Cher
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wróżono jej śmierć, a teraz stanie na ślubnym kobiercu!

Cher planuje wyjść za 27-letniego partnera

Sabina Zięba 31 sierpnia 2020 20:00
Cher
Fot. Getty Images

W ostatnim czasie Cher jest coraz rzadziej widywana publicznie, a media niejednokrotnie donosiły o jej złym stanie zdrowia. Doszło nawet do tego, że podejrzewano, iż leży już na łożu śmierci. Tym bardziej dziwią więc doniesienia o jej najbliższych planach. Podobno planuje ślub ze swoim 27-letnim partnerem! Jak się poznali?

Cher wychodzi za mąż

Jeszcze w czerwcu tego roku światowe media grzmiały, że Cher nie czuje się najlepiej. Wówczas Globe Magazine cały artykuł zatytułował „Chora Cher puka do drzwi do nieba”. Piosenkarka odwołała udział w protestach przeciwko rasizmowi i pisała o sobie w sieci, że jest zbyt chora i słaba, by wyjść z domu. Ponadto specjaliści podkreślali, że organizm gwiazdy jest wyniszczony i osłabiony przez wirusa Epsteina-Barra, którego przechodziła w latach 80. W jego wyniku wokalistka ma zniszczone nerki i serce, a powikłania ciągną się za 74-latką do dzisiaj. Jej koniec wydawał się bliski.

Najnowsze wieści są zgoła inne i napawają niezwykłym optymizmem. Podobno nowe życie i energia wstąpiły w Cher za sprawą... miłości! W ostatnim numerze OK! podano informację, iż piosenkarka jest właśnie w trakcie planowania ślubu swoich marzeń. Podobno 27-letniego wybranka poznała za sprawą wspólnego znajomego i już po kilku miesiącach zamieszkali razem w jej domu w Malibu. Czytamy: „Cher spotykała się w swoim życiu z wieloma mężczyznami, ale różnili się od jej nowego kochanka. Po prostu tak dobrze się dogadują”.

W publikacji zauważono, że gwiazda nigdy nie zrezygnowała ze znalezienia bratniej duszy i jej cierpliwość w końcu się opłaciła. Informator magazynu stwierdził także, że jest gotowa zaryzykować wszystko dla wielkiej miłości, a owy mężczyzna na tyle ją uszczęśliwia, iż niedawno się zaręczyli. Wokalistka miała dostać 16-karatowy żółty kamień szlachetny i teraz planuje wesele. OK! donosi: „Cher planuje założyć skandaliczną sukienkę. To częściowo przezroczysta suknia z cekinami z brokatowym nakryciem głowy, zaprojektowanym przez jej dobrego przyjaciela, Boba Mackie”. Również jej o 47 lat młodszy partner ma się wykazać wyobraźnią w doborze stroju, gdyż jego outfit ma być inspirowany stylem Elvisa Presleya.

Znane są także pewne szczegóły uroczystości - Cher ma nadzieję, że jej starszy syn, Chaz, poprowadzi ją do ołtarza, natomiast młodszy, Elijah, wykona specjalną piosenkę na przyjęciu. Jeśli chodzi o listę uczestników, podano, że mają się tam znaleźć takie gwiazdy, jak Dolly Parton czy Tina Turner.

Podobno najbliżsi martwią się o wokalistkę, ta jednak nie zaprząta sobie tym głowy. „Cher przysięga, że ​​to już na wieczność. Ma świetnego faceta, a do tego mówi o zajęciu się polityką, a może nawet o odbyciu ostatniej trasy koncertowej ze swoim mężczyzną obok niej”, czytamy.

Myślicie, że rzeczywiście znalazła tego jedynego?  

okładka najnowszego numeru OK!

Cher bierze ślub w 2020
Fot. Materiały prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.