Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Lewandowski świętuje urodziny! Anna Lewandowska złożyła mężowi piękne życzenia

Fani małżeństwa nie kryją wzruszenia

Ksenia Krasko 21 sierpnia 2021 10:46
Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jest najpopularniejszym polskim piłkarzem i jednym z najbardziej cenionych zawodników na świecie. Od lat udowadnia, że ciężka praca przynosi efekty, a także pozwala spełniać się w tym, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy. Nagradzany sportowiec, szczęśliwy mąż i ojciec – Robert Lewandowski obchodzi dziś 33. urodziny.

Urodziny Roberta Lewandowskiego - życzenia Anny Lewandowskiej

Słynny na cały świat „Lewy” wciąż zaskakuje piłkarskimi umiejętnościami. Zdobywca nagrody The Best FIFA Football Awards 2020, sportowiec roku według „Przeglądu Sportowego” – to tylko niektóre odznaczenia, jakie zdobył w ostatnich miesiącach. Kapitan polskiej reprezentacji i „król strzelców” Bundesligi ma jeszcze wiele do osiagnięcia, ale jak sam przyznaje w wielu wywiadach, to rodzina jest dla niego najważniejsza.

Polecamy: Ruszyły zdjęcia do filmu o Robercie Lewandowskim. Ujawniono szczegóły dokumentu

Z pewnością Robert Lewandowski właśnie w gronie najbliższych – ukochanej żony i córek Klary oraz Laury – spędzi 33. urodziny, a Anna Lewandowska uczciła tak ważny dla pary dzień na swoim Instagramie.

„Kochanie Ty wiesz... Dzisiaj ten wspaniały człowiek ma 33 urodziny! Kocham Cię”, napisała pod uroczym filmikiem, a raczej kolażem romantycznych zdjęć we dwoje i zabawnych nagrań piłkarza z córeczkami.

O urodzinach sportowca nie zapomnieli fani. „Spełniaj marzenia, bo z pewnością jeszcze wiele ich masz”, „Wszystkiego, co najlepsze dla naszego mistrza świata”, „Wszystkiego dobrego dla Roberta! Jesteście super rodzinką”, „Kolejnych cudownych chwil” – komentują.

Dołączamy się do tych słów i życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy świętują ósmą rocznicę ślubu. Oto niepublikowane zdjęcia z uroczystości. Suknia ślubna panny młodej robi ogromne wrażenie!

Anna Lewandowska złożyła życzenia urodzinowe Robertowi Lewandowskiemu
Fot. SCREEN INSTAGRAM.COM/ANNALEWANDOWSKAHPBA

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.