Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Janowski ostro skrytykował zachowanie Norbiego!

„Ja na pewno bym się tak nie zachował na jego miejscu”

Konrad Szczęsny 24 września 2018 13:57
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Odejście Roberta Janowskiego po 21 latach z funkcji prowadzącego teleturniej Jaka to melodia? odbiło się w mediach szerokim echem. Oficjalnie powodem takiej decyzji Telewizji Polskiej była chęć odświeżenia formuły programu przez włodarzy TVP, nieoficjalnie mówiło się natomiast o rzekomych roszczeniach finansowych dotychczasowego gospodarza, które dla nadawcy okazały się zaporowe. Jego miejsce, ku zaskoczeniu wielu, zajął Norbi, który stwierdził, że „szanuje dokonania Roberta, ale takie są reguły show-biznesu”. Ta wypowiedź nie spodobała się prezenterowi, który postanowił odpowiedzieć mu w ostrych słowach...

Robert Janowski o Norbim jako prowadzącym Jaka to melodia?

Robert Janowski gorzko stwierdził, że wypowiedź nowego prowadzącego Jaka to melodia? była niestosowna i nie ma nic wspólnego z etycznym zachowaniem w takich sytuacjach.

„To wypowiedział się za mnie, bo ja nie zrobiłbym tego samego. Pierwsze, co bym zrobił, to zadzwoniłbym. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostaję ofertę prowadzenia np. Milionerów i nie wykonuję telefonu do Huberta Urbańskiego z pytaniem, o co chodzi. Takie chyba są reguły show-biznesu...”, podkreślił w rozmowie z Party.

Czy doczeka się odpowiedzi Norbiego?

Nowy program Roberta Janowskiego

Przypomnijmy, że niedawno Robert Janowski potwierdził prace nad nowym formatem, podobnym do Jakiej to melodii? Są nim podobno zainteresowane dwie duże stacje.

„Nie mogę zdradzić czy będzie to jeden z dwóch głównych nadawców, czy mniejszy. Dwie telewizje są zainteresowane formatem. Rozmowy zakończą się lada chwila, tak, byśmy mogli zdążyć z przygotowaniami na wiosenną ramówkę. Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 procent ryzyka”, zdradził portalowi Wirtualnemedia.pl  

Jaka to melodia, Norbi

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.