Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan wkrótce skończy 50 lat. Z tej okazji zwrócił się do byłych żon... 

„Już dawno jestem w innym świecie”, podsumował

Rafał Kowalski 26 kwietnia 2022 15:43
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Za Radosławem Majdanem już niemal 50 lat życia – piłkarz obchodzi urodziny 10 maja – i trzy śluby. Pierwsze małżeństwo ulubieniec kibiców zawarł w 1998 roku z projektantką o imieniu Sylwia, jego drugą żoną była Dorota Doda Rabczewska, a obecnie tata małego Henryka jest związany z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Jak komentator sportowy podsumowuje pół wieku swojego życia?

Radek Majdan o byłych żonach i lekcji życia

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od okrągłych, pięćdziesiątych urodzin Radosława Majdana. Przy tej okazji były partner Sylwii Majdan i Dody wrócił wspomnieniami do poprzednich związków. „Każde z tych małżeństw czegoś mnie nauczyło. I każde z nich jest zamkniętym rozdziałem. Już dawno jestem w innym świecie. Moja rodzina wypełnia mi całe życie, nie mam potrzeby rozpamiętywania przeszłości, zastanawiania się, czy jej żałuję, czy nie. Przecież mówienie o tym nie sprawi, że będę mógł coś zmienić…”, przyznał były piłkarz.

W kolejnym fragmencie wywiadu zwrócił się do partnerek z przeszłości przekazując im dobre życzenia. „Kiedy mój syn się do mnie uśmiecha, wiem, że wszystkie zdarzenia z mojego życia prowadziły właśnie do tej chwili. Warto było czekać. Mam nadzieję, że obie moje byłe żony są lub będą równie szczęśliwe, jak ja jestem teraz w moim małżeństwie”, przyznał w magazynie Party.

CZYTAJ TEŻ: Doda ujawniła prawdę o swoich finansach. Małżeństwa ją zrujnowały?

Sylwia Majdan (dawniej Koperkiewicz), Radosław Majdan, 1998, ślub w Szczecinie

Sylwia Majdan, Radosław Majdan, 1998, ślub w Szczecinie
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Radosław Majdan, DODA, 2006

Radosław Majdan, DODA, 2006
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Jak 50. urodziny będzie obchodził Radosław Majdan?        

W tym samym wywiadzie mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan przyznał, że początkowo marzył o imprezie w klubie, na której zagrałyby jego ulubione zespoły – IRA i Lady Pank. Przy dźwiękach ich hitów sportowiec marzył o dmuchnięciu świeczek na torcie. Tak jednak nie będzie. „Ta wizja prawdopodobnie się nie ziści. Ostatnie wydarzenia, wojna w Ukrainie odebrały mi energię do prawdziwej zabawy”, przyznał smutno. „Wiemy, że musimy żyć dalej, ale wciąż nie mogę przejść obok tego co się dzieje za wschodnią granicą obojętnie. Mimo to mamy już z Małgosią swoje plany”, dodał tajemniczo.

Para prawdopodobnie wyleci do Miami... „Z okazji 50. Urodzin Małgosia zabiera mnie do Miami na wyścig Formuły 1, której jesteśmy jeszcze większymi fanami po serialu: 'Formuła 1: Jazda o życie'. W dodatku będzie to wyjazd tylko we dwoje, więc zapowiada się nam fantastyczna, trochę przedłużona randka”, czytamy w Party.

Czytaj takżeDoda i Emil Stępień. Historia miłości owianej tajemnicą

Może sportowca czeka też jakaś impreza-niespodzianka? Czas pokaże, ale już dziś życzymy szampańskiej zabawy! I w Polsce, i w Stanach! 

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.