Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Daniel Qczaj ostro o Michale Wiśniewskim: „brak klasy!”

Z ust trenera padły mocne słowa...

Konrad Szczęsny 22 marca 2019 07:58
Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Ulubieniec Polek, który zachwyca w bieżącej edycji Tańca z gwiazdami zwierzył się, że jest oburzony postawą Michała Wiśniewskiego po tym, jak złożył on pozew o rozwód. Daniel Qczaj wraz z Pauliną Biernat ujawnili, że wspierają Dominikę Tajner w tej trudnej dla niej sytuacji i nie zostawili na liderze Ich Troje suchej nitki!

Daniel Qczaj o rozstaniu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Trenerowi trudno było ukryć emocje, gdy przed kamerą odnosił się do głośnego tematu rozstania Dominiki i Michała Wiśniewskich, którym od ponad tygodnia żyje cała Polska.

„Ja będę stał murem za nią. Nie tylko jako za tym, że to jest Dominika, ale za każdą kobietą, która ma złamane serce i coś takiego dzieje się w jej życiu. Żeby dać jej wsparcie. Potrzeba jej takiej chwili, żeby mogła sobie sobie odpocząć i myślę, że jak będzie gotowa to sama o tym opowie”, ocenił w rozmowie z serwisem Jastrząbpost.pl.

Dodał również, że z Dominiką Tajner łączy go wyjątkowa więź i szczera przyjaźń.

„Dla mnie niesamowite jest to, że poznaliśmy się kilka miesięcy temu i od pierwszego momentu bardzo się polubiliśmy. Nie ukrywajmy, tak też jest w normalnych światach, że jedni ludzie lubią się bardziej, inni mniej. I cały czas, mimo że Dominiki nie ma w programie, my ten kontakt utrzymujemy i chcemy utrzymywać”, zdradził Qczaj.

W podobnym tonie wypowiedziała się taneczna partnerka trenera, Paulina Biernat.

„To jest super fajna, ciepła kobieta, której my z Danielem życzymy jak najlepiej”, zapewniła.

Qczaj ostro o Michale Wiśniewskim

Qczaj ujawnił, że gdy Dominika Tajner odpadła z programu, Michał Wiśniewski nie zapewnił jej wsparcia. Trenerowi nie podoba się również sposób, w jaki tydzień temu lider Ich Troje wypowiedział się o swoim czwartym rozwodzie.

„Michał jej nie dał wsparcia. Natomiast mi się nie podoba to, co teraz widzę. Powiem szczerze dla mnie facet, który zaczyna żartować z tego wszystkiego, w momencie, kiedy kobieta naprawdę oddała mu kawał swojego życia i serca, i wspierała go, bo wszyscy wiedzą w jakiej sytuacji znalazł się Michał i ona go bardzo wspierała. I wystarczy tam tylko jedna rzecz – żeby nie dokładać jej jeszcze takiej przykrości i zmartwień, jak chociażby to, że w jakimś programie zaczął się z niej naśmiewać. To świadczy o braku klasy i ja zawsze to powtarzam, że w żadnym facecie mi się to nie będzie podobać i nie będę tego pochwalał, jeżeli ludzie nie potrafią rozstać się z klasą”, grzmi.

I trudno się z nim nie zgodzić!  

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.