Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
Z ŻYCIA GWIAZD

Przemek Kossakowski zasłużył na mandat od policji. Ale najbardziej zaskakujące stało się potem!

Zabawną sytuację podróżnik opisał w sieci

Rafał Kowalski 9 lipca 2021 07:52
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wakacje połączone z czasem luzowania obostrzeń to idealna pora na spotkania z fanami. I właśnie dlatego Przemek Kossakowski wybrał się w podróż po Polsce. Podczas kilka następnych dni prezenter odwiedzi wielbicieli swojej pracy w jeszcze 2 miejscowościach. Z kolei przed jednym z wczorajszych spotkań doszło do nietypowej sytuacji z policjantami w roli głównej...

Przemysław Kossakowski o mandacie

Rozbawiony prezenter i podróżnik dodał niedawno na swojego Instagrama bardzo ciekawy wpis. Wydarzenia miały miejsce chwilę przed ważnym dla Przemka Kossakowskiego spotkaniem. „Wczoraj w Wysocku Wielkim, niecały kilometr od Gminnego Ośrodka Kultury, w którym czekano na irytująco spóźniającego się prelegenta, zatrzymała nas policja drogowa. Funkcjonariusze dokonujący zatrzymania łączyli w sposób brawurowa życzliwe zrozumienie dla obywatelskiej niedoskonałości z rzeczowym profesjonalizmem”, zaczął opisywać anegdotę mąż Martyny Wojciechowskiej.

W końcu przeszedł do dialogów. „-pan tu na spotkanie jakieś, prawda? - zagaił funkcjonariusz wypełniający urzędowy blankiet potwierdzający zobowiązanie finansowe oraz ilość punktów karnych. Kiwnąłem głową, i napomknąłem nieśmiało, że obawiam się spóźnienia. -Proszę się nie martwić, nie jest Pan jedyny któremu się wydawało, że się na to spotkanie spóźni”, zaśmiali się policjanci.

Wkrótce okazało się, że funkcjonariusze faktycznie spisali nie tylko sławnego prezentera. „Pół godziny potem, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim poprosiłem o zadawanie pytań. Rękę uniosła uśmiechnięta kobieta siedząca w pierwszym rzędzie. Ucieszyłem się bo na początku spotkań na ogół nie ma pytań.
-Słucham - życzliwie zachęciłem panią w pierwszym rzędzie.
-Ile pan dostał punktów karnych? - zapytała
Sięgnąłem do kieszeni po mandat
Nad głowami zebranych uniosło się kilka dłoni z urzędowymi blankietami potwierdzających zobowiązanie finansowe, oraz ilość punktów karnych.
Spotkanie przebiegło w klimacie wzajemnego zrozumienia”, skończył swoją opowieść Przemysław Kossakowski.

Prowadzący Down The Road podkreślił, że będzie uważniejszy na drodze. „Chciałbym pozdrowić Funkcjonariuszy Policji Drogowej z Wysocka Wielkiego i jakkolwiek nie mogę obiecać że się poprawię, gdyż jako obywatel jestem niedoskonały, to chciałbym obiecać że będę się starał. Od czegoś wszak trzeba zacząć”, zakończył swój wpis i pokazał pamiątkowe zdjęcie z policjantami.

Spotkania z Przemkiem Kossakowskim – gdzie i kiedy?

Za gwiazdorem TTV kilka spotkań, podczas których fani jego pracy mogli mu zadać dowolne pytania. Przemysław Kossakowski ma przed sobą jednak jeszcze 3 miejscowości, które odwiedzi. Dziś, jutro i pojutrze będzie można zobaczyć go w:  

9 lipca (piątek), godz. 18.00 – Olesno – Gminna Biblioteka Publiczna
10 lipca (sobota), godz. 17.00 - Tarnowskie Góry – Rynek, schody przy budynku ratusza.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. I polecamy zdjąć nogę z gazu! 

CZYTAJ TEŻ: Przemek Kossakowski jest wolontariuszem. Ale to nie koniec! Wkrótce chce zostać art terapeutą

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.