Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Są pierwsze zdjęcia serialowej BrzydUli, która po 11 latach wraca na ekran! Jak się zmieniła?

Tego się nie spodziewaliśmy!

Rafał Kowalski 3 czerwca 2020 20:45
Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO

Lata 2008-2009 w polskiej telewizji to niekwestionowany sukces serialu BrzydUla, który w najlepszym momencie oglądało ponad 5 milionów osób! Przygody Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego przyniosły TVN aż 136 milionów złotych z reklam, dlatego nie jest zaskoczeniem, że twórcy produkcji chcą powtórzyć ten sukces. Już na jesieni zobaczymy pierwsze odcinki kolejnego sezonu serialu. Jak będzie wyglądać tytułowa postać?

Julia Kamińska jako BrzydUla w 2020 roku – zdjęcia

Kilka dni temu podczas jednego z wywiadów Julia Kamińska, która nie tylko zagra tytułową BrzydUlę, ale i jest współautorką scenariusza, zdradziła, jak to możliwe, że losy bohaterów będą miały kontynuację. „Kontynuacje "BrzydUli" zrealizowane były w kilku krajach tuż po pierwszej części, która zwykle okazywała się sukcesem. Natomiast te pomysły nie były raczej sukcesem. W związku z tym właściciele formatu, czyli Kolumbia zdecydowali się już nie wyrażać zgody na robienie kontynuacji, bo chcieli utrzymać dobrą sławę tego projektu”, opowiadała aktorka Plejadzie.pl.

Zaznaczyła też, co zmieniło się, jeśli chodzi o polski pomysł  na drugą część serialu. To duża zasługa Piotra Jaska – drugiego scenarzysty. „Mój prywatny partner wpadł w pewnym momencie na oryginalny pomysł, według którego jeszcze nigdy kontynuacja "BrzydUli" nie została zrealizowana. Zostało to wysłane do właścicieli formatu i oni się zachwycili. Stwierdzili, że to ma sens i wyrazili zgodę. Jest to w 100% praca polskich scenarzystów”, zdradziła gwiazda Plejadzie.

Informację o nagraniach, które ruszają w czerwcu, potwierdziła też Małgorzata Socha. Kto jeszcze powróci do produkcji? Tego nie wiadomo… Na szczęście w sieci pojawiły się zdjęcia, które odkrywają inną tajemnicę, na rozwiązanie której czekaliśmy od dawna. Wiadomo bowiem, jak przez 11 lat do dziś ewoluowała BrzydUla.

Spodziewaliście się, że scenariusz założy ubranie jej w rozciągnięte ciuchy? Zapowiada się ciekawie… 

Brzydula w 2020 roku

BrzydUla 2020
Fot. TVN

BrzydUla 2020
Fot. TVN

BrzydUla 2020
Fot. TVN

Brzydula 2008

Brzydula
Fot. AKPA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.