Rafał Maserak
Fot. Instagram @rmaserak
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Maserak zostanie ojcem! Poznajcie szczegóły

To będzie pierwsze dziecko tancerza

Gabriela Czernecka 23 maja 2018 17:29
Rafał Maserak
Fot. Instagram @rmaserak

Rafał Maserak zostanie ojcem! Jego kariera zaczęła się naście lat temu, gdy rozpoczął swoją przygodę z programem Taniec z Gwiazdami. Z dnia na dzień okrzyknięto go jednym z najprzystojniejszych tancerzy polskiego show. Choć jego życie prywatne nie układało się najlepiej, w końcu odnalazł upragnione szczęście u boku Małgorzaty. Teraz dotarła do nas wspaniała wiadomość. Rafał Maserak będzie ojcem! 

Rafał Maserak bierze ślub

Odkąd Rafał Maserak rozstał się z Małgorzatą Foremniak, usunął się w cień i z dala od medialnego zgiełku rozwijał swoją taneczną karierę. O jego życiu prywatnym co rusz donosiły tabloidy, ale tancerz nigdy nie potwierdzał plotek o domniemanych romansach. Czy tak będzie i tym razem? Od jakiegoś czasu Rafał Maserak jest w związku z Małgorzatą Lis. Kim jest partnerka Rafała Maseraka? Jak na razie nic o niej nie wiadomo. Para nie obnosi się ze swoim uczuciem, a nawet na Instagramie Maseraka nie znajdziemy ich wspólnych fotografii.

Związki Rafała Maseraka

Tancerz woli swoje życie prywatne trzymać z dala od mediów. Do tej pory związany był m.in. z aktorką Małgorzatą Foremniak, która była jego partnerką na parkiecie Tańca z Gwiazdami w drugiej edycji show, emitowanej wówczas w TVN. Kojarzono go także z Weroniką Marczuk oraz Anitą Leśniak-Kopiec, ale żadna z tych relacji nie była jednak na tyle poważna, żeby zakończyć się przed ołtarzem.

Wygląda na to, że od niedawna Maserak znalazł tę jedyną, co więcej niedawno nawet przyznał, że właśnie się zaręczył! To doniosłe wydarzenie skomentował w rozmowie z Faktem: „Zawsze wszędzie było mnie pełno, ale z wiekiem człowiek musi spoważnieć. Powoli próbuję to zrobić. Mam teraz z tyłu głowy myśl o ślubie. Mam 34 lata, narzeczoną. Czas pokaże, jak to teraz będzie”, mówił.

Rafał Maserak zostanie ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

Teraz do mediów dotarły nowe informacje. Jak podaje Pudelek, Rafał Maserak zostanie ojcem! Jego narzeczona, Małgorzata Lis jest w ciąży! To będzie pierwsze dziecko pary. „Oboje byli zaskoczeni tą ciążą, ale przyjęli ją z radością. Rafał od dawna mówił, że chce mieć dziecko, ale zawsze stało coś na przeszkodzie. Teraz jest bardzo podekscytowany tą wizją i snuje kolejne, o szczęśliwym i ułożonym życiu z Małgosią”, mówi źródło serwisu.

Pozostaje nam więc pogratulować przyszłym rodzicom i czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji. 

Rafał Maserak
Fot. Instagram @rmaserak

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.