Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Są pierwsze zdjęcia serialowej BrzydUli, która po 11 latach wraca na ekran! Jak się zmieniła?

Tego się nie spodziewaliśmy!

Rafał Kowalski 3 czerwca 2020 20:45
Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO

Lata 2008-2009 w polskiej telewizji to niekwestionowany sukces serialu BrzydUla, który w najlepszym momencie oglądało ponad 5 milionów osób! Przygody Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego przyniosły TVN aż 136 milionów złotych z reklam, dlatego nie jest zaskoczeniem, że twórcy produkcji chcą powtórzyć ten sukces. Już na jesieni zobaczymy pierwsze odcinki kolejnego sezonu serialu. Jak będzie wyglądać tytułowa postać?

Julia Kamińska jako BrzydUla w 2020 roku – zdjęcia

Kilka dni temu podczas jednego z wywiadów Julia Kamińska, która nie tylko zagra tytułową BrzydUlę, ale i jest współautorką scenariusza, zdradziła, jak to możliwe, że losy bohaterów będą miały kontynuację. „Kontynuacje "BrzydUli" zrealizowane były w kilku krajach tuż po pierwszej części, która zwykle okazywała się sukcesem. Natomiast te pomysły nie były raczej sukcesem. W związku z tym właściciele formatu, czyli Kolumbia zdecydowali się już nie wyrażać zgody na robienie kontynuacji, bo chcieli utrzymać dobrą sławę tego projektu”, opowiadała aktorka Plejadzie.pl.

Zaznaczyła też, co zmieniło się, jeśli chodzi o polski pomysł  na drugą część serialu. To duża zasługa Piotra Jaska – drugiego scenarzysty. „Mój prywatny partner wpadł w pewnym momencie na oryginalny pomysł, według którego jeszcze nigdy kontynuacja "BrzydUli" nie została zrealizowana. Zostało to wysłane do właścicieli formatu i oni się zachwycili. Stwierdzili, że to ma sens i wyrazili zgodę. Jest to w 100% praca polskich scenarzystów”, zdradziła gwiazda Plejadzie.

Informację o nagraniach, które ruszają w czerwcu, potwierdziła też Małgorzata Socha. Kto jeszcze powróci do produkcji? Tego nie wiadomo… Na szczęście w sieci pojawiły się zdjęcia, które odkrywają inną tajemnicę, na rozwiązanie której czekaliśmy od dawna. Wiadomo bowiem, jak przez 11 lat do dziś ewoluowała BrzydUla.

Spodziewaliście się, że scenariusz założy ubranie jej w rozciągnięte ciuchy? Zapowiada się ciekawie… 

Brzydula w 2020 roku

BrzydUla 2020
Fot. TVN

BrzydUla 2020
Fot. TVN

BrzydUla 2020
Fot. TVN

Brzydula 2008

Brzydula
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…