Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Doda ujawniła prawdę o swoich finansach. Małżeństwa ją zrujnowały?

„Jestem goła i wesoła”, ujawniła

Konrad Szczęsny 3 października 2021 16:21
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Jej kariera trwa ponad 20 lat, cały czas wzbudza ogromne medialne zainteresowanie, ale... na nadmiar pieniędzy nie może narzekać. Doda w najnowszej rozmowie przyznała, że powodem finansowej zapaści są nieudane małżeństwa. 

Trudny rok w życiu Dody. Tyle kosztowało ją małżeństwo z Emilem Stępniem

Był cichy ślub w hiszpańskiej Marbelli, było i rozstanie z dala od błysku fleszy. Doda w czerwcu tego roku poinformowała, że jej małżeństwo z Emilem Stępniem dobiegło końca. Wydała oświadczenie, które opublikowała na swoich profilach  w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, związek pary zakończył się już w 2020 roku. Czas pandemii był zatem dla piosenkarki okresem wyciszenia i uporania się z trudnymi emocjami.

A te były naprawdę silne i miały swoje poważne konsekwencje... „Ukrywałam przez ostatni rok wiele rzeczy. Doprowadziło mnie to na skraj. Wstydziłam się, uważałam, że nikt mi nie uwierzy w to, przez jakie piekło przechodziłam. Nie sądziłam, że ktoś mi może pomóc. Myślałam, że sama sobie poradzę, ale nie, nie dawałam sobie rady”, zwierzyła się w połowie września w trakcie relacji na żywo na Instagramie.

Gdy wokalistka prosiła byłego ukochanego o to, by nie utrudniał jej unieważnienia małżeństwa, była na skraju załamania nerwowego. „Powiedziałam jasno Emilowi, że jeżeli będzie mi robił problem z rozwodem, to po prostu skaczę z okna”, ujawniła. 

Teraz z kolei przyznała, że nieudane związki sprawiły, że nie jest osobą majętną.

Czytaj także: Doda przeżyła prawdziwe piekło w małżeństwie. Ujawniła brutalną prawdę

Doda, Flesz Fashion Night, Warszawa, 02.09.2021 rok
Fot. Piotr Molecki/East News

Doda o swoich finansach: jestem goła i wesoła

W najnowszym wywiadzie reporter „Faktu” zwierzył się, że Doda kojarzy mu się z bogactwem. Jak się jednak okazało, to jedynie pozory. Piosenkarka ujawniła, że przez nieudane małżeństwa jest osobą bogatą, ale jedynie... wewnętrznie.

Absolutnie. Mam bogate wnętrze, ale jestem goła i wesoła po moich eskapadach małżeńskich”, zapewniła z rozbrajającą szczerością.

Czy jej sytuację znacząco może odmienić rychła premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju”? Przypomnijmy, że to obraz w reżyserii Marii Sadowskiej, którego Doda i Emil Stępień są producentami. Na ekrany kin trafi w listopadzie. Piosenkarka wyznała jednak, że nie patrzy w przyszłość zbyt optymistycznie. Wręcz przeciwnie...

Biorąc pod uwagę informacje, które do mnie dochodzą, myślę, że będzie jeszcze gorzej”, podkreśliła.

Mamy jednak nadzieję, że stanie się inaczej!  

Czytaj także: Doda i Emil Stępień. Historia miłości owianej tajemnicą

Doda, gala Rising Star, Warszawa, 30.09.2021 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Doda, gala Rising Star, Warszawa, 30.09.2021 rok

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.