EN_00907571_0600, Sylwia Majdan, Radosław Majdan, Ślub
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Pierwsza żona Radosława Majdana to kobieta z pasją! Co dziś robi Sylwia Majdan?

Tak wygląda obecnie jej życie

Olga Figaszewska 21 stycznia 2023 14:45
EN_00907571_0600, Sylwia Majdan, Radosław Majdan, Ślub
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Ślub wzięli 25 lat temu - 20 czerwca 1998 roku. Jej panieńskie nazwisko to Koperkiewicz. Jak dziś wygląda życie pierwszej żony Radosława Majdana? Sylwia Majdan jest znaną polską projektantką. Mimo że stroni od medialnego zgiełku, konsekwentnie rozwija swoją markę i każdą wolną chwilę poświęca rodzinie. Zobacz, jak wygląda jej życie. To spełniona kobieta z pasją! Co jeszcze o niej wiemy?

[Ostatnia aktualizacja tekstu: 29.03.2024]

Czym zajmuje się pierwsza żona Radosława Majdana?

Od dawna budują swoje życie na nowo. Chociaż ich związek przeszedł do historii, to Sylwia Majdan i Radosław Majdan wciąż pozostają w bardzo dobrych, przyjacielskich relacjach. Darzą się ogromnym szacunkiem. Na ślubnym kobiercu stanęli 20 czerwca 1998 r. Uroczystość odbyła się w katedrze pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Para tego dnia wyglądała zachwycająco. On – znany bramkarz, ona – zjawiskowa modelka, Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej.

Małżeństwo pary nie przetrwało jednak próby czasu i wspólnie podjęli decyzję o rozwodzie. Była żona Radosława Majdana pozostała jednak przy jego nazwisku. Dlaczego? O tym mówiła w jednym z wywiadów dla Newserii: „Zostawiłam je, bo wszystkie studia, które zrobiłam, zrobiłam na to nazwisko. Nie czuję potrzeby, żeby je zmieniać. Poza tym bardzo lubię Radosława”. Byłych małżonków łączą bardzo dobre relacje, mocno sobie kibicują i wspierają.

Zobacz też: Wielogodzinne rozmowy i terapia małżeńska. Akop Szostak i Sylwia Szostak długo walczyli o związek, rozstali się w zgodzie

Sylwia Majdan, Radosław Majdan, 1998
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Katedra Rzymskokatolicka pw. św. Jakuba Apostola w Szczecinie. Ślub Radosława Majdana i Sylwii Majdan , 1998 rok

Sylwia Majdan, Zachodniopomorskie Lato z Gwiazdami - Międzyzdroje, 08.07.2006 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Sylwia Majdan, Zachodniopomorskie Lato z Gwiazdami - Międzyzdroje, 08.07.2006 rok

Sylwia Majdan, 2010
Fot. Michal WARGIN/East News

Sylwia Majdan, 2010 rok

Kim jest Sylwia Majdan?

Swoją przyszłość Sylwia Majdan związała z modą i projektowaniem. Ukończyła Akademię Sztuki im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, a w 2004 roku stworzyła swoją markę. Na koncie ma również półfinał w prestiżowym konkursie Oskary Mody New Look. Jej projekty z miejsca podbiły serca klientek. Rozkochała w sobie także gwiazdy polskiego show-biznesu!

Lata poszukiwań i doświadczeń sprawiły, że doskonale wie, czego poszukują kobiety. Swoimi kreacjami sprawia, by mogły poczuć się wyjątkowo, komfortowo, niezależnie i mogły w pełni wyrazić siebie. Nic dziwnego, że od lat Atelier Sylwii Majdan zachwyca stylem i elegancją. Artystka jest prawdziwą pasjonatką i perfekcjonistką. Dba o każdy szczegół swoich projektów.

„Zdobyte przez lata doświadczenie, baczne obserwacje, bliski kontakt z klientkami oraz niezwykła intuicja, pozwoliły projektantce, artystce i bizneswoman, wypracować swój unikalny styl, który doceniany jest zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. […] To kwintesencja najbardziej docenianej w świecie mody klasyki, często przełamanej ekstrawagancją oraz nutką szaleństwa. […] Te przepiękne, niezwykle kobiece, osnute tajemniczością projekty, ożywają w świecie mody, zachwycając i dając swoim właścicielkom poczucie wysmakowanego stylu i elegancji”, czytamy na stronie marki.

Zobacz też: Unikają blasku fleszy, tym razem zrobili wyjątek. Antonina Turnau i Marek Kondrat wywołali wielkie poruszenie

Sylwia Majdan, 2014, Pracownia Sylwii Majdan
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Sylwia Majdan w swojej pracowni, 2014 rok 

Sylwia Majdan, 2015
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sylwia Majdan, 2015 rok

Sylwia Majdan biegnie za marzeniami. To spełniona i szczęśliwa kobieta w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W 2009 roku została mamą. Na świecie pojawił się jej syn, Vincent. „Mam kochającą się rodzinę. Moi rodzice to dla mnie wzór udanego małżeństwa (...) mam wspaniałego brata (...) Bardzo wspiera mnie także mój życiowy partner i tata mojego synka”, zwierzała się w rozmowie z magazynem „Prestiż” w 2013 roku. Dziś pasją do sztuki próbuje także zarazić swoją pociechę.

„Zawsze, jeśli tylko mogę, zabieram na wystawy Viniego. To typ sportowca, który ma w sobie ogromną wrażliwość i lubi piękno. Niedawno mieliśmy przyjemność razem oglądać w Filharmonii prace zdolnych artystek. Staram się być obecna na takich wydarzeniach i wspierać kobiety w ich działaniach. Wiem jak trudne bywają początki, jak trudno czasem podążać swoją drogą i osiągać sukcesy. Ale na pewno warto i warto też być obok ludzi, którzy wkładają całe serce w to, co robią i dzielą się tym ze światem”, pisała na Instagramie. W mediach społecznościowych artystka dzieli się z obserwatorami tym, co ją inspiruje, motywuje albo zachwyca.

A my jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jej wyczucia i stylu! Życzymy wielu sukcesów 

Źródło: Sylwia Majdan, Onet Sport, Jastrząb Post, Wikipedia

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.