Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta chce zamieszkać z ojcem?

„Ma dosyć ciągłych przeprowadzek”

Weronika Kostyra 16 lipca 2018 20:00
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Przez lata uchodzili za idealną parę. Po ich nagłym rozstaniu nikt nie spodziewał się, że walka o prawa do opieki nad szóstką wspólnych dzieci będzie tak zacięta. Para nie może polubownie dojść do porozumienia, dlatego to sąd tymczasowo wyznaczył, kiedy każde z rodziców zajmuje się dziećmi. Nadal jednak nie jest to ostateczne rozwiązanie, a para nie sfinalizowała rozwodu. Teraz oboje postanowili sięgnąć po ostateczne środki. Angelina zapowiedziała upublicznienie własnych dzienników z czasów małżeństwa. W tym momencie spotkało ją jednak zaskoczenie ze strony, z której najmniej się jej spodziewała…

Shiloh Jolie-Pitt zamieszka z ojcem?

Ciągła walka i przepychanki są uciążliwe nie tylko dla małżonków, ale także dla ich dzieci. Jako pierwsza zbuntowała się 12-letnia Shiloh Jolie-Pitt, najstarsze biologiczne dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dziewczynka  od najmłodszych lat zachowuje się i ubiera jak chłopiec, nosi też krótko ostrzyżone włosy. Ostatnio powiedziała podobno matce, że ma „dosyć ciągłych przeprowadzek” i chce na stałe zamieszkać z ojcem. „Jest zmęczona przeprowadzkami z miasta do miasta i tym, że nie może być z tatą. Błaga, żeby pozwolono jej na stałe zamieszkać z Bradem”, podał magazyn Star.

Angelina jest przerażona zachowaniem córki. Do tej pory Do tej na własną rękę ograniczała kontakty dzieci z ich ojcem pory wbrew nakazom sądu. W jej mniemaniu chroniła w ten sposób dzieci. Mimo że aktor odbył terapię odwykową, nadal ufa nie mężowi i nie chce, by widywał się z dziećmi. Ostatnio jednak dzieci spotkały się z Bradem.

Angelina Jolie boi się, że to ojciec przekonał córkę do takiej decyzji. „W jej mniemaniu robi wszystko dla dobra dzieci, ale ciągnąc je za sobą po całym świecie, jednocześnie trzyma je z daleka od ojca. Shiloh myśli niezależnie. Wreszcie zaczęła głośno wyrażać swoje zdanie i nic jej nie powstrzyma”, mówi źródło magazynu.

Sądzisz, że dziewczynka podjęła tę decyzję samodzielnie? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?