Z ŻYCIA GWIAZD

Razem pojawili się na Bestsellerach Empiku 2018. Kim jest żona Pawła Domagały?

To córka znanego aktora!

Gabriela Czernecka 15 lutego 2019 14:49

Kim jest żona Pawła Domagały? Zuzanna Grabowska pojawiła się u boku męża na rozdaniu Bestsellerów Empiku 2018. Partnerka aktora i wykonawcy singla Weź nie pytaj często pojawia się u jego boku na wielkich galach i wydarzeniach. Niewielu jednak wie, że Zuzanna Grabowska jest córką znanego aktora! Jak zakochani się poznali i ile mają dzieci? Poznajcie bliżej żonę Pawła Domagały!

Zuzanna Grabowska - kim jest żona Pawła Domagały

Paweł Domagała szturmem podbił polski rynek muzyczny. Jego singiel Weź nie pytaj zachwycił słuchaczy w Polsce i z dnia na dzień stał się jednym z najpopularniejszych utworów ubiegłego roku. Domagała robi jednak karierę nie tylko jako muzyk, ale i jako aktor. Przypomnijmy, że jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej. 

Na ekranach naszych telewizorów zadebiutował już w 2005 roku w Plebanii. Jego większą poważniejszą rolą była ta w filmie Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Później widzowie mieli okazję śledzić jego karierę w Na dobre i na Złe, Barwach Szczęścia, Kryminalnych czy Ojcu Mateuszu.  Szerszej publiczności dał się poznać jako Krzysztof Małecki w serialu O mnie się nie martw. W tym samym (2014) roku zagrał jedną z głównych ról w filmie Dzień dobry, kocham Cię! W ostatnich latach mieliśmy okazję zobaczyć go także w takich produkcjach jak: 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Gotowi na wszystko. Exterminator czy Serce nie sługa.

Jego kariera zarówno aktorska, jak i wokalna świetnie się rozwija, ale dla niego najważniejszą rolą w życiu jest bycie ojcem i mężem. Żoną Pawła Domagały jest Zuzanna Grabowska. Para poznała się jeszcze na pierwszym roku studiów na Akademii Teatralnej w Warszawie. Co ciekawe, podobno aktor był tak nieśmiały, że początkowo nie był pewien, czy może liczyć na jej względy. W końcu Zuzanna Grabowska wywodzi się ze znanej aktorskiej rodziny - jej ojcem jest Andrzej Grabowski, a mamą Anna Tomaszewska. 

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała - historia miłości

„Pamiętam go jeszcze z dni otwartych, choć nie zamieniliśmy wtedy ani słowa. Blond włosy, szerokie spodnie, pogodna twarz - od początku był charakterystyczny. Kiedy wszedł na scenę i recytował dziwny, choć zajmujący monolog o tych swoich spodniach, od razu zwrócił na siebie uwagę publiczności i wykładowców. Inni odgrywali wielkie dramaty, a on się wyróżniał poczuciem humoru. Okazało się, że sam napisał ten tekst. Przez całe studia trzymaliśmy się razem. Bardzo się lubiliśmy, a Paweł twierdzi, że się we mnie podkochiwał. Ale ja miałam chłopaka, a on dziewczynę. Wykładowcy uparcie nas ze sobą parowali przy odgrywaniu różnych scen. Najczęściej graliśmy rodzeństwo lub tańczyliśmy, bo jesteśmy podobnego wzrostu”, wspominała Zuzanna Grabowska w rozmowie z Magdaleną Kuszewską dla magazynu Pani.

W końcu jednak udało mu się zdobyć jej serce. W 2011 roku na świecie pojawiła się pierwsza córka pary, Hania. Dwa lata później para wzięła ślub w Krakowie. W 2018 roku para po raz kolejny została rodzicami. Na świat przyszła druga córka, Basia. „W pewnym momencie poczułem, że wszystko mam. Nic tego w moim życiu nie zapowiadało, że będę w takim momencie w jakim jestem i nie wiem czy do końca sobie na to zasłużyłem. I poczułem ogromną radość. I ta radość była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Ta piosenka jest odpowiedzią na zaskoczenie radości, które mnie dotknęło”, mówił w programie Wojewódzkiego Domagała.

Para świetnie się razem dogaduje. Jak zdradziła Zuzanna Grabowska w jednym z wywiadów, ona jest raczej skryta, ale Paweł odważnie mówi o swoich uczuciach. I nie tylko mówi, ale i śpiewa, bowiem większość piosenek jest właśnie o jego związku z Zuzą. W udzielanych wywiadach artysta często podkreśla, że złożona przed ołtarzem przysięga małżeńska to dla niego jedna z najważniejszych spraw w życiu: „Jak za dwadzieścia lat na rozmowę przyjadę motorem, a obok będzie czekała moja dwudziestoletnia dziewczyna, to proszę, żeby mnie z tego publicznie rozliczyć (…). Bo dla mnie wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i naprawdę chciałbym się jej trzymać. Bo co mnie określa bardziej jako mężczyznę niż wierność przysiędze, jaką się złożyło?”, wyznał w wywiadzie dla Roberta Mazurka.

„W naszym domu nie istnieje podział obowiązków, mąż też gotuje czy sprząta. Oboje dbamy o to, aby mieć dobry stosunek do siebie nawzajem i do świata. Pamiętamy też, że nic nie trwa wiecznie: ani sława, ani gorszy czas. Każdego dnia wszystko może się odwrócić, szczególnie w naszym zawodzie”, wyznała Zuzanna Grabowska rozmowie z Magdaleną Kuszewską dla magazynu Pani.

Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia pary!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.