Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Skura świętuje trzecią rocznicę ślubu. Zobaczcie wyjątkowo romantyczne zdjęcia!

Para wzięła ślub na Zanzibarze!

Gabriela Czernecka 6 września 2018 08:29

Anna Skura świętuje właśnie trzecią rocznicę ślubu! To wyjątkowy czas dla autorki bloga What Anna Wears. Niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła dziewczynka, którą para nazwala Melody. Wraz z ukochanym mężem Anna Skura świętowała wczoraj trzecią rocznicę ślubu. Tak prywatnych zdjęć blogerki dawno nie widzieliśmy. Blogerka rzadko dzieli się fotografiami męża, bo jak mówi, ten nie lubi pozować do zdjęć. Z okazji trzeciej rocznicy ślubu Anna Skura zrobiła wyjątek i podzieliła się naprawdę wyjątkowymi fotografiami!

Rocznica ślubu Anny Skury

Ceremonia ślubna Anny Skury odbyła się trzy lata temu na Zanzibarze, który blogerka nazywa "końcem świata".  Choć autorka What Anna Wears rzadko dzieli się fotografiami z mężem, tym razem zrobiła wyjątek. Na Instaramie Anny Skury możemy podziwiać piękne ślubne fotografie.

„Boso, z wiatrem we włosach, z muszelkami zamiast bukietu, sami tylko ze sobą. Z dala od tych tradycyjnych wesel, które nas zawsze trochę przerażały. Ten cudowny dzień nadszedł tak niespodziewanie, że jeszcze się chyba nie przyzwyczaiłam, że jestem już ŻONĄ. Czuje się jak w bajce, jestem szczęściarą najszczęśliwszą na świecie i nie wyobrażam sobie by tym szczęściem nie podzielić się dzisiaj z Wami. Jesteście ze mną zawsze”, pisała trzy lata temu. 

Kim jest mąż Anny Skury? To Marek Warmuz, wielki pasjonata podróży po świecie, który odwiedził ponad 80 krajów. Zakochany w Afryce, mieszkał 6 lat w Maroko, gdzie stworzył pierwszą polską bazę surfingową w tym kraju. Jest założycielem Agencji Turystycznej Holly Cow.

Anna Skura i Marek Warmuz świętują właśnie trzecią rocznicę ślubu. „Dziękuje za to piękne życie, które razem sobie wymyślamy. Dziękuję za wolność. Dziękuję za miłość. Dziękuję za Melodyjkę”, napisała pod zdjęciami.

Parze życzymy kolejnych szczęśliwych lat, a Was zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie wszystkie ślubne fotografie zakochanych. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.