Daria Żukowa
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Najbogatsza singielka w Rosji wyszła za mąż. Wesele Darii Żukowej warte 7 milionów dolarów!

Poznajcie szczegóły ceremonii

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2020 17:15
Daria Żukowa
Fot. East News

Daria Żukowa, do niedawna najbogatsza singielka w Rosji, właśnie stanęła na ślubnym kobiercu! Podczas niedawnego rozwodu z Romanem Abramowiczem otrzymała 92 miliony dolarów. Rosyjska piękność długo nie pozostała jednak singielką. Właśnie wzięła ślub, a ceremonię wycenia się an siedem milionów dolarów. Kim jest jej ukochany i jak wyglądała ceremonia? Poznajcie szczegóły. 

Daria Żukowa wzięła ślub

Po rozstaniu z oligarchą, Romanem Abramowiczem, o Darii Żukowej było naprawdę głośno. Po dziesięciu latach ich małżeństwo przeszło do historii. „Podjęliśmy tę trudną decyzję, ale pozostajemy przyjaciółmi, rodzicami i partnerami we wspólnie podjętych przed laty biznesach”, napisali w wydanym oświadczeniu. Przez lata spekulowano, że Dasza jest z nim jedynie dla pieniędzy. Rzeczywiście Roman Abramowicz zapewnił jej bajkowe życie. Miała wszystko, czego zapragnęła. Podczas rozwodu rosyjska piękność otrzymała 92 miliony dolarów, a media okrzyknęły ja najbogatszą singielką Rosji. 

Długo nią jednak nie pobyła, bowiem po dwóch latach od rozwodu media zaczęły pisać o jej zaręczynach. W maju 2019 roku na Met Gali w Nowym Jorku Daria pojawiła się w towarzystwie młodszego o pięć lat greckiego miliardera Stavrosa Niarchosa. Potem spędzili wspólnego sylwestra w Peru. Według Page Six Daria Żukowa i Stavros Niarchos III zaręczyli się w ubiegłym roku. Mieli oficjalnie potwierdzić swój związek na ostatnim przyjęciu w Nowym Jorku. ,,Planują wziąć ślub jeszcze w tym roku. Aktualnie dopracowują szczegóły", zaznaczał wówczas znajomy pary.

Wygląda na to, że para zrealizowała swój plan. Daria Żukowa jest już po ślubie!  Jej mężem został miliarder Stavros Niarchos III. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w miniony piątek w pięknej scenerii, którą zapewnił im szwajcarski kurort narciarski Saint Moritz. Na weselu zebrało się ponoć ponad pół tysiąca gości, a sama impreza według zagranicznych mediów miała kosztować 7 milionów dolarów. Wśród gości dało się zauważyć Karlie Kloss, księżniczkę Beatrice z narzeczonym Edoardo Mapalli Mozzi, Charlotte Casiraghi, Orlando Blooma, Davida Beckhama czy Gwyneth Paltrow.

Jak na razie do sieci wyciekło tylko jedno zdjęcie, na którym mamy okazję podziwiać suknię ślubną Darii Żukowej. Wiadomo, że jest to dzieło Valentino. Parze pozostaje nam więc pogratulować i życzyć dużo miłości. 

Ekskluzywny resort, w którym para powiedziała sobie sakramentalne tak.

 

Ślub Darii Żukowej
Fot. Getty Images

Daria Żukowa i Stavros Niarchos III

Daria Żukowa mąż
Fot. Getty Images

TAGI #Rosja #ślub

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?