O TYM SIĘ MÓWI

Nikt nie dawał im szans... Agata i Piotr Rubikowie obchodzą 14. rocznicę związku!

Z tej okazji zamieścili w sieci zdjęcia pełne czułości

Konrad Szczęsny 22 października 2019 15:09

Ślub wzięli 11 lat temu, parę tworzą od 14. Wychowują razem dwie córki: 10-letnią Helenę i 6-letnią Alicję. Agata i Piotr Rubikowie świętują właśnie kolejną rocznicę związku i z tej okazji zamieścili w sieci zdjęcia, na których okazują sobie czułość. Patrząc na nie, trudno się nie uśmiechnąć!

Agata i Piotr Rubikowie - historia miłości

On był wówczas u szczytu sławy. Ona była nikomu nieznaną modelką. Poznali się w 2005 w trakcie wyborów Miss Polonia, w których Agata Paskudzka brała udział. Mimo że dzieli ich 19 lat, zgodnie podkreślają, że to nie ma znaczenia dla uczucia, którym siebie obdarzyli. 

Ślub wzięli 11 czerwca 2008 roku. Prawa do zdjęć z uroczystości na wyłączność wykupił magazyn VIVA!. Oboje pozowali na nich uśmiechnięci od ucha do ucha i pewni, że rozpoczyna się nowy, ekscytujący rozdział w ich życiu...

Pierwszą córkę powitali  na świecie niespełna rok później - nadali jej imię Helena. Druga, Alicja, urodziła się w maju 2013 roku. Agata i Piotr Rubikowie słyną z tego, że dzielą się w sieci z fanami rodzinnymi zdjęciami: czy to z mniej i bardziej egzotycznych podróży czy tymi, które dokumentują ich codzienność.

Agata i Piotr Rubikowie - rocznica związku

Dzisiaj obchodzą 14. rocznicę związku. I to nie byle gdzie, bo w malowniczym Singapurze! Oboje z tej okazji opublikowali w sieci czułe fotografie.

„14 lat razem. Najlepszego, mój życiowy Kompanie! 😘 #rocznicapierwszegopocałunku#rocznica #singapur”, podpisała swoją Agata. „W zdrowiu i chorobie, w lepsze i gorsze dni.... Już 14 lat razem! ❤️ @agata_rubik #anniversary#rocznica #14latrazem#togetherforever #rubikiwpodrozy”, napisał natomiast pod zamieszczoną przez siebie Piotr. Na ten podpis zdecydowała się nawet odpowiedzieć mu żona!

„Jakie gorsze dni?! To chyba nie ze mną...”, zapytała żartobliwie.

W galerii możesz zobaczyć rodzinne zdjęcia Agaty i Piotra Rubików  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.