Edyta Górniak, Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, kwiecień 2019, konflikt
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak oburzona słowami Magdy Gessler o osobach niezaszczepionych!

Diwa dała upust emocjom. Nie oszczędza restauratorki!

Konrad Szczęsny 7 września 2021 13:46
Edyta Górniak, Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, kwiecień 2019, konflikt
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Szykuje się medialna wojna! Magda Gessler udzieliła wywiadu, w którym zapowiedziała, że nie wpuści do swoich restauracji osób niezaszczepionych. Edyta Górniak po przeczytaniu jej słów nie ukrywa oburzenia. Boleśnie uderza nie tylko w gospodynię „Kuchennych rewolucji”, lecz także w serwowane przez nią potrawy!

Magda Gessler nie puści do swoich restauracji osób niezaszczepionych

W trakcie jesiennej ramówki TVN, która odbyła się pod koniec sierpnia, Magda Gessler udzielała wielu wywiadów. W jednym z nich otwarcie wyznała, jaki ma stosunek do osób, które nie zaszczepiły się przeciwko koronawirusowi. Zapowiedziała, że nie będzie ich wpuszczała do prowadzonych przez siebie lokali gastronomicznych.

„Do restauracji będą wchodzić ludzie zaszczepieni, wymazani, a jak nie, to nie wejdą, tak ja to jest w Austrii i Szwajcarii”, skwitowała w rozmowie z serwisem Plejada.

Poza wymienionymi przez gospodynię „Kuchennych rewolucji” krajami, zasady takie obowiązują m.in. we Francji oraz w Grecji. Faktycznie, ze słów przedstawicieli władz wynika, że w trakcie czwartej fali pandemii koronawirusa obostrzenia w pierwszej kolejności obejmą tych, którzy nie poddali się szczepieniu.

Wypowiedź Magdy Gessler postanowiła skomentować na łamach mediów Edyta Górniak, znana ze swoich antyszczepionkowych poglądów. Jej słowa są bardzo dosadne!

Czytaj także: Edyta Górniak szokuje słowami na temat pandemii. Internauci wyśmiali artystkę

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler, sesja dla magazynu VIVA!, grudzień 2017

Edyta Górniak ostro uderza w Magdę Gessler. Krytykuje potrawy z jej restauracji

Na łamach „Super expressu” diwa dała upust swoim emocjom. Bez ogródek ujawniła, co myśli o słowach słynnej restauratorki.

„Prawdę mówiąc, wypowiedzi pani Gessler słuchałam kilka razy, bo miałam nadzieję, że źle coś usłyszałam i zrozumiałam opacznie. Uderzył mnie najpierw drwiący, żeby nie powiedzieć szyderczy ton tej wypowiedzi. Czy nie łagodniej byłoby powiedzieć „chciałabym, aby wszyscy w mojej restauracji czuli się dobrze”? (…) Jak można, powiedzieć o kimkolwiek cytuję: „wejdą tylko wymazani”? Co to jest za określenie? Czy tak może powiedzieć człowiek o człowieku? Nawołuję do nas wszystkich, ponad wszelkie rozumienie, nie traćmy moralności”, podkreśliła Edyta Górniak.

Na tym jednak nie koniec! Artystka w sposób kąśliwy i złośliwy wypowiedziała się również na temat potraw serwowanych w restauracjach Magdy Gessler. Twierdzi, że choć miała okazję ich posmakować, nie wywołały w niej zachwytu...

„Z jakiegoś powodu przez długie lata nie wróciłam do restauracji pani Gessler. Jestem smakoszem, a poza tym mój organizm preferuje jedzenie lekkie i naturalne, bez dodawania ulepszaczy i aromatów smakowych”, ucięła.

Co na to Magda Gessler? Jesteśmy pewni, że już niebawem stanowczo odpowie na zaczepkę Edyty Górniak!  

Czytaj także: Daria Ładocha zdradziła kulisy współpracy z Edytą Górniak: „Chipy łączyły się z kosmosem”

Edyta Górniak, festiwal w Opolu 2021, 03.09.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Edyta Górniak, festiwal w Opolu 2021, 03.09.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…