Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Janowski ostro skrytykował zachowanie Norbiego!

„Ja na pewno bym się tak nie zachował na jego miejscu”

Konrad Szczęsny 24 września 2018 13:57
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Odejście Roberta Janowskiego po 21 latach z funkcji prowadzącego teleturniej Jaka to melodia? odbiło się w mediach szerokim echem. Oficjalnie powodem takiej decyzji Telewizji Polskiej była chęć odświeżenia formuły programu przez włodarzy TVP, nieoficjalnie mówiło się natomiast o rzekomych roszczeniach finansowych dotychczasowego gospodarza, które dla nadawcy okazały się zaporowe. Jego miejsce, ku zaskoczeniu wielu, zajął Norbi, który stwierdził, że „szanuje dokonania Roberta, ale takie są reguły show-biznesu”. Ta wypowiedź nie spodobała się prezenterowi, który postanowił odpowiedzieć mu w ostrych słowach...

Robert Janowski o Norbim jako prowadzącym Jaka to melodia?

Robert Janowski gorzko stwierdził, że wypowiedź nowego prowadzącego Jaka to melodia? była niestosowna i nie ma nic wspólnego z etycznym zachowaniem w takich sytuacjach.

„To wypowiedział się za mnie, bo ja nie zrobiłbym tego samego. Pierwsze, co bym zrobił, to zadzwoniłbym. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostaję ofertę prowadzenia np. Milionerów i nie wykonuję telefonu do Huberta Urbańskiego z pytaniem, o co chodzi. Takie chyba są reguły show-biznesu...”, podkreślił w rozmowie z Party.

Czy doczeka się odpowiedzi Norbiego?

Nowy program Roberta Janowskiego

Przypomnijmy, że niedawno Robert Janowski potwierdził prace nad nowym formatem, podobnym do Jakiej to melodii? Są nim podobno zainteresowane dwie duże stacje.

„Nie mogę zdradzić czy będzie to jeden z dwóch głównych nadawców, czy mniejszy. Dwie telewizje są zainteresowane formatem. Rozmowy zakończą się lada chwila, tak, byśmy mogli zdążyć z przygotowaniami na wiosenną ramówkę. Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 procent ryzyka”, zdradził portalowi Wirtualnemedia.pl  

Jaka to melodia, Norbi

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.