Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski otrzymał list od 9-letniego fana. Słowa małego kibica chwytają za serce

Piłkarz nie pozostawił wiadomości bez odpowiedzi!

Olga Figaszewska 26 czerwca 2021 19:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski otrzymał wyjątkowy list. Nadawcą jest 9-letni Kuba. Chłopiec podziękował w nim sportowcowi za grę w Euro 2020 i zaznaczył, że mocno w niego wierzył, trzymał kciuki za zwycięstwo. Wiadomość błyskawicznie opanowała Internet i poruszyła użytkowników sieci. Robert Lewandowski nie tylko udostępnił list od dziewięciolatka. Kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej postanowił na niego odpowiedzieć.

List 9-letniego Kuby do Roberta Lewandowskiego. Jak zareagował piłkarz?

Ten list chwyta za serce. Po tym, jak reprezentacja Polski w piłce nożnej pożegnała się z udziałem w mistrzostwach Euro 2020, zawodników spotkało wiele nieprzyjemnych komentarzy ze strony kibiców. Jednak jest liczna grupa osób, które zdają sobie sprawę, że w sporcie nie zawsze się wygrywa. Piłkarze zagwarantowali fanom solidną dawkę emocji. Na boisku dali z siebie wszystko.

To docenia m.in. 9-letni Kuba, który postanowił napisać list do Roberta Lewandowskiego. Mały kibic sam nie może uprawiać sportu, grać w piłkę nożną ze względu na chore serce, dlatego z ogromnym zaangażowaniem i pasją śledzi poczynania polskiej drużyny.

„Cześć jestem Kuba i mam 9 lat i jestem Twoim wielkim fanem. Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie o reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację. Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba”, napisał w liście.

Zobacz: Robert Lewandowski: „Pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy”

Robert Lewandowski
Fot. SYLWIA DĄBORWA/Polska Press/East News

Robert Lewandowski odpowiedział na wiadomość małego kibica

Chłopczyk pewnie się nie spodziewał, że nie dość, że jego wiadomość dotrze do Roberta Lewandowskiego, to jeszcze piłkarz postanowi ja udostępnić i odpowiedzieć.

„Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia!  Mocno Cię pozdrawiam”, napisał Lewy.

W komentarzach fani nie kryli wzruszenia. List chłopca poruszył serca internautów. ,,Tak zachowuje się prawdziwy kibic", „Sztos! I Ty i Kuba jesteście fenomenalni”, „I to jest odpowiedz i zachowanie godne Mistrza Brawo Lewy!! ”, „Robert jesteś wielki dla tego ze masz serce do walki I dajesz cieszyć się tym właśnie milionom ludzi . Tu nie chodzi tylko o pilke . Pozdrawiam I zycze duzo pomyslnosci", „Teraz czas odszukać gościa i spotkaniem z nim sprawić mu najpiękniejszy prezent w życiu! Pozdrawiam”, „Piękny i wzruszający wpis dziecka które szczerze kocha bez hipokryzji i powiedział więcej niż niejeden dorosły. Tak prawdziwy kibic kocha swojego idola mimo wszystkiego", czytamy.  

Zobacz: „Wszystkie bramki dedykuję tacie”. Wzruszająca historia relacji Roberta Lewandowskiego z ojcem


Trudno się nie wzruszyć.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.