Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramatyczne kulisy rozstania Anny Wendzikowskiej z partnerem!

Zostawił ją... z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia?!

Konrad Szczęsny 6 grudnia 2018 12:03
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

To dla niej wyjątkowo trudny czas. Pod koniec października Anna Wendzikowska została po raz drugi mamą. Wówczas na świat przyszła jej córeczka Antonina, owoc związku dziennikarki z Janem Bazylem. W zeszłym tygodniu okazało się, że para rozstała się. Teraz na jaw wyszły kulis rozpadu tej relacji. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna... zostawił dziennikarką Dzień Dobry TVN z dnia na dzień!

Anna Wendzikowska rozstała się z Janem Bazylem. Kulisy rozstania pary

Według znajomych Anny Wendzikowskiej, jej partner miał opuścić mieszkanie pod koniec listopada.

„Janek po prostu wyszedł z domu. A następnego dnia wrócił po rzeczy. Ania jest zdruzgotana i załamana. Płacze, jak o tym mówi. Sytuację przeżywa też jej starsza córka, Kornelka, która bardzo się z nim zżyła. Mała po prostu za nim tęskni”, zdradza kulisy rozstania w Super Expressie znajoma gwiazdy. 

Dlaczego Jan Bazyl zdecydował się na tak radykalny krok i z dnia na dzień odciął od najbliższych?

„Najwyraźniej przerosło go ojcostwo: nieprzespane noce, płaczące dziecko, które ma kolki, i natłok obowiązków związanych z opieką nad noworodkiem”, podkreśla znajoma dziennikarki.

Anna Wendzikowska wynajęła nianię

Z uwagi na natłok obowiązków zawodowych i fakt, że poza maleńką Tosią Anna Wendzikowska musi zajmować się jeszcze czteroletnią córką Kornelią, prezenterka zdecydowała się wynająć nianię. Ma ona towarzyszyć prezenterce w studio Dzień Dobry TVN i w czasie, w którym ona będzie na antenie, opiekować się maleńką Tosią.

„Niestety, Ania nie może sobie pozwolić na urlop macierzyński. Została samotną matką z dwójką małych dzieci na utrzymaniu. Musi sprostać nowej sytuacji. Przecież nie usiądzie i nie będzie płakać”, kwituje źródło gazety  

Anna Wendzikowska z córką
Fot. Instagram

Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.