Weronika Kostyra 12 września 2017 17:00
1/9
Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Siwiec, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram
1/9

Gwiazdy dobrze wiedzą, że wygląd i wizerunek to ważna część ich sukcesu. W każdej sytuacji starają się wypaść jak najlepiej i pochwalić swoim idealnym życiem. Także wtedy, kiedy nie jest to oczywiste, czyli…po ciąży. Obecnie na językach wszystkich jest Natalia Siwiec, która w zaledwie dwa tygodnie powróciła do szczupłej sylwetki.

 

Gwiazdy chcą jak najszybciej wrócić do formy po porodzie

Ostatnie miesiące to prawdziwy „baby boom” w polskim show-biznesie. Świeżo upieczone mamy czują jednak na sobie ogromną presję i przykładają dużą wagę do odzyskania figury po ciąży. Chcą jak najszybciej pozbyć się zbędnych kilogramów, by znowu zachwycać i wrócić do pracy. W tym celu wiele z nich decyduje się na treningi, dietę oraz specjalistyczne zabiegi… Biorą udział w coraz popularniejszej modzie na odzyskanie figury w rekordowym czasie. Gwiazdy wiedzą, że aktywność po porodzie to jedynie połowa sukcesu. Ważne są także ćwiczenia i ogólna kondycja przed ciążą i w jej trakcie.

 

Zdania na temat trendu są podzielone. Część fanek inspiruje się i stara naśladować idolki. Niektóre krytykują je jednak za promowanie nierealistycznych wzorców i zwracają uwagę, że to zbyt forsujące dla organizmu. Najbardziej jednak krytykują fakt, że zwyczajne kobiety po prostu nie mogą sobie na to pozwolić. Gwiazdy stać na trenera personalnego, profesjonalne zabiegi, a także opiekunkę do dziecka w tym czasie. Pozostałe mamy są zbyt zmęczone codzienną opieką nad dzieckiem.

 

Zobacz jakie są sposoby młodych mam na szczupłą sylwetkę!

 

Zobacz także: Lewandowska, Mucha, Arciuch i inne gwiazdy zarabiają na macierzyństwie fortunę! Ile dokładnie?

2/9
Natalia Siwiec
Copyright @Instagram @nataliasiwiec.official
2/9

Natalia Siwiec urodziła 23 sierpnia, a już tera publikuje zdjęcia z idealnie płaskim brzuchem. Pobiła tym samym rekord Anny Lewandowskiej! Internauci nie dowierzają i twierdzą, że to zasługa photoshopa. Nawet najlepsza dieta i treningi nie przynoszą rezultatów tak szybko!

 

 

Zobacz także: Natalia Siwiec urodziła pierwsze dziecko! Znamy jego płeć i imię

3/9
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/9

Powrót do formy Anny Lewandowskiej był szeroko komentowany w mediach. Trenerka już dwa tygodnie po porodzie opublikowała zdjęcie z treningu, czym wywołała burzę. Wielu zarzucało jej, że promuje nierealne wymagania wobec młodych matek. Ona jednak za każdym razem podkreślała, że powrót do ćwiczeń to kwestia indywidualna, którą należy konsultować z lekarzem. Jak wiadomo żona Roberta Lewandowskiego przed ciążą i w jej trakcie nie unikała aktywności fizycznej, więc lekkie ćwiczenia po uroczeniu Klary były dla niej oczywistością.

 

Zobacz także: Medialna burza wokół brzucha Anny Lewandowskiej. Co sądzą o tym Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin–Piotrowska?

 

Zobacz także: Narodziny córeczki wywróciły jej świat do góry nogami! Zobacz najważniejsze momenty z życia Anny Lewandowskiej i jej rodziny

4/9
Małgorzata Socha
Copyright @Instagram @malgosia.socha
4/9

Małgorzata Socha, aby odzyskać kondycję uprawia jogging, ale pomaga sobie też zabiegami w salonie kosmetycznym. Oba te działania przynoszą spektakularne rezultaty. Aktorka urodziła w styczniu, a niewiele później powróciła na salony, prezentując świetną formę.

 

 

Zobacz także: Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu? Zdjęciem aktorki w takim wydaniu pochwalił się... Kuba Wojewódzki

5/9
Tamara Arciuch
Copyright @Instagram @tamara.arciuch
5/9

Tamara Arciuch nie rozpoczęła od razu intensywnych treningów. Dała sobie czas na odpoczynek, poza tym karmiła piersią co ułatwia utratę zbędnych kilogramów. Pilnowała, aby zdrowo się odżywać. Dopiero później rozpoczęła łagodne treningi ogólnorozwojowe z trenerką, a później pokochała Nordic Walking. 

 

 

Zobacz także: Lewandowska, Mucha, Arciuch i inne gwiazdy zarabiają na macierzyństwie fortunę! Ile dokładnie?

6/9
Paulina Krupińska
Copyright @Instagram @pkrupinska
6/9

Paulina Krupińska po obu ciąży nie forsowała się. Nie zależało jej na tym, by efekt osiągnąć jak najszybciej, wolała, by wszystko naturalnie wróciło do normy. Zamiast tego dba o zdrową dietę i karmi piersią.

 

 

Zobacz także: Ależ oni się kochają! Zobaczcie urocze zdjęcia Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

7/9
Natalia Kukulska
Copyright @Instagram @natalia.kukulska
7/9

Natalia Kukulska po urodzeniu trzeciego dziecka, córki Laury dość szybko wróciła do pracy. „Faktowi” powiedziała też: „Cały czas myślę o zdrowym trybie życia i staram się dużo spacerować z córeczkę, bo wszędzie mi towarzyszy. Muszę po ciąży wrócić do formy”.

 

 

Zobacz także: Nie tylko Anna Lewandowska... Zobacz inne gwiazdy, które karmią piersią

8/9
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram @paulinasykutjezyna
8/9

 

Paulina Sykut-Jeżyna po ciąży dbała o formę pod okiem trenera personalnego. Zwierzyła się, że mąż troszczy się o to, żeby się nie przemęczała. W pracy miała nawet specjalny leżak, na którym mogła się zregenerować w przerwie w zdjęciach.

 

 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna zniknie z telewizji po zakończeniu emisji „Tańca z gwiazdami”? Znamy jej plany!

9/9
Maja Bohosiewicz
Copyright @Instagram @majabohosiewicz
9/9

Maja Bohosiewicz jest już doświadczoną mamą. Drugie dziecko urodziła pod koniec lipca i niemal od razu powróciła do ubrań sprzed ciąży. Aktorka zawsze była szczupła, ale jej sekret to spacery z dziećmi. Dzięki temu nie odmawia sobie nawet słodyczy!

 

 

Zobacz także: Arciuch, Kukulska, Socha, Sykut-Jeżyna... niedawno zostały mamami, a już robią furorę na salonach!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.