Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt po raz pierwszy skomentował relację z Jennifer Aniston!

Aktor ujawnił, z kim przyjdzie na Oscary

Sabina Zięba 24 stycznia 2020 12:00
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

W latach 90. należeli do najpiękniejszych i najbardziej popularnych par Hollywood. W 2005 roku nikt nie mógł uwierzyć, że to już koniec tej wspaniałej relacji. Od momentu niedawnego rozstania przystojnego aktora z Angeliną Jolie, wielokrotnie spekulowano, że Brad Pitt wrócił do swojej wielkiej miłości i ulubienicy Ameryki, Jennifer Aniston. Teraz po raz pierwszy sam odniósł się do owych spekulacji i zdradził, z kim przyjdzie na galę rozdania Oscarów!

Brad Pitt o szumie wokół relacji z Jennifer Aniston

Plotki o naprawieniu relacji między Pittem, a Aniston pojawiają się od roku. To właśnie w lutym 2019 roku, Brad zjawił się na 50. urodzinach Jennifer. Wiadomo, że w kolejnych miesiącach ich relacje tylko ulegały poprawie. Pod koniec ubiegłego roku zachodnie media podawały, że para ukrywa swój związek, a nawet ujawniały szczegóły ich rzekomego ślubu w Meksyku.

Potwierdzeniem krążących plotek miała być obecność obojga 19 stycznia na gali SAG Awards, w trakcie której wymieniali czułości, a także wzajemnie ze wzruszeniem oglądali swoje przemówienia podczas odbierania statuetek. Zdjęcia i filmiki obrazujące ich reakcje momentalnie obiegły cały świat, wywołując wielkie emocje wśród milionów ludzi. 

Jak się teraz okazuje, sami zainteresowani nie mieli o tym pojęcia. W rozmowie z Entertainment Tonight Brad Pitt na wieść, że jego spotkanie z Jen cieszy się ogromną popularnością, rzekł: „Nie wiedziałem. Jestem błogo naiwny i w tym stanie pozostanę”.

Nikt nie miał jednak odwagi zapytać wprost o relację z aktorką... Do czasu! Od 15 stycznia przez 10 dni w Kalifornii trwa Santa Barbara International Film Festival. W czwartkowy wieczór 23 stycznia pojawił się na nim Brad Pitt. Wykorzystała to jedna z reporterek, pytając go, z kim przyjdzie na galę rozdania Oscarów i czy będzie to Jennifer Aniston. Artysta, śmiejąc się, odparł: „Nie mam osoby towarzyszącej” i pospiesznie oddalił od dziennikarki.

Myślicie, że ma jeszcze nadzieję, na ponowne ułożenie sobie życia z Jen?  

Brad Pitt i Jennifer Aniston podczas SAG Awards 2020

Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.