Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt po raz pierwszy skomentował relację z Jennifer Aniston!

Aktor ujawnił, z kim przyjdzie na Oscary

Sabina Zięba 24 stycznia 2020 12:00
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

W latach 90. należeli do najpiękniejszych i najbardziej popularnych par Hollywood. W 2005 roku nikt nie mógł uwierzyć, że to już koniec tej wspaniałej relacji. Od momentu niedawnego rozstania przystojnego aktora z Angeliną Jolie, wielokrotnie spekulowano, że Brad Pitt wrócił do swojej wielkiej miłości i ulubienicy Ameryki, Jennifer Aniston. Teraz po raz pierwszy sam odniósł się do owych spekulacji i zdradził, z kim przyjdzie na galę rozdania Oscarów!

Brad Pitt o szumie wokół relacji z Jennifer Aniston

Plotki o naprawieniu relacji między Pittem, a Aniston pojawiają się od roku. To właśnie w lutym 2019 roku, Brad zjawił się na 50. urodzinach Jennifer. Wiadomo, że w kolejnych miesiącach ich relacje tylko ulegały poprawie. Pod koniec ubiegłego roku zachodnie media podawały, że para ukrywa swój związek, a nawet ujawniały szczegóły ich rzekomego ślubu w Meksyku.

Potwierdzeniem krążących plotek miała być obecność obojga 19 stycznia na gali SAG Awards, w trakcie której wymieniali czułości, a także wzajemnie ze wzruszeniem oglądali swoje przemówienia podczas odbierania statuetek. Zdjęcia i filmiki obrazujące ich reakcje momentalnie obiegły cały świat, wywołując wielkie emocje wśród milionów ludzi. 

Jak się teraz okazuje, sami zainteresowani nie mieli o tym pojęcia. W rozmowie z Entertainment Tonight Brad Pitt na wieść, że jego spotkanie z Jen cieszy się ogromną popularnością, rzekł: „Nie wiedziałem. Jestem błogo naiwny i w tym stanie pozostanę”.

Nikt nie miał jednak odwagi zapytać wprost o relację z aktorką... Do czasu! Od 15 stycznia przez 10 dni w Kalifornii trwa Santa Barbara International Film Festival. W czwartkowy wieczór 23 stycznia pojawił się na nim Brad Pitt. Wykorzystała to jedna z reporterek, pytając go, z kim przyjdzie na galę rozdania Oscarów i czy będzie to Jennifer Aniston. Artysta, śmiejąc się, odparł: „Nie mam osoby towarzyszącej” i pospiesznie oddalił od dziennikarki.

Myślicie, że ma jeszcze nadzieję, na ponowne ułożenie sobie życia z Jen?  

Brad Pitt i Jennifer Aniston podczas SAG Awards 2020

Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.