Z ŻYCIA GWIAZD

To o niej są piosenki Pawła Domagały. Kim jest Zuzanna Grabowska, żona aktora?

Poznajcie historię miłości tej niezwykle pięknej pary

Gabriela Czernecka 12 czerwca 2021 21:01

Paweł Domagała szturmem podbił polski rynek muzyczny, kiedy jego singiel „Weź nie pytaj”, wydany trzy lata temu, zachwycił słuchaczy. Jest nie tylko muzykiem i aktorem, ale także szczęśliwym mężem i ojcem. Ukochana artysty – Zuzanna Grabowska – często pojawia się u jego boku na imprezach branżowych. Jak się poznali i jak rozwinęła się ich miłość? Oto piękna historia niezwykłej pary.

Zuzanna Grabowska - kim jest żona Pawła Domagały?

Paweł Domagała jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej. Na małych ekranach zadebiutował w 2005 roku, kiedy otrzymał angaż do serialu „Plebania”. Popularność zdobył po filmie „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, ale widzowie pamiętają go też z hitowego serialu „O mnie się nie martw”, w którym wcielił się w postać Krzysztofa Małeckiego. Na koncie ma również role w takich produkcjach jak „Dzień dobry, kocham Cię!”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy komedii kryminalnej „W jak morderstwo”.

Zobacz też: Jego utwór nuciła cała Polska. Na czym polega fenomen „Weź nie pytaj” Pawła Domagały?

Kariera Pawła Domagały – zarówno aktorska, jak i wokalna – świetnie się rozwija, ale ona sam przyznaje, że dla niego najważniejszą rolą w życiu jest bycie ojcem i mężem. Żoną artysty jest Zuzanna Grabowska, która również jest związana ze światem kultury. Jej ojcem jest Andrzej Grabowski, a mamą Anna Tomaszewska.

Aktorka w 2007 roku skończyła Akademię Teatralną w Warszawie, ale zadebiutowała znacznie wcześniej – w 1994 roku zagrała w spektaklu telewizyjnym „Mały lord”, a w 1999 roku pojawiła się w serialu „Świat według Kiepskich”. Na koncie ma wiele ról serialowych i filmowych, w takich produkcjach jak „Królowie śródmieścia”, „Czas honoru” i „Atrakcyjny pozna panią...”. Wraz z mężem współtworzy kabaret literacki „Kabaret na Koniec Świata” i jest związana ze stołecznym Teatrem na Woli.

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała poznali się w Akademii Teatralnej. Podobno aktor był tak nieśmiały, że początkowo nie był pewien, czy może liczyć na względy koleżanki ze studiów...

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała - historia miłości

„Pamiętam go jeszcze z dni otwartych, choć nie zamieniliśmy wtedy ani słowa. Blond włosy, szerokie spodnie, pogodna twarz – od początku był charakterystyczny. Kiedy wszedł na scenę i recytował dziwny, choć zajmujący monolog o tych swoich spodniach, od razu zwrócił na siebie uwagę publiczności i wykładowców. Inni odgrywali wielkie dramaty, a on się wyróżniał poczuciem humoru. Okazało się, że sam napisał ten tekst”, wspominała Zuzanna Grabowska w rozmowie z Magdaleną Kuszewską z magazynu „Pani”.

„Przez całe studia trzymaliśmy się razem. Bardzo się lubiliśmy, a Paweł twierdzi, że się we mnie podkochiwał. Ale ja miałam chłopaka, a on dziewczynę. Wykładowcy uparcie nas ze sobą parowali przy odgrywaniu różnych scen. Najczęściej graliśmy rodzeństwo lub tańczyliśmy, bo jesteśmy podobnego wzrostu”, dodała aktorka. W końcu udało mu się zdobyć jej serce i od tego czasu są nierozłączni.

Zobacz też: Iwona Bielska i Mikołaj Grabowski: „Nie było między nami sporów. Ciągle mieliśmy jakieś rzeczy wspólne”

W 2012 roku po raz pierwszy zostali rodzicami – na świecie pojawiła się mała Hania. Rok później para wzięła ślub w Krakowie, a w 2018 roku ich rodzina się powiększyła – aktorka urodziła drugą córkę, Basię.

„W pewnym momencie poczułem, że wszystko mam. Nic w moim życiu nie zapowiadało, że będę w takim momencie w jakim jestem i nie wiem czy do końca sobie na to zasłużyłem. I poczułem ogromną radość. I ta radość była dla mnie ogromnym zaskoczeniem”, przyznał Paweł Domagała w show Kuby Wojewódzkiego.

Jak zdradziła Zuzanna Grabowska w jednym z wywiadów, ona jest raczej skryta, ale Paweł odważnie mówi o swoich uczuciach. I nie tylko mówi, ale i śpiewa, bowiem większość piosenek aktora jest właśnie o jego związku z ukochaną. Artysta często podkreśla, jak ważna jest dla niego przysięga małżeńska. „[...] dla mnie wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i chciałbym się jej trzymać. Bo co mnie określa bardziej jako mężczyznę niż wierność przysiędze, jaką się złożyło?”, wyznał w wywiadzie dla Roberta Mazurka.

Para ma receptę na idealny związek. „W naszym domu nie istnieje podział obowiązków, mąż też gotuje czy sprząta. Oboje dbamy o to, aby mieć dobry stosunek do siebie nawzajem i do świata. Pamiętamy też, że nic nie trwa wiecznie: ani sława, ani gorszy czas. Każdego dnia wszystko może się odwrócić, szczególnie w naszym zawodzie”, wyznała Zuzanna Grabowska w rozmowie z magazynem „Pani”.

Życzymy wszystkiego dobrego! A w naszej galerii znajdziecie wspólne zdjęcia pary. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.