Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Paweł Domagała nie wystąpił na koncercie! Znamy powód

Dlaczego odwołano jego występ?

Konrad Szczęsny 21 maja 2022 10:17
Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Trwa Polsat SuperHit Festiwal. Za nami pierwszy wieczór wydarzenia, w trakcie którego odbył się „Koncert Platynowy”. Wystąpili w jego ramach ci artyści, których albumy pokryły się w ostatnim roku platyną lub diamentem. Wśród nich miał być Paweł Domagała, jednak prowadzący – Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna – przekazali, że nie pojawi się na scenie z powodu choroby...

Paweł Domagała nie wystąpił w Sopocie. Powodem choroba

Cieszy się ogromną popularnością i sympatią publiczności. Jego kolejne single podbijają listy przebojów. Utwór „Weź nie pytaj” zna niemal każdy Polak. Paweł Domagała jest również spełniony w życiu prywatnym. Szczęście odnalazł u boku córki Andrzeja Grabowskiego, Zuzanny. Ślub wzięli 25 maja 2013 roku. Para doczekała się dwóch córek: Hanny (urodzonej w 2012 roku) oraz Barbary (urodziła się w 2018 roku). 

Wokalista miał świętować zawodowe sukcesy w ramach Polsat SuperHit Festiwalu, którego otwarcie nastąpiło w piątek 20 maja. Wówczas odbył się „Koncert Platynowy”: na scenie zaprezentowali się artyści, których albumu w minionym roku pokryły się platyną lub diamentem. Wśród nich miał być również Paweł Domagała. Niestety, prowadzący poinformowali, że jego występ musiał zostać odwołany w ostatniej chwili.

„Choroba pokrzyżowała jego i nasze plany”, przekazał Krzysztof Ibisz oraz życzył nieobecnemu wokaliście szybkiego powrotu do zdrowia.

Niestety, nie zdradzano, co dokładnie dolega 38-latkowi.

Czytaj także: Tak poznali się Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: „Profesorowie nas parowali, bo byliśmy do siebie podobni”

Polsat SuperHit Festiwal 2022: prowadzący Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, piątek 20.05.2022 rok
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2022: prowadzący Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, piątek 20.05.2022 rok

Polsat SuperHit Festiwal: tak wyglądał pierwszy wieczór wydarzenia

Polsat SuperHitFestiwal to z pewnością jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń wiosny. W trakcie trzech dni w Operze Leśnej zaprezentuje się plejada gwiazd. Nie zabraknie wzruszeń, niezwykłych interpretacji znanych hitów oraz momentów, które przejdą do historii.

I tak na scenie świętować będzie 30-lecie istnienia grupa T.Love, Ralph Kamiński wykona największe przeboje Kory i Maanamu, zaś Doda będzie obchodziła 20-lecie kariery i zaprezentuje się w Sopocie razem z Justyną Steczkowską.

A co działo się pierwszego dnia? Jednym z najważniejszych momentów był występ grupy Enej. Jego wokaliści mieli przymocowane do statywów mikrofonów polską oraz ukraińską flagę. Co więcej w jego trakcie połączono się z wokalistą formacji Kozak System, walczącym na froncie. W ten sposób nawiązano do wydarzeń, rozgrywających się za naszą wschodnią granicą.  

Czytaj także: To o niej są piosenki Pawła Domagały. Kim jest Zuzanna Grabowska, żona aktora?

Polsat SuperHit Festiwal 2022: grupa Enej na scenie, piątek 20.05.2022 rok
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2022: grupa Enej na scenie, piątek 20.05.2022 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…