Blogerka potwierdziła doniesienia o kryzysie w związku

Gabriela Czernecka 13 listopada 2020 13:14

Był rajski ślub na Zanzibarze, jest bolesne rozstanie. Anna Skura potwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po pięciu latach małżeństwa rozwodzi się z mężem. Nie ukrywała przy tym poruszenia. „Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu”, potwierdziła blogerka. Ujawniła również, jak wygląda obecnie ich relacja.

Anna Skura rozwodzi się z mężem Markiem

Ten rok był dla prowadzącej bloga What Anna Wears i uczestniczki „Agenta – Gwiazdy” wyjątkowo trudny. Pod koniec czerwca zmarł jej ukochany tata. W październiku potwierdziła natomiast, że jest zakażona koronawirusem. W ostatnim czasie z kolei zniknęła z Instagrama, co wywołało falę spekulacji wśród jej fanów. Twierdzili, że przeżywa głęboki kryzys, związany z życiem osobistym. Dowodem na to miał być brak zdjęć i nagrań z partnerem w jej mediach społecznościowych, mimo tego, że wcześniej mężczyzna regularnie przewijał się na jej profilach. Okazało się, że internauci mieli rację!

W czwartek wieczorem Anna Skura zamieściła na swoim Instagramie obszerną relację, w której wyjawiła, że rozwodzi się z mężem.

„Ten rok jest bardzo specyficzny dla wszystkich. Dla mnie na pewno. Sami wiecie, jak wiele różnych i trudnych wydarzeń miało w tym roku miejsce w moim życiu, ale to nie jest wszystko, bo jest jeszcze coś o czym Wam nie wspominałam. Nie chcę dłużej tego ukrywać. Wiele z was o to pyta, a ja chce być z Wami szczera. Po prostu obrałam taką drogę w swoim życiu”, przekonuje.

Zdradziła również, jak wyglądają obecnie ich relacje.

„Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu. Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam Wam to powiedzieć, bo chciałam być z Wami szczera, ale bardzo prosimy Was o uszanowanie naszej prywatności i o nie dociekanie”, podkreśliła.

Mąż Anny Skury - Marek Warmuz. Historia miłości

Kim jest mąż Anny Skury? To Marek Warmuz, wielki pasjonata podróży po świecie, który odwiedził ponad 80 krajów. Zakochany w Afryce, mieszkał 6 lat w Maroko, gdzie stworzył pierwszą polską bazę surfingową w tym kraju. Jest założycielem Agencji Turystycznej Holly Cow.

Anna Skura i Marek Warmuz wzięli ślub w 2015 roku na Zanzibarze, który blogerka nazywa „końcem świata”.  Choć autorka What Anna Wears rzadko dzieliła się fotografiami z mężem, dwa lata temu zrobiła wyjątek. Na Instaramie Anny Skury można było podziwiać piękne ślubne zdjęcia.

„Boso, z wiatrem we włosach, z muszelkami zamiast bukietu, sami tylko ze sobą. Z dala od tych tradycyjnych wesel, które nas zawsze trochę przerażały. Ten cudowny dzień nadszedł tak niespodziewanie, że jeszcze się chyba nie przyzwyczaiłam, że jestem już ŻONĄ. Czuje się jak w bajce, jestem szczęściarą najszczęśliwszą na świecie i nie wyobrażam sobie by tym szczęściem nie podzielić się dzisiaj z Wami. Jesteście ze mną zawsze”, pisała pięć lat temu.

„Dziękuje za to piękne życie, które razem sobie wymyślamy. Dziękuję za wolność. Dziękuję za miłość. Dziękuję za Melodyjkę”, podkreśliła natomiast w 2018 roku. Wówczas cieszyli się również z narodzin córeczki Melody Imaan, nazywanej przez Annę Skurę pieszczotliwie „Melodyjką”.

W naszej galerii znajdziecie wszystkie ślubne fotografie zakochanych. 

1/5
Anna Skura, ślub Anny Skury, What Anna Wears
Copyright @Instagram @whatannawears
1/5

Anna Skura trzy lata temu stanęła na ślubnym kobiercu.

2/5
Anna Skura, ślub Anny Skury, What Anna Wears
Copyright @Instagram @whatannawears
2/5

Mężem Anny Skury został Marek Warmuz, znany podróżnik.

3/5
Anna Skura, ślub Anny Skury, What Anna Wears
Copyright @Instagram @whatannawears
3/5

Anna Skura i Marek Warmuz świętują właśnie trzecią rocznicę ślubu.

4/5
Anna Skura, ślub Anny Skury, What Anna Wears
Copyright @Instagram @whatannawears
4/5

Ceremonia ślubna Anny Skury odbyła się trzy lata temu na Zanzibarze, który blogerka nazywa "końcem świata".

5/5
Anna Skura, ślub Anny Skury, What Anna Wears
Copyright @Instagram @whatannawears
5/5

Zakochanym serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…