Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Przemysław Kossakowski o relacjach z córką Martyny Wojciechowskiej!

„To jest sto razy trudniejsze”

Sabina Zięba 19 czerwca 2020 18:00
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Już od dwóch lat Przemysław Kossakowski tworzy udany związek z Martyną Wojciechowską. Podobno kilka miesięcy temu się zaręczyli, a teraz planują wspólną przyszłość. Oboje skupiają się na sukcesie zawodowym, a równocześnie poświęcają czas życiu rodzinnemu. Wspólnie zajmują się bowiem 12-letnią córką podróżniczki z poprzedniego związku. Jak wyglądają relacje Przemka z Marysią Błaszczyk?

Relacje Przemka Kossakowskiego i Marysi Błaszczyk

Wiadomo, że Martyna Wojciechowska była już kilkukrotnie zaręczona, lecz wydaje się, że dopiero tym razem jest naprawdę szczęśliwa. Sama jakiś czas temu w jednym z wywiadów stwierdziła: „Po raz pierwszy w życiu mam partnera. Wcześniej wielokrotnie używałam tego słowa, bo nie chciałam mówić: chłopak, narzeczony, ale dopiero Przemek nadał temu słowu w moim życiu właściwe znaczenie”.

Tworzą szczęśliwy związek od 2018 roku, jednak okazuje się, że jego początki wcale nie były łatwe. Przemek Kossakowski wystąpił ostatnio w internetowym talk-show Magdy Mołek W moim stylu i wyznał, że na początku znajomości, Martyna zdawała się nie wykazywać nim większego zainteresowania. 

Teraz mieszkają razem w domu podróżniczki na warszawskim Żoliborzu i wspólnie wychowują córkę Wojciechowskiej z poprzedniego związku. Ojciec 12-letniej Marysi Błaszczyk kilka lat temu zmarł na raka. Magda Mołek w trakcie rozmowy nawiązała do tej sytuacji i zapytała o kontakty Kossakowskiego z najmłodszą lokatorką. Gwiazda TVN rzuciła retorycznie, czy nawiązanie relacji z dziewczynką jest dla niego trudniejsze, niż z jej mamą. Podróżnik wówczas bardzo ostrożnie odparł: „To jest sto razy trudniejsze i tysiąc razy trudniejsze do opowiedzenia, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że jakkolwiek nie będę ważył słów i jakkolwiek uczciwie ci teraz nie odpowiem, to fragmenty tego zostaną wyrwane z kontekstu i umieszczone w prasie brukowej”.

Po chwili dodał także: „Bardzo cię przepraszam Magda, ale po prostu wole nie odpowiadać na to pytanie w żaden sposób. Możemy o tym porozmawiać, ale nie w trakcie programu”.

Po takich słowach myślicie, że ich relacje są udane?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.