Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi

Powstanie serial o Annie Jantar w TVP? Jej córka Natalia Kukulska zabrała głos w tej sprawie

Czy ostatnie doniesienia okażą się prawdą?

Marcjanna Maryszewska 29 maja 2022 13:10
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Niedawno media obiegła informacja, jakoby TVP planowało stworzyć produkcję na podstawie biografii tragicznie zmarłej Anny Jantar. Życie i tajemnice wokalistki dają podstawy do stworzenia interesującej książki lub serialu, jednak dotychczas nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Ostatecznie głos zabrała jej córka Natalia Kukulska, która miała być zaangażowana w powstanie dzieła. Czy faktycznie możemy spodziewać się serialu upamiętniającego Annę Jantar?

Natalia Kukulska o zmarłej mamie, Annie Jantar

W marcu minęły 42 lata od tragicznej śmierci Anny Jantar. Fani piosenkarki do dziś nie mogą pogodzić się z jej przedwczesnym odejściem. Nie brakuje entuzjastów jej muzyki, a do mediów co jakiś czas docierają informacje o tym, że życie artystki ma zostać upamiętnione w postaci produkcji Telewizji Polskiej. Według niedawnych doniesień gazety „Na żywo” w powstanie serialu lub filmu miała również zaangażować się sama córka legendarnej piosenkarki, Natalia Kukulska. Tym samym wyraziła zgodę na przedstawienie losów swojej mamy na ekranie.

Gdy Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, Natalia Kukulska miała zaledwie 4 latka. Tamtego dnia pojechała przywitać stęsknioną za nią i resztą rodziny mamę, która wracała ze Stanów...

Byłam na lotnisku z babcią, tatą i menedżerem mamy - Bogusiem. Staliśmy i czekaliśmy. Ja trzymałam bukiecik frezji, aby nim mamę powitać. Samolot się spóźniał, tata musiał więc jechać na jakieś zebranie do Zaiksu, a my z babcią zostałyśmy z Bogusiem Zepem. Tata powiedział, że postara się wrócić jeśli to potrwa, a jeżeli się nie wyrobi, to Boguś mamę odbierze. Potem pamiętam jakieś zamieszanie, nerwy i babcię w histerii. Nie mogłam jednak zrozumieć, co się stało. Nikt tego mi nie powiedział” - mówiła córka wokalistki w jednym z wywiadów VIVY.

Czytaj także: Barbara Jaruzelska we wspomnieniach córki. Była największym autorytetem Moniki Jaruzelskiej

Czy powstanie serial o Annie Jantar? Natalia Kukulska wyjawia prawdę

Filmy i seriale o gwiazdach cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Dlatego nic dziwnego, że entuzjaści legendarnej piosenkarki Anny Jantar wyczekują produkcji o jej losach. Jak podał magazyn „Na żywo” Natalia Kukulska musiała wyrazić zgodę na powstanie takowego dzieła, a przy okazji dyskusji padła propozycja, aby o życiu Anny Jantar powstał serial.

Ostatecznie głos zabrała sama artystka. Jak zdradziła w rozmowie z dziennikarzem Pomponika, nigdy w tej sprawie nie prowadzono z nią rozmów. „Nigdy takiego tematu nie było, żebym rozmawiała z TVP o filmie” - zdementowała plotki na temat produkcji.

Została również zapytana o to, czy pomimo tego marzy o powstaniu dzieła upamiętniającego jej mamę. 

Czy marzę? Może nie, ale nie wykluczam takiej sytuacji. Natomiast wstępne rozmowy z TVP nigdy nie miały miejsca” - podkreśliła Natalia Kukulska. Nadzieja na serial nie została zatem całkowicie pogrzebana. Jednak na jej ewentualne efekty trzeba będzie poczekać jeszcze co najmniej kilka lat…  

Sprawdź również: Historia jednej piosenki: „Jeszcze się tam żagiel bieli” Alicji Majewskiej dawała nadzieję w chwilach niepewności

Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Natalia Kukulska, VIVA! 22/2017

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.