Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
o tym jest głośno

Przemysław Kossakowski wziął sekretny ślub i zaskoczył wszystkich. Uczucie do trzeciej żony pojawiło się przypadkiem

"Zakochał się w jej wrażliwości"

Marcjanna Maryszewska 22 maja 2024 19:30
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Dwa lata temu Przemysław Kossakowski był mężem Martyny Wojciechowskiej — jednak ich miłość błyskawicznie się wypaliła. Dziś dziennikarz znów jest w szczęśliwej relacji, która także zakończyła się ślubem! Jego trzecią żoną została Patrycja Bartoszak-Kossakowska. Łączą ich te same wartości i spojrzenie na świat. Uczucie pojawiło się przypadkiem.

Przemysław Kossakowski wziął trzeci ślub. Prezenter zakochał się w koleżance

Przemysław Kossakowski przez długi czas pozostawał jedną z najbardziej lubianych postaci publicznych. Był twarzą TVN, a w 2021 r. otrzymał nawet Telekamerę TeleTygodnia w kategorii osobowość telewizyjna. W pewnym momencie znany podróżnik postanowił wycofać się z show-biznesu i niemalże... zniknął. Dziś można się domyślać, że ten czas przeznaczył na układanie swoich spraw prywatnych oraz pielęgnowanie relacji z wybranką serca, która niedawno oficjalnie została jego trzecią żoną.

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Poznali się w pracy, przy okazji kręcenia pierwszego programu TVN Down the Road, którego Kossakowski był prowadzącym. Para nie zwlekała i niemal błyskawicznie zadecydowała o zalegalizowaniu związku.

"Relacja na początku była czysto koleżeńska. Ale po jakimś czasie poczuł, że to, co łączy go z terapeutką, jest o wiele głębsze. Że tak naprawdę nie chce być celebrytą z telewizji, tylko pragnie pomagać innym, jak Patrycja. Zakochał się w jej wrażliwości i skromności. Podobnie jak ona ceni sobie prywatność. Poczuł, że uwiera go życie na świeczniku, że nie chce tak funkcjonować. Pobrali się w zeszłym roku. Patrycja nosi podwójne nazwisko" — opowiada Rewii osoba z bliskiego otoczenia prezentera.

Dziennikarz prowadzi fundację wraz z wybranką serca

Małżonkowie bardzo się kochają, a swoją miłość przelewają na innych. Ich wspólną pasją jest czynienie dobra. Kossakowscy prowadzą fundację Arterytorium, która zajmuje się pomocą dzieciom niepełnosprawnym intelektualnie" — organizuje dla nich warsztaty i różnego rodzaju zajęcia.

Przemysław Kossakowski
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Dziennikarzowi bardzo odpowiada nowo obrany tryb życia. Nie tęskni za medialnym zgiełkiem i cieszy się prywatnością u boku ukochanej. "Pracują razem z Patrycją. Oboje naprawdę kochają to, co robią. I mają święty spokój, z dala od blichtru i telewizyjnego szumu" — podkreśla źródło magazynu.

Przemysław Kossakowski ma za sobą dwa inne małżeństwa. Ze wspomnianą już Martyną Wojciechowską rozstał się po trzech miesiącach, a jego decyzja zelektryzowała całą Polskę. Rozwiedli się 26 lipca 2022 r. Wcześniej jego żoną była niejaka Anita, którą poznał jeszcze w liceum. Jednak i tę relację zweryfikowała rzeczywistość.  

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 24.05.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.