Radosław Majdan, Viva! styczeń 2009
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan szczerze o Dodzie. Takich słów z jego ust nikt się nie spodziewał!

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2017 07:30
Radosław Majdan, Viva! styczeń 2009
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Radosław Majdan bardzo rzadko wypowiada się na temat byłej żony, być może dlatego, że ich małżeństwo zakończyła się w atmosferze skandalu i piosenkarka wypowiedziała pod jego adresem wiele gorzkich słów. Ostatnio jednak zrobił wyjątek. To, co powiedział, może być dla wielu osób dużym zaskoczeniem. Czy były piłkarz i mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan pochwalił czy może skrytykował  piosenkarkę? 

Polecamy też: TYLKO U NAS jak wyglądał kiedyś i co mówił o miłości? Radosław Majdan kończy 45 lat

Radosław Majdan o Dodzie

Radosław Majdan został zapytany przez dziennikarza, co sądzi o ostatnim pomyśle byłej żony, która założyła firmę producencką i zamierza podbić świat kinematografii. Odpowiedź byłego bramkarza mocno zaskakuje!

Generalnie myślę, że ona mówi tyle na mój temat, że ja już nie mówię o niej i myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie”, odpowiedział roześmiany Radosław Majdan w rozmowie z wideoportalem.

„Ale życzysz jej powodzenia?”, dopytywał dziennikarz.

Myślę, że ok, jak jest, to niech się realizuje”, uciął mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Polecamy też: Takich słów z ust Dody o Małgorzacie Rozenek-Majdan nikt się nie spodziewał. Piosenkarka dosadnie o gwieździe TVN

Małżeństwo Dody i Radosława Majdana

Doda poznała Radosława Majdana latem 2003 r. Pół roku później piłkarz oświadczył się jej, ślub wzięli natomiast dwa lata później: 5 marca 2005 r. Jednak już w kwietniu 2007 r. piosenkarka złożyła pozew rozwodowy. Choć decyzja sądu zapadła w maju 2008 r., Radosław Majdan ogłosił definitywny koniec związku Dodą za pośrednictwem strony internetowej dopiero rok później.

Zobacz także: Ona Lady, on łobuz. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w nowej VIVIE! o namiętnej miłości i perfekcyjnym ślubie

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.