EN_01497574_0370, Angelina Jolie, Shiloh Jolie PItt
Fot. Maria Laura Antonelli/AGF/ShutterstockRex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Shiloh chce poznać prawdę na temat małżeństwa rodziców. Zadała Angelinie niezręczne pytanie

Aktorka nie wytrzymała

Olga Figaszewska 11 stycznia 2022 11:56
EN_01497574_0370, Angelina Jolie, Shiloh Jolie PItt
Fot. Maria Laura Antonelli/AGF/ShutterstockRex Features/East News

Angelina Jolie znalazła się w ogniu pytań. Shiloh postanowiła dowiedzieć się, jak naprawdę rozpoczęła się historia miłości rodziców. Jest ciekawa, co ich do siebie zbliżyło. Przypomnijmy, że para poznała się w 2004 roku na planie do filmu Pan i Pani Smith. Wtedy Brad Pitt był mężem Jennifer Aniston. Shiloh zaczęła wypytywać mamę o byłą partnerkę ojca. Dla Angeliny to nie jest komfortowa sytuacja. Wolałaby uniknąć odpowiedzi na pytania dotyczące Jennifer. Co powiedziała 15-letniej córce?

Shiloh chce dowiedzieć się prawdy na temat związku rodziców

Dla Jennifer Aniston był prawdziwą miłością. Dla świata stanowili jedną   z najpiękniejszych i najbardziej zgranych par Hollywood. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Brad Pitt zakochał się w koleżance z planu. Zdjęcia do filmu  „Pan i Pani Smith” zakończyły się płomiennym romansem z Angeliną Jolie. Aktorska para nie mogła dłużej przed sobą ukrywać, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Oboje postanowili zawalczyć o to uczucie. Długo nie potwierdzali doniesień mediów. Prawdę opowiedzieli dopiero po dwóch latach.  

„W końcu zdaliśmy sobie sprawę, że jest między nami coś więcej, niż myśleliśmy. Wiedzieliśmy, że to, co nas łączy, to wielka rzecz. Spędziliśmy dużo czasu na rozmowach o tym, czego oboje chcemy w życiu. Zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy tego samego”, zwierzała się aktorka w wywiadzie dla „Vogue’a”.

Sprawdź też: Jennifer Aniston i Brad Pitt: „Będę go kochać do końca życia. To był piękny, skomplikowany związek”

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Rex Features/EAST NEWS

W 2005 roku Brad Pitt i Jennifer Aniston obwieścili światu, że się rozstają, zaznaczając, że wciąż łączy ich przyjaźń. „Będę go kochać do końca życia. To fantastyczny człowiek. Nie żałuję wspólnego czasu i nie zamierzam tego rozpamiętywać. Wiele się nauczyliśmy. Pomagaliśmy sobie nawzajem i bardzo to cenię. To był piękny, skomplikowany związek” – podkreślała Jennifer Aniston w rozmowie z „Vanity Fair”.  

Czytaj też: Brad Pitt po raz pierwszy skomentował relację z Jennifer Aniston!

Czy Angelina Jolie opowie córce historię swojej relacji z Bradem Pittem?

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta śledzą w prasie informacje na temat relacji rodziców. Nie interesują ich jednak plotki i chciałyby zasięgnąć informacji u źródła. Dlatego Shiloh zdecydowała się podpytać mamę o szczegóły jej życia, a przede wszystkim początki relacji z ojcem i ich pierwszego spotkania. Zależało jej na tym, by poznać prawdę na temat swojej rodziny. Nie obyło się też bez rozmowy na temat Jennifer Aniston. Poruszenie tego wątku mocno zaniepokoiło Angelinę. Aktorka była wyraźnie zakłopotana i nie do końca potrafiła się odnaleźć w tej sytuacji.

„Kiedy Shiloh zaczęła pytać o Jennifer, Angie się wstrzymywała. Jest wystarczająco dojrzała, by przyznać się do własnej historii, ale nie ma mowy, żeby była gotowa porozmawiać z którymkolwiek ze swoich dzieci o kobiecie, która przyćmiła jej małżeństwo z Bradem. Na pewno nie teraz, gdy ich ojciec znów przyjaźni się z Jen i chce, aby dzieci, które ma z Angeliną, spędzały z nią czas”, podawał informator Woman’s Day.

Shiloh Jolie-Pitt, Los Angeles, Kalifornia, 18.11.2021 rok
Fot. Rex Features/East News

Shiloh Jolie-Pitt, Los Angeles, Kalifornia, 18.11.2021 rok

Angelina Jolie i Brad Pitt Premiera filmu The Tourist w Rzymie, 2010
Fot. ALBERTO PIZZOLI/AFP/EAST NEWS

Angelina Jolie i Brad Pitt na premierze filmu The Tourist w Rzymie, 2010 rok

Shiloh nie daje za wygraną i ma nadzieję, że w końcu otrzyma odpowiedź na nurtujące ją pytania. Nastolatka zdaje sobie sprawę z tego, że wiele rzeczy jest zatajanych przed nią i jej rodzeństwem.

„Shiloh nie jest głupia i widzi nową stronę swojej matki. Po raz pierwszy widzi ją także jako kobietę, więc wie, że trafiła w czułe miejsce”, czytamy na łamach zachodniej prasy.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta jest gotowa, by usłyszeć całą prawdę na temat relacji rodziców. Czy Angelina Jolie odważy się z nią porozmawiać i opowie swoją historię?  

Zobacz też: Angelina Jolie została oszukana podczas adopcji córki. Biologiczna matka Zahary wciąż żyje!

Angelina Jolie, Shiloh Jolie Pitt,2021
Fot. Beretta/Sims/Shutterstock/Rex Features/East News

Angelina Jolie z córka, Shiloh

Angelina Jolie, Brad Pitt, Cannes, Francja, 20.05.2009 rok
Fot. Jean Baptiste Lacroix/FilmMagic

Angelina Jolie, Brad Pitt, Cannes, Francja, 20.05.2009 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?