Książę Harry, księżna Meghan, wywiad Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Polska telewizja pokaże wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym

Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany

Olga Figaszewska 6 marca 2021 08:45
Książę Harry, księżna Meghan, wywiad Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

To będzie spowiedź Sussexów. Rok temu Meghan Markle i książę Harry odsunęli się od pełnienia obowiązków rodziny królewskiej i przeprowadzili się do USA. W rozmowie z Oprah Winfrey mieli zdradzić tajemnice royalsów i opowiedzieli o swoim nowym życiu. Wywiad jeszcze przed emisją wywołuje wiele emocji. Widzowie zobaczą dwugodzinny materiał już w niedzielę, 7 marca w stacji CBS. Wiadomo, że pokaże go także polska telewizja. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

Oprah Winfrey z Meghan Markle i Harrym: gdzie i kiedy obejrzeć?

Jak zakończy się ta rozmowa dla Meghan, Harry'ego i całej rodziny królewskiej? Sussexowie mają odkryć przed swoją rozmówczynią tajemnice życia wśród royalsów. Książę i jego ukochana żona opowiedzą o życiu pod presją opinii publicznej, małżeństwie, rodzicielstwie i działalności charytatywnej. Poruszą także temat przeprowadzki i nowego etapu, który zdecydowali się wspólnie otworzyć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CBS (@cbstv)

„Nie wiem, jak mogli się spodziewać, że po tym wszystkim będziemy milczeć, skoro Pałac odegrał aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat. A jeśli wiąże się to z ryzykiem dużej straty... i tak już dużo straciliśmy”, mówiła Meghan.

Fragmenty rozmowy, które można zobaczyć w sieci potwierdzają, że będzie to rozmowa bez tematów tabu.

Wywiad zostanie wyemitowany o godzinie 20.00 w niedzielę 7 marca w stacji CBS. W Polsce materiał będzie można obejrzeć 8 marca w TVN24 o godzinie 20.30. 

Książę Harry, księżna Meghan, wywiad Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?