EN_00907571_0600, Sylwia Majdan, Radosław Majdan, Ślub
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Pierwsza żona Radosława Majdana to kobieta z pasją! Co dziś robi Sylwia Majdan?

Tak wygląda obecnie jej życie

Olga Figaszewska 21 stycznia 2023 14:45
EN_00907571_0600, Sylwia Majdan, Radosław Majdan, Ślub
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Ślub wzięli 25 lat temu - 20 czerwca 1998 roku. Jej panieńskie nazwisko to Koperkiewicz. Jak dziś wygląda życie pierwszej żony Radosława Majdana? Sylwia Majdan jest znaną polską projektantką. Mimo że stroni od medialnego zgiełku, konsekwentnie rozwija swoją markę i każdą wolną chwilę poświęca rodzinie. Zobacz, jak wygląda jej życie. To spełniona kobieta z pasją! Co jeszcze o niej wiemy?

Czym zajmuje się pierwsza żona Radosława Majdana?

Od dawna budują swoje życie na nowo. Chociaż ich związek przeszedł do historii, to Sylwia Majdan i Radosław Majdan wciąż pozostają w bardzo dobrych, przyjacielskich relacjach. Darzą się ogromnym szacunkiem. Na ślubnym kobiercu stanęli 20 czerwca 1998 r. Uroczystość odbyła się w katedrze pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Para tego dnia wyglądała zachwycająco. On – znany bramkarz, ona – zjawiskowa modelka, Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej.

Małżeństwo pary nie przetrwało jednak próby czasu i wspólnie podjęli decyzję o rozwodzie. Była żona Radosława Majdana pozostała jednak przy jego nazwisku. Dlaczego? O tym mówiła w jednym z wywiadów dla Newserii: „Zostawiłam je, bo wszystkie studia, które zrobiłam, zrobiłam na to nazwisko. Nie czuję potrzeby, żeby je zmieniać. Poza tym bardzo lubię Radosława”. Byłych małżonków łączą bardzo dobre relacje, mocno sobie kibicują i wspierają.

Zobacz też: Razem na przekór wszystkim. Oto historia miłości Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Sylwia Majdan, Radosław Majdan, 1998
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Katedra Rzymskokatolicka pw. św. Jakuba Apostola w Szczecinie. Ślub Radosława Majdana i Sylwii Majdan , 1998 rok

Sylwia Majdan, Zachodniopomorskie Lato z Gwiazdami - Międzyzdroje, 08.07.2006 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Sylwia Majdan, Zachodniopomorskie Lato z Gwiazdami - Międzyzdroje, 08.07.2006 rok

Sylwia Majdan, 2010
Fot. Michal WARGIN/East News

Sylwia Majdan, 2010 rok

Kim jest Sylwia Majdan?

Swoją przyszłość Sylwia Majdan związała z modą i projektowaniem. Ukończyła Akademię Sztuki im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, a w 2004 roku stworzyła swoją markę. Na koncie ma również półfinał w prestiżowym konkursie Oskary Mody New Look. Jej projekty z miejsca podbiły serca klientek. Rozkochała w sobie także gwiazdy polskiego show-biznesu!

Lata poszukiwań i doświadczeń sprawiły, że doskonale wie, czego poszukują kobiety. Swoimi kreacjami sprawia, by mogły poczuć się wyjątkowo, komfortowo, niezależnie i mogły w pełni wyrazić siebie. Nic dziwnego, że od lat Atelier Sylwii Majdan zachwyca stylem i elegancją. Artystka jest prawdziwą pasjonatką i perfekcjonistką. Dba o każdy szczegół swoich projektów.

„Zdobyte przez lata doświadczenie, baczne obserwacje, bliski kontakt z klientkami oraz niezwykła intuicja, pozwoliły projektantce, artystce i bizneswoman, wypracować swój unikalny styl, który doceniany jest zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. […] To kwintesencja najbardziej docenianej w świecie mody klasyki, często przełamanej ekstrawagancją oraz nutką szaleństwa. […] Te przepiękne, niezwykle kobiece, osnute tajemniczością projekty, ożywają w świecie mody, zachwycając i dając swoim właścicielkom poczucie wysmakowanego stylu i elegancji”, czytamy na stronie marki.

Zobacz też: Córka Grażyny Szapołowskiej o relacji z mamą: „Pomogła mi w wychowaniu mojej córki”

Sylwia Majdan, 2014, Pracownia Sylwii Majdan
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Sylwia Majdan w swojej pracowni, 2014 rok 

Sylwia Majdan, 2015
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sylwia Majdan, 2015 rok

Sylwia Majdan biegnie za marzeniami. To spełniona i szczęśliwa kobieta w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W 2009 roku została mamą. Na świecie pojawił się jej syn, Vincent. „Mam kochającą się rodzinę. Moi rodzice to dla mnie wzór udanego małżeństwa (...) mam wspaniałego brata (...) Bardzo wspiera mnie także mój życiowy partner i tata mojego synka”, zwierzała się w rozmowie z magazynem „Prestiż” w 2013 roku. Dziś pasją do sztuki próbuje także zarazić swoją pociechę.

„Zawsze, jeśli tylko mogę, zabieram na wystawy Viniego. To typ sportowca, który ma w sobie ogromną wrażliwość i lubi piękno. Niedawno mieliśmy przyjemność razem oglądać w Filharmonii prace zdolnych artystek. Staram się być obecna na takich wydarzeniach i wspierać kobiety w ich działaniach. Wiem jak trudne bywają początki, jak trudno czasem podążać swoją drogą i osiągać sukcesy. Ale na pewno warto i warto też być obok ludzi, którzy wkładają całe serce w to, co robią i dzielą się tym ze światem”, pisała na Instagramie. W mediach społecznościowych artystka dzieli się z obserwatorami tym, co ją inspiruje, motywuje albo zachwyca.

A my jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jej wyczucia i stylu! Życzymy wielu sukcesów 

Źródło: Sylwia Majdan, Onet Sport, Jastrząb Post, Wikipedia

Sprawdź też: O przemowie Jennifer Coolidge na Złotych Globach mówił cały świat. To niejedyny raz, gdy było o niej głośno

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?