Monika i Robert Janowscy, Monika Janowska, Robert Janowski, Viva! 2014
Fot. Olga Majrowska
HISTORIA MIŁOŚCI

Robert i Monika Janowscy świętują 10. rocznicę związku. Oto historia ich miłości

„...jeżeli jest jakiś kryzys, to stoimy za sobą murem.”

Aleksandra Andrzejak 3 marca 2021 18:57
	Monika i Robert Janowscy, Monika Janowska, Robert Janowski, Viva! 2014
Fot. Olga Majrowska

Robert Janowski i Monika Janowska byli gośćmi poniedziałkowego wydania programu Dzień dobry TVN. W tym roku świętują 10. rocznicę związku i 8. rocznicę ślubu.

Robert Janowski i Monika Janowska: jak się poznali?

Robert Janowski dostrzegł przyszłą żonę na Facebooku. Wówczas oboje mieli już za sobą po dwa rozwody. Artysta był trzykrotnie żonaty. Z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Kalicińską-Goczał ma 32-letniego syna. Ze związku z Katarzyną Dańską ma dwie córki: 22-letnią Anielę i 21-letnią Tolę. „Spotkaliśmy się naprawdę dość późno. Jesteśmy mądrzejsi i bardziej doświadczeni, niż kiedyś. O tyle jest gorzej, że nie ma się co docierać, bo ja i Robercik już jesteśmy dotarci.” - powiedziała w wywiadzie żona prezentera. 

	Monika i Robert Janowscy, Monika Janowska, Robert Janowski, Viva! 2014
Fot. Olga Majrowska

Córki Roberta Janowskiego nie akceptowały nowej żony ojca?

Związek Roberta i Moniki Janowskiej z początku nie należał do najłatwiejszych. Córki Roberta Janowskiego miały problem z akceptacją partnerki taty. Sceptycznie podchodziły do ich relacji. Monika Janowska przyznała, że to ona zaczęła pełnić funkcję surowszego rodzica. Robert zaś jest wobec córek dość pobłażliwy. „Dziewczyny są super. Ale było ciężko, bo nie dość, że nie jestem mamą, to jeszcze złym policjantem. A Robert to jest tatuś córeczek. Ale nigdy nie słyszałam, że nie mam praca czegoś zrobić, bo nie jestem mamą.” - wyznaje Monika.

	Monika i Robert Janowscy, Monika Janowska, Robert Janowski, Viva! 2014
Fot. Olga Majrowska

Związek Roberta i Moniki Janowskich

Robert i Monika Janowscy przyznali, że zdarza im pokłócić się o błahostki, jednak kiedy któreś z nich potrzebuje wsparcia, zawsze stają za sobą murem. „Ja jestem zodiakalnym baranem, a Monika lwem. Dwa ognie piekielne są w domu. Każdy chce być number one, każdy chce mieć rację i każdy do niej dąży. Wykuwanie wspólnych kompromisów to cudowna, wspólna droga. Wszystko po to, żeby się po partnersku szanować, żeby mniej egoistycznie myśleć o świecie. Mnie to wszystko dużo nauczyło.” - wyznał Robert.

	Monika i Robert Janowscy, Monika Janowska, Robert Janowski, Viva! 2014
Fot. Olga Majrowska

Niedawno Robert stracił format muzyczny, którego był gospodarzem przez wiele lat. Monika została oskarżona o kradzież futer w USA. Sąd w Stanach Zjednoczonych oddalił zarzuty. „Dostałam od Roberta największe wsparcie. Kłócimy się o jakieś małe nieważne rzeczy, ale jeżeli jest jakiś kryzys, to stoimy za sobą murem. Jeżeli Robercik miał cięższy dzień, to ja trzymałam dom. A z kolei kiedy ja podpadałam, to Robercik podtrzymywał nas na górze. - powiedziała Monika Janowska. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?