Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
z życia gwiazd

Tak Anna i Robert Lewandowscy spędzają wakacje w swojej willi na Majorce! 

Wczoraj para obchodziła 9. rocznicę ślubu

Marcjanna Maryszewska 23 czerwca 2022 14:15
Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu obchodziła wczoraj 9. rocznicę ślubu. Anna i Robert Lewandowscy od lat tworzą wspaniały związek i chętnie spędzają razem czas, który później dokumentują w mediach społecznościowych. Tak jest i tym razem. Zakochani spędzają obecnie bardzo romantyczne chwile na Majorce!

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach

Piłkarz i jego ukochana w zeszłym roku kupili wspaniałą willę na Majorce, i to tam przenieśli się na czas wakacji razem ze swoimi córeczkami. Posiadłość traktują jako swój drugi dom, a wyjątkowy klimat i pogoda zdecydowanie im sprzyjają, gdyż para aktywnie spędza czas na dworze! Oboje publikują w mediach społecznościowych zdjęcia i relacje, gdzie nie brakuje pięknych widoków i miejsc, które para regularnie odwiedza.

Anna Lewandowska już kilka dni temu przyleciała z córkami do Santa Ponsa. Jej mąż dołączył do nich dopiero po zakończeniu sezonu w Bundeslidze i chwilowo rozgrywki w Lidze Narodów. Wczoraj świętowali wyjątkowy dzień, bowiem 22 czerwca 2013 roku para powiedziała sobie „tak” na ślubnym kobiercu. Z tej okazji otrzymała od Roberta Lewandowskiego imponujący bukiet czerwonych róż. Wspólny czas spędzili na romantycznych spacerach i kolacji, a rocznicę przypieczętował rejs jachtem! 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy świętują dziewiątą rocznicę ślubu. Oto niepublikowane zdjęcia z uroczystości

Jak podaje Fakt, Robert Lewandowski sam zadbał o to, aby wnieść wszystkie bagaże na pokład. „Małżeństwo nie gwiazdorzy i nie ma niezliczonej obsługi wokół siebie. Dlatego Robert własnoręcznie musiał uporać się z przetransportowaniem sporej ilości bagażu z auta na jacht, na którym rodzina spędziła upojne popołudnie” - czytamy w tabloidzie.

Czytaj także: Katarzyna Sokołowska o późnym macierzyństwie: „Wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna”

Anna i Robert Lewandowski spędzają czas na Majorce. Zdjęcia

Para chętnie dzieli się zdjęciami ze wspólnego pobytu na Santa Ponsa. Anna i Robert Lewandowscy nie próżnują i swój czas spędzają bardzo aktywnie! Dużo spacerują, uprawiają sporty i odwiedzają wyjątkowe miejsca w okolicy. Towarzystwa oczywiście dotrzymują im ich ukochane córeczki - 5-letnia Klara oraz 2-letnia Laura.

Na ujęciach można uświadczyć wyjątkowego klimatu urokliwej miejscowości, w którym zakochani mieszkają. Nie da się ukryć, że jest tam naprawdę przepięknie! Zdjęcia z ich wakacji możecie obejrzeć poniżej. Mamy nadzieję, że ten wypoczynek dobrze im służy!  

Sprawdź również: Kraśko, Janiak, Stuhr... Znani ojcowie i ich dzieci w sesjach VIVY! 

Fot. IG: @annalewandowskahpba

Fot. IG: @annalewandowskahpba

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.