Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Paweł Domagała nie wystąpił na koncercie! Znamy powód

Dlaczego odwołano jego występ?

Konrad Szczęsny 21 maja 2022 10:17
Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Trwa Polsat SuperHit Festiwal. Za nami pierwszy wieczór wydarzenia, w trakcie którego odbył się „Koncert Platynowy”. Wystąpili w jego ramach ci artyści, których albumy pokryły się w ostatnim roku platyną lub diamentem. Wśród nich miał być Paweł Domagała, jednak prowadzący – Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna – przekazali, że nie pojawi się na scenie z powodu choroby...

Paweł Domagała nie wystąpił w Sopocie. Powodem choroba

Cieszy się ogromną popularnością i sympatią publiczności. Jego kolejne single podbijają listy przebojów. Utwór „Weź nie pytaj” zna niemal każdy Polak. Paweł Domagała jest również spełniony w życiu prywatnym. Szczęście odnalazł u boku córki Andrzeja Grabowskiego, Zuzanny. Ślub wzięli 25 maja 2013 roku. Para doczekała się dwóch córek: Hanny (urodzonej w 2012 roku) oraz Barbary (urodziła się w 2018 roku). 

Wokalista miał świętować zawodowe sukcesy w ramach Polsat SuperHit Festiwalu, którego otwarcie nastąpiło w piątek 20 maja. Wówczas odbył się „Koncert Platynowy”: na scenie zaprezentowali się artyści, których albumu w minionym roku pokryły się platyną lub diamentem. Wśród nich miał być również Paweł Domagała. Niestety, prowadzący poinformowali, że jego występ musiał zostać odwołany w ostatniej chwili.

„Choroba pokrzyżowała jego i nasze plany”, przekazał Krzysztof Ibisz oraz życzył nieobecnemu wokaliście szybkiego powrotu do zdrowia.

Niestety, nie zdradzano, co dokładnie dolega 38-latkowi.

Czytaj także: Tak poznali się Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: „Profesorowie nas parowali, bo byliśmy do siebie podobni”

Polsat SuperHit Festiwal 2022: prowadzący Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, piątek 20.05.2022 rok
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2022: prowadzący Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, piątek 20.05.2022 rok

Polsat SuperHit Festiwal: tak wyglądał pierwszy wieczór wydarzenia

Polsat SuperHitFestiwal to z pewnością jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń wiosny. W trakcie trzech dni w Operze Leśnej zaprezentuje się plejada gwiazd. Nie zabraknie wzruszeń, niezwykłych interpretacji znanych hitów oraz momentów, które przejdą do historii.

I tak na scenie świętować będzie 30-lecie istnienia grupa T.Love, Ralph Kamiński wykona największe przeboje Kory i Maanamu, zaś Doda będzie obchodziła 20-lecie kariery i zaprezentuje się w Sopocie razem z Justyną Steczkowską.

A co działo się pierwszego dnia? Jednym z najważniejszych momentów był występ grupy Enej. Jego wokaliści mieli przymocowane do statywów mikrofonów polską oraz ukraińską flagę. Co więcej w jego trakcie połączono się z wokalistą formacji Kozak System, walczącym na froncie. W ten sposób nawiązano do wydarzeń, rozgrywających się za naszą wschodnią granicą.  

Czytaj także: To o niej są piosenki Pawła Domagały. Kim jest Zuzanna Grabowska, żona aktora?

Polsat SuperHit Festiwal 2022: grupa Enej na scenie, piątek 20.05.2022 rok
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2022: grupa Enej na scenie, piątek 20.05.2022 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.