PIOTR MACHALICA, VIVA
Fot. GRAŻYNA GUDEJKO
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Machalica stanął na ślubnym kobiercu. Do sieci wyciekły szczegóły ceremonii! 

Kim jest piękna partnerka aktora?

Gabriela Czernecka 21 września 2020 08:37
PIOTR MACHALICA, VIVA
Fot. GRAŻYNA GUDEJKO

Piotr Machalica wziął ślub! Jak donosi Super Express, aktor stanął na ślubnym kobiercu u boku młodszej o 21 lat ukochanej Aleksandry. Na uroczystości nie zabrakło znanych gości. Poznajcie szczegóły!

Piotr Machalica wziął ślub. Kim jest jego partnerka?

Ślub Piotra Machalicy do samego końca utrzymywany był w tajemnicy przed mediami. Aktor stanął na ślubnym kobiercu u boku ukochanej Aleksandry. Kim jest żona Piotra Machalicy? Według informacji Super Expressu, to bizneswoman, która prowadzi restaurację w Częstochowie. Wcześniej była w związku małżeńskim ze znanym siatkarzem, ale rozstali się i pozostali w dobrych stosunkach. Z tego związku ma dwie córki. Piotr Machalica i Aleksandra poznali się siedem lat temu. Teraz zdecydowali się pójść o krok dalej w swojej relacji.

Para powiedziała sobie tak w restauracji częstochowskiej restauracji Astoria, która jest częścią hotelu Sonex. Zarówno małżeństwo, jak i ich goście, mieli zapewnioną pełną prywatność. Ochroniarze pilnowali, by nikt nieproszony nie dostał się na przyjęcie. Dzięki temu para uniknęła niepotrzebnych zamieszań i niechcianych zdjęć. Uroczystość miała charakter cywilny, a tego dnia Piotrowi Machalicy i jego żonie Aleksandrze towarzyszyli najbliżsi i rodzina. Jak podaje Super Express, wśród gości byli m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, Artur i Paulina Żmijewscy czy Joanna Liszowska. 

„Chociaż Piotr i Ola nie ukrywali nigdy swojego związku, postanowili, że dzień ich ślubu będzie tylko dla nich. Wszyscy goście, urzędnicy oraz obsługa wesela byli poproszeni o zachowanie dyskrecji. A państwo młodzi listę gości weselnych podali dopiero wieczorem w przeddzień przyjęcia, żeby można było odpowiednio rozłożyć wizytówki”, zdradziła tabloidowi osoba z otoczenia pary. Jak widzimy na zdjęciach, opublikowanych przez Super Express panna młoda wybrała dwuczęściową kreację w kolorze złamanej bieli, a aktor postawił na garnitur w kratę. 

Do sieci wyciekło wspólne zdjęcie małżonków. Parze życzymy dużo miłości! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Borowski (@piotrborowski_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.