Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Przemysław Kossakowski o relacjach z córką Martyny Wojciechowskiej!

„To jest sto razy trudniejsze”

Sabina Zięba 19 czerwca 2020 18:00
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News

Już od dwóch lat Przemysław Kossakowski tworzy udany związek z Martyną Wojciechowską. Podobno kilka miesięcy temu się zaręczyli, a teraz planują wspólną przyszłość. Oboje skupiają się na sukcesie zawodowym, a równocześnie poświęcają czas życiu rodzinnemu. Wspólnie zajmują się bowiem 12-letnią córką podróżniczki z poprzedniego związku. Jak wyglądają relacje Przemka z Marysią Błaszczyk?

Relacje Przemka Kossakowskiego i Marysi Błaszczyk

Wiadomo, że Martyna Wojciechowska była już kilkukrotnie zaręczona, lecz wydaje się, że dopiero tym razem jest naprawdę szczęśliwa. Sama jakiś czas temu w jednym z wywiadów stwierdziła: „Po raz pierwszy w życiu mam partnera. Wcześniej wielokrotnie używałam tego słowa, bo nie chciałam mówić: chłopak, narzeczony, ale dopiero Przemek nadał temu słowu w moim życiu właściwe znaczenie”.

Tworzą szczęśliwy związek od 2018 roku, jednak okazuje się, że jego początki wcale nie były łatwe. Przemek Kossakowski wystąpił ostatnio w internetowym talk-show Magdy Mołek W moim stylu i wyznał, że na początku znajomości, Martyna zdawała się nie wykazywać nim większego zainteresowania. 

Teraz mieszkają razem w domu podróżniczki na warszawskim Żoliborzu i wspólnie wychowują córkę Wojciechowskiej z poprzedniego związku. Ojciec 12-letniej Marysi Błaszczyk kilka lat temu zmarł na raka. Magda Mołek w trakcie rozmowy nawiązała do tej sytuacji i zapytała o kontakty Kossakowskiego z najmłodszą lokatorką. Gwiazda TVN rzuciła retorycznie, czy nawiązanie relacji z dziewczynką jest dla niego trudniejsze, niż z jej mamą. Podróżnik wówczas bardzo ostrożnie odparł: „To jest sto razy trudniejsze i tysiąc razy trudniejsze do opowiedzenia, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że jakkolwiek nie będę ważył słów i jakkolwiek uczciwie ci teraz nie odpowiem, to fragmenty tego zostaną wyrwane z kontekstu i umieszczone w prasie brukowej”.

Po chwili dodał także: „Bardzo cię przepraszam Magda, ale po prostu wole nie odpowiadać na to pytanie w żaden sposób. Możemy o tym porozmawiać, ale nie w trakcie programu”.

Po takich słowach myślicie, że ich relacje są udane?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.