Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramatyczne kulisy rozstania Anny Wendzikowskiej z partnerem!

Zostawił ją... z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia?!

Konrad Szczęsny 6 grudnia 2018 12:03
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

To dla niej wyjątkowo trudny czas. Pod koniec października Anna Wendzikowska została po raz drugi mamą. Wówczas na świat przyszła jej córeczka Antonina, owoc związku dziennikarki z Janem Bazylem. W zeszłym tygodniu okazało się, że para rozstała się. Teraz na jaw wyszły kulis rozpadu tej relacji. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna... zostawił dziennikarką Dzień Dobry TVN z dnia na dzień!

Anna Wendzikowska rozstała się z Janem Bazylem. Kulisy rozstania pary

Według znajomych Anny Wendzikowskiej, jej partner miał opuścić mieszkanie pod koniec listopada.

„Janek po prostu wyszedł z domu. A następnego dnia wrócił po rzeczy. Ania jest zdruzgotana i załamana. Płacze, jak o tym mówi. Sytuację przeżywa też jej starsza córka, Kornelka, która bardzo się z nim zżyła. Mała po prostu za nim tęskni”, zdradza kulisy rozstania w Super Expressie znajoma gwiazdy. 

Dlaczego Jan Bazyl zdecydował się na tak radykalny krok i z dnia na dzień odciął od najbliższych?

„Najwyraźniej przerosło go ojcostwo: nieprzespane noce, płaczące dziecko, które ma kolki, i natłok obowiązków związanych z opieką nad noworodkiem”, podkreśla znajoma dziennikarki.

Anna Wendzikowska wynajęła nianię

Z uwagi na natłok obowiązków zawodowych i fakt, że poza maleńką Tosią Anna Wendzikowska musi zajmować się jeszcze czteroletnią córką Kornelią, prezenterka zdecydowała się wynająć nianię. Ma ona towarzyszyć prezenterce w studio Dzień Dobry TVN i w czasie, w którym ona będzie na antenie, opiekować się maleńką Tosią.

„Niestety, Ania nie może sobie pozwolić na urlop macierzyński. Została samotną matką z dwójką małych dzieci na utrzymaniu. Musi sprostać nowej sytuacji. Przecież nie usiądzie i nie będzie płakać”, kwituje źródło gazety  

Anna Wendzikowska z córką
Fot. Instagram

Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.