztować 7 milionów dolarów. Wśród gości dało się zauważyć Karlie Kloss, księżniczkę Beatrice z narzeczonym Edoardo Mapalli Mozzi, Charlotte Casiraghi, Orlando Blooma, Davida Beckhama czy Gwyneth Paltrow.

Jak na razie do sieci wyciekło tylko jedno zdjęcie, na którym mamy okazję podziwiać suknię ślubną Darii Żukowej. Wiadomo, że jest to dzieło Valentino. Parze pozostaje nam więc pogratulować i życzyć dużo miłości. 

Ekskluzywny resort, w którym para powiedziała sobie sakramentalne tak.

 

Ślub Darii Żukowej
Fot. Getty Images

Daria Żukowa i Stavros Niarchos III

Daria Żukowa mąż
Fot. Getty Images

TAGI #Rosja #ślub

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.