Weronika Kostyra 22 czerwca 2017 12:45
1/9
Ślub Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
1/9

 

Anna i Robert Lewandowscy pobrali się dokładnie cztery lata temu, 22 czerwca 2013 roku. Tym razem świętują ją z małą córeczką, Klarą!

 

Ślub Anny i Roberta Lewandowskich

To była wyjątkowa ceremonia! W kościele w Serocku zjawiło się 200 gości, a kilkudziesięciu ochroniarzy dbało o to, by nikt niepowołany nie zakłócił przebiegu uroczystości. Robert Lewandowski i jego wybranka, Anna Stachurska, na swój ślub przyjechali lekko spóźnieni. Tłumaczyli, że to przez korki… Panna młoda wystąpiła w olśniewającej kreacji zaprojektowanej przez Macieja Zienia, piłkarz miał na sobie uszyty na miarę garnitur polskiej firmy Rudolf & Co. Po trwającej ponad godzinę mszy, podczas której odczytano list przysłany specjalnie na tę okazję przez papieża Franciszka, państwo młodzi zaprosili rodzinę i przyjaciół na wesele do dworku w Trębkach Nowych pod Warszawą. Tam, przy dźwiękach najnowszych i trochę starszych przebojów granych przez zespół muzyczny, bawili się do białego rana.

 

Niemiecka prasa żartowała, że tym razem Robert podpisał wymarzony kontrakt bez klauzuli odstępnego. Ślub Roberta i Anny według nieoficjalnych informacji mógł kosztować nawet ponad 300 tysięcy złotych, ale wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Zaraz po weselnej zabawie nowożeńcy polecieli w podróż poślubną. Wybrali egzotyczne Seszele. Annę do ołtarza poprowadził jej ojciec, a kiedy Robert zobaczył w kościele swoją przyszłą żonę, ponoć oniemiał z zachwytu. Rośli ochroniarze strzegli parę młodą i ich gości zarówno w kościele, jak i na weselu w dworku pod Warszawą, ponieważ pod kościołem Świętej Anny w Serocku zebrał się tłum fanów „Lewego”. Wszyscy chcieli złożyć mu życzenia. której udzieli ślubu w sobotę, będzie Robert i Anna.

 

Szczegóły ślubu Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej były utrzymywane w tajemnicy. Proboszcz parafii Świętej Anny w Serocku dopiero na trzy dni przed ceremonią dowiedział się, że jedną z par będą słynny Robert Lewandowski i Anna Stachurska.

 

Poznali się w 2007 roku na obozie integracyjnym. „Robert wtedy myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie”, wspomina Anna Lewandowska.

 

Zobacz także: Annę i Roberta Lewandowskich czeka długa rozłąka. Dlaczego?

3/9
Ślub Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
3/9
5/9
Ślub Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
5/9
7/9
Ślub Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
7/9
9/9
Ślub Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
9/9

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!