Książę Harry, księżna Meghan, wywiad Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Polska telewizja pokaże wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym

Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany

Olga Figaszewska 6 marca 2021 08:45
Książę Harry, księżna Meghan, wywiad Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

To będzie spowiedź Sussexów. Rok temu Meghan Markle i książę Harry odsunęli się od pełnienia obowiązków rodziny królewskiej i przeprowadzili się do USA. W rozmowie z Oprah Winfrey mieli zdradzić tajemnice royalsów i opowiedzieli o swoim nowym życiu. Wywiad jeszcze przed emisją wywołuje wiele emocji. Widzowie zobaczą dwugodzinny materiał już w niedzielę, 7 marca w stacji CBS. Wiadomo, że pokaże go także polska telewizja. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

Oprah Winfrey z Meghan Markle i Harrym: gdzie i kiedy obejrzeć?

Jak zakończy się ta rozmowa dla Meghan, Harry'ego i całej rodziny królewskiej? Sussexowie mają odkryć przed swoją rozmówczynią tajemnice życia wśród royalsów. Książę i jego ukochana żona opowiedzą o życiu pod presją opinii publicznej, małżeństwie, rodzicielstwie i działalności charytatywnej. Poruszą także temat przeprowadzki i nowego etapu, który zdecydowali się wspólnie otworzyć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CBS (@cbstv)

„Nie wiem, jak mogli się spodziewać, że po tym wszystkim będziemy milczeć, skoro Pałac odegrał aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat. A jeśli wiąże się to z ryzykiem dużej straty... i tak już dużo straciliśmy”, mówiła Meghan.

Fragmenty rozmowy, które można zobaczyć w sieci potwierdzają, że będzie to rozmowa bez tematów tabu.

Wywiad zostanie wyemitowany o godzinie 20.00 w niedzielę 7 marca w stacji CBS. W Polsce materiał będzie można obejrzeć 8 marca w TVN24 o godzinie 20.30. 

Książę Harry, księżna Meghan, wywiad Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…