Radosław Majdan, Viva! styczeń 2009
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan szczerze o Dodzie. Takich słów z jego ust nikt się nie spodziewał!

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2017 07:30
Radosław Majdan, Viva! styczeń 2009
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Radosław Majdan bardzo rzadko wypowiada się na temat byłej żony, być może dlatego, że ich małżeństwo zakończyła się w atmosferze skandalu i piosenkarka wypowiedziała pod jego adresem wiele gorzkich słów. Ostatnio jednak zrobił wyjątek. To, co powiedział, może być dla wielu osób dużym zaskoczeniem. Czy były piłkarz i mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan pochwalił czy może skrytykował  piosenkarkę? 

Polecamy też: TYLKO U NAS jak wyglądał kiedyś i co mówił o miłości? Radosław Majdan kończy 45 lat

Radosław Majdan o Dodzie

Radosław Majdan został zapytany przez dziennikarza, co sądzi o ostatnim pomyśle byłej żony, która założyła firmę producencką i zamierza podbić świat kinematografii. Odpowiedź byłego bramkarza mocno zaskakuje!

Generalnie myślę, że ona mówi tyle na mój temat, że ja już nie mówię o niej i myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie”, odpowiedział roześmiany Radosław Majdan w rozmowie z wideoportalem.

„Ale życzysz jej powodzenia?”, dopytywał dziennikarz.

Myślę, że ok, jak jest, to niech się realizuje”, uciął mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Polecamy też: Takich słów z ust Dody o Małgorzacie Rozenek-Majdan nikt się nie spodziewał. Piosenkarka dosadnie o gwieździe TVN

Małżeństwo Dody i Radosława Majdana

Doda poznała Radosława Majdana latem 2003 r. Pół roku później piłkarz oświadczył się jej, ślub wzięli natomiast dwa lata później: 5 marca 2005 r. Jednak już w kwietniu 2007 r. piosenkarka złożyła pozew rozwodowy. Choć decyzja sądu zapadła w maju 2008 r., Radosław Majdan ogłosił definitywny koniec związku Dodą za pośrednictwem strony internetowej dopiero rok później.

Zobacz także: Ona Lady, on łobuz. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w nowej VIVIE! o namiętnej miłości i perfekcyjnym ślubie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?