Katarzyna Dowbor, VIVA! sierpień 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
VIVA! Tylko u nas

„Nie sądziłam, że w ludziach może być aż tyle zawiści’’. Zniszczono dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor!

Damian Duda 19 listopada 2017 18:00
Katarzyna Dowbor, VIVA! sierpień 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

 

Program, który z założenia pomagał potrzebującym, zaczął niektórym przeszkadzać. Do tego stopnia, że dom, który wyremontowała ekipa programu Katarzyny Dowbor, został zniszczony. Komu przeszkadzał? Sąsiadom bohaterki jednego z odcinków show „Nasz nowy dom’’. 

 

Przeczytaj też: „To dla mnie niepojęte, nie mogę tego zrozumieć’’. Dom wyremontowany przez ekipę programu „Nasz nowy dom’’ został zniszczony!

 

Przeczytaj też: Wojciechowska, Torbicka, Lewandowski... Która z gwiazd jest najcenniejsza? Ranking „Forbesa’’

„Nasz nowy dom’’ — zniszczony dom 

Nikt nie ma wątpliwości, że program, którego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor, „Nasz nowy dom’’, jest jednym z najbardziej misyjnych w polskiej telewizji. Prezenterka, wspólnie z ekipą, pomaga osobom, które nie stać na spełnienie marzeń o przytulnym domu. Niestety, jak pokazuje ostatnia sytuacja, nie wszystkim się to podoba. Dom bohaterki jednego z odcinków został zniszczony przez jej sąsiadów.

 

„Nie musieliśmy tego robić, bo ustalony zakres robót tego nie zakładał. Ale żeby wyglądało to lepiej, ekipa po godzinach swojej pracy wzięła farby oraz narzędzia i odnowiła elewację. Zniszczenie tego jest dla mnie niepojęte, nie mogę tego zrozumieć. Jeśli ktoś nie chce pomagać, nie ma problemu, bo przecież nie ma takiego obowiązku, ale niszczyć to, co ktoś inny zrobił, to już jest zawiść’’, powiedziała oburzona Katarzyna Dowbor w rozmowie z serwisem NaTemat.pl. 

 

„Nie sądziłam, że w ludziach może być aż tyle zawiści. Każdy miał prawo przecież zgłosić się do tego programu. Przykre jest również to, że oprócz słów dochodzi też do różnych niefajnych incydentów. Ktoś oblał nową elewację farbą, nocą ktoś podjeżdża pod nasze mieszkanie i rzuca kamykami, puka w okna. Proszę, uszanujcie naszą prywatność i spokój’’, wyznała lokalnemu tygodnikowi bohaterka odcinka realizowanego w Szczytnie.

 

Katarzyna Dowbor
Fot. East News

 

Katarzyna Dowbor
Fot. East News

 

Zobacz też: Z wizytą u Katarzyny Dowbor. „Przyszłam na chwilę, zostałam na zawsze’’

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.