Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska, 19 lipca 2006
Fot. Palicki/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Dowbor złożyła synowej wyjątkowe życzenia. Ten wpis poruszył internautów

Joanna Koroniewska jest dla niej jak córka

Olga Figaszewska 28 maja 2023 17:00
Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska, 19 lipca 2006
Fot. Palicki/AKPA

Katarzyna Dowbor rozczuliła fanów najnowszym wpisem. Dziennikarka w wyjątkowy sposób uczciła urodziny swojej synowej, Joanny Koroniewskiej. Łączy je wyjątkowa więź. Prezenterka jest dla ukochanej Macieja Dowbora jak druga mama. Internauci są poruszeni tym, co napisała była prowadząca Nasz nowy dom.

Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska - łączy je wyjątkowa więź

Są dla siebie jak mama i córka. Wspierają się, motywują i zawsze mogą liczyć na swoją pomoc. Katarzynę Dowbor i Joanne Koroniewską łączy wyjątkowa więź. „Rozumiemy się bez słów. Więc można pozazdrościć”, pisała aktorka. Na każdym kroku obalają stereotypy dotyczące relacji teściowej z synową.

Niedawno Joanna Koroniewska złożyła Katarzynie Dowbor życzenia z okazji Dnia Matki. Podziękowała jej za miłość i ciepło, które otrzymuje od niej każdego dnia. „Wracam właśnie późną porą od mamy z cmentarza i pomyślałam sobie, jak to fajnie, że ja nadal mamę mam! Mamo! Zawsze traktowałaś mnie na równi z Maćkiem, a czasem nawet lepiej! Bardzo ci za to dziękuję! Docierałyśmy się, ale jedno wiem już na pewno — mogę na ciebie liczyć! Pamiętaj, że ty na nas też!”, mogliśmy przeczytać.  

W dalszej części wpisu odniosła się do gali Telekamery 2023 i nagrody, którą otrzymał program Nasz nowy dom. „Pamiętaj — jest mnóstwo ludzi, dla których jesteś absolutnie wyjątkowa! Nie ma drugiej takiej Kaśki i nigdy nie będzie! […] To oznacza tylko jedno „IKONO”- wierni widzowie NIE ZAPOMINAJĄ! Ściskam najmocniej na świecie Mamo! Jesteśmy z Maćkiem z Tobą całym sercem ! I nie tylko My! Wszyscy widzowie !! 👏👏”, podkreśliła aktorka.

Czytaj też: Katarzyna Dowbor przerwała milczenie po rozdaniu Telekamer

Katarzyna Dowbor jest dla niej jak mama. Złożyła wyjątkowe życzenia Joannie Koroniewskiej

Tym razem to Katarzyna Dowbor złożyła jej wyjątkowe życzenia. 27 maja aktorka świętowała urodziny. Z tej okazji na profilu byłej prowadzącej Nasz nowy dom pojawił się poruszający wpis skierowany do synowej.

„Asiu, córeczko! Z serca najlepsze życzenia urodzinowe! Nie zmieniaj się bądź zawsze tak cudownie uśmiechnięta, pełna entuzjazmu i zawsze gotowa wszystkim pomagać. Bo to cała Ty, prawdziwa, naturalna i życzliwa dla ludzi. Całuję mama!”, napisała Katarzyna Dowbor.

Te słowa poruszyły internautów, którzy w komentarzach nie szczędzili paniom ciepłych słów. „Obalacie stereotypy teściowa i synowa”, „Wspaniałe Kobietki, będące dla siebie siłą, wsparciem. Super😊”, „Najserdeczniejsze życzenia, fajną relację macie”, „Wczoraj się wzruszałam dzięki Pani Asi i dziś dzięki Pani...super z Was Kobiety ”, czytamy. 

Życzymy samych wspaniałości  

Sprawdź też: Poznali się podczas wywiadu, byli sobie pisani. Oto historia miłości Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?