Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Dziennikarz boleśnie zakpił z Edyty Górniak na wizji. Diwa kilka minut później była gościem programu

Jak odpowiedziała na tę uszczypliwość?

Konrad Szczęsny 14 listopada 2020 12:13
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Widzów „Pytania na śniadanie” zmroziło. Radek Brzózka, lubiany dziennikarz, zażartował w bardzo złośliwy sposób z Edyty Górniak. Chwilę później wokalistka była gościem programu. Jak zareagowała na słowa prezentera? To duże zaskoczenie...

Radek Brzózka wbił szpilę Edycie Górniak w Pytaniu na śniadanie

W trakcie sobotniego wydania „Pytania na śniadanie” poruszono temat wszczepiania pod skórę czipów. Jako przykład podano mieszkańców Szwecji, którzy coraz chętniej korzystają z tego rozwiązania. Do dyskusji w studio zaproszono m.in. lubianego dziennikarza Radosława Brzózkę. Jego słowa zaskoczyły jednak zarówno prowadzących, jak i widzów! Nawiązał bowiem do głośnej w ostatnich dniach relacji na żywo, którą na swoim Instagramie przeprowadziła Edyta Górniak.

Odniosła się w niej krytycznie m.in. do pandemii i szczepień. Zachęcała fanów do wzmacniania odporności poprzez przyjmowanie oregano i witamin C i D. Przekonywała jednocześnie, że na koronawirusa „nie da się zaszczepić”. Najwyraźniej lubiany prezenter TVP jest w gronie sceptyków, którzy publicznie zdecydowali  się skrytykować opinię diwy. Dał temu wyraz w trakcie programu emitowanego na żywo.

„Po pierwsze mam nadzieję, że nie ogląda nas teraz Edyta Górniak, bo jak ona dowie się o tych wszystkich rzeczach, jak stworzy kolejnego livestreama to myślę, że polski internet się nie pozbiera. Mówimy o rzeczach, które dotyczą naszego DNA, którego nie widać gołym okiem, fal, których nie widać gołym okiem, więc teorie spiskowe czekają”, rezolutnie odniósł się do burzy wokół słów Edyty Górniak Radosław Brzózka.

Edyta Górniak w „Pytaniu na śniadanie” po słowach Radosława Brzózki

Na słowa kolegi błyskawicznie zareagował Tomasz Kammel, który próbował ratować sytuację. Tym bardziej, że artystka chwilę później miała pojawić się na wizji, aby promować lubiany muzyczny program TVP!

„Edyta będzie u nas w programie, pozwól, że dopiero rozważę, czy warto uderzać w te tony i zadawać jej te pytania, bo najważniejszy jest The Voice of Poland. Z tobą wolę rozmawiać o tym”, uciął.

Co na to sama artystka? Mimo że pierwotnie w studio „Pytania na śniadanie” miała pojawić się osobiście, koniec końców połączono się z nią zdalnie. Przebywająca w domu Edyta Górniak mówiła jednak wyłącznie o programie muzycznym, nie odniosła się natomiast w żaden sposób do słów Radosława Brzózki. Nie wiadomo więc czy usłyszała jego wypowiedź i postanowiła ją zignorować czy też nie oglądała wcześniej programu...  

W ostatnich dniach głośno jest o poglądach Edyty Górniak, dotyczących pandemii koronawirusa i szczepień:

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Z diwy w „Pytaniu na śniadanie” złośliwie zażartował Radosław Brzózka:

akpa20120821_tvp_ramowka_ae_7030.jpg

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.