ZE ŚWIATA SERIALI

Dominika Ostałowska wraca do M jak miłość? Komentarz produkcji rozwiewa wszelkie wątpliwości

Co dalej z serialową Martą?

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2018 16:00

Widzowie kultowej telenoweli od 50 odcinków nie widzieli na szklanym ekranie odtwórczyni roli Marty Mostowiak. Serialowa postać, w którą wciela się Dominika Ostałowska, przebywa od długiego czasu w Kolumbii, gdzie wyjechała z dziećmi po zakończeniu burzliwego małżeństwa, by odciąć się od dotychczasowego życia. Choć wróciła na krótko, by odwiedzić rodzinę, wątek ten został szybko urwany. Czy widzowie zobaczą jeszcze kiedyś serialową Martę w serialu?

Dominika Ostałowska wróci do M jak miłość? 

Dziennikarz Faktu postanowił skontaktować się z przedstawicielką biura prasowego M jak miłość, Karoliną Baranowską. Niestety, jej komentarz rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące powrotu Dominiki Ostałowskiej na szklany ekran.

„W sezonie, który jest w emisji do końca maja, nie wróci”, ucięła rozmowę.

Nie wiadomo natomiast czy scenarzyści zdecydują się rozpisać dla Marty Mostowiak nowy wątek w jesiennych odcinkach.

Dlaczego Dominika Ostałowska rozstała się z M jak miłość?

„Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do M jak miłość. To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę”, zapewniła w rozmowie z dziennikarzem Faktu w sierpniu 2017 roku.

W kuluarach mówiło się, że wszystkiemu winny jest powrót do serialu Joanny Sydor, której 9 lat temu Dominika Ostałowska odbiła partnera, reżysera serialu, Mariusza Malca.

„Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: „Zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać”, zwierzała się kilka lat temu Na żywo Sydor.

Jej prośby na nic się zdały. Jak na ironię, związek serialowej Marty Mostowiak i reżysera przetrwał zaledwie rok. Od tamtej pory aktorka jest samotna.

Panie od 2009 roku pozostają w jawnym konflikcie, zaś jednym z warunków powrotu serialowej Teresy do M jak miłość było podobno zakończenie wątku Marty Mostowiak.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?