Piotr Kupicha, VIVA! Najpiękniejsi mężczyźni 2010
Fot. VIVA!
Z OSTATNIEJ CHWILI

Piotr Kupicha wziął ślub! Kim jest wybranka jego serca?

Ślub odbył się w tajemnicy przed mediami

Gabriela Czernecka 22 sierpnia 2018 10:26
Piotr Kupicha, VIVA! Najpiękniejsi mężczyźni 2010
Fot. VIVA!

Piotr Kupicha wziął ślub! O tym wydarzeniu informacje pojawiały się w mediach od prawie dwóch lat. Pojawiały się publikacje o sukni ślubnej panny młodej czy miejsca, w którym para powie sobie sakramentalne tak, a tymczasem cała uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami. Jak donosi Super Express Piotr Kupicha wziął ślub... trzy tygodnie temu!

Piotr Kupicha wziął ślub. Kim jest jego żona?

Jak donosi Super Express Piotr Kupicha wziął ślub początku sierpnia. Wokalista stanął na ślubnym kobiercu z Eweliną Sienicką. Kim jest żona Piotra Kupichy? Ewelina Sienicka jest modelką, ma na swoim koncie tytuł II vice Miss Polonia z 2007 roku. Para jest razem od paru lat. W 2014 roku przyszła na świat ich córka, Jagoda.

Para swoje życie prywatne stara się trzymać z dala od mediów, więc nie wypowiada się na temat łączących ich relacji. Informacje o ślubie Kupichy potwierdził jego menadżer: „Łączy ich miłość, o której nie chcą jednak opowiadać publicznie. Kochają się i to jest najważniejsze”, wyjawił Marcin Bachara.

Przypomnijmy, że to drugi ślub Piotra Kupichy, który w 2013 roku rozstał się z Agatą Freś po niemal ośmiu latach związku. Uważano ich za parę idealną, ale jak wyjawił później w wywiadzie muzyk: „Odpowiedzialność za rozpad naszego małżeństwa zrzuciłbym na to, że zacząłem żyć w swoim świecie, a to oznaczało kosmiczną nieobecność w związku. Braki buduje się latami. Oddalasz się latami. Nasze drogi rozchodziły się. Ten proces psucia się związku trwał długo. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Tak można się co najwyżej pokłócić, ale po jednej kłótni nie ma rozwodu”, mówił. 

Nie można mieć pretensji do Agaty, mojej byłej żony, że najzwyczajniej w świecie tego nie wytrzymała. Rozumiem ją, że miarka się wreszcie przebrała. Bo wyglądało to tak, że wraca „gwiazda” do domu po dwóch tygodniach nieobecności, ale tylko ciałem, bo myślami już jest w kolejnych miastach, do których się wybiera. Absolutnie się nie dziwię, że Agata tego nie zniosła”, wyznał.

Piotr Kupicha ułożył sobie życie u boku nowej partnerki, Eweliny Sienickiej. Para właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Serdecznie gratulujemy!

Ewelina Sienicka, żona Piotra Kupichy
Fot. East News

Piotr Kupicha na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie 2016/2017

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.