JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi
O NIECH JEST GŁOŚNO

Tak wyglądał pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Nie zabrakło łez wzruszenia!

Konrad Szczęsny 17 października 2020 09:13
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

Ten ślub jest sensacją tego roku! Martyny Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poinformowali wczoraj, że zawarli związek małżeński. Dziennnikarz opublikował w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie w uroczystych strojach. „Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze”, podpisał je. Na swoim Instastories zamieścił natomiast wideo, dokumentujące pierwszy taniec na ich weselu! Widać na nim, jak gwiazda TVN ma łzy wzruszenia w oczach...

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Mimo że są parą od dwóch lat i od czasu do czasu ujawniają kulisy związku, o tych najważniejszych momentach informują... po fakcie. Tak było choćby z zaręczynami. Martyna Wojciechowska potwierdziła je ponad rok po tym, jak zostały zawarte!

„Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić”, napisała w sierpniu tego roku.

Jednak to wiadomość o ślubie okazała się prawdziwą bombą. W piątek 16 października Przemysław Kossakowski opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochaną, które nie pozostawiało wątpliwości. Ona pozuje na nim w białej sukni i welonie, on w eleganckim garniturze w kratę.

„Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze”, głosi podpis.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji! Przekazały je m.in. doskonale znane i lubiane osoby. 

„Życzymy Wam samych wspaniałości i miłości. Aż ciężko opisać słowami, jak bardzo dopinguje Wam we wszystkim co robicie!!!”, podkreśliła Marcelina Zawadzka. „Radości i Spokoju”, dodała Magda Mołek. „Jesteście fantastyczni!”, napisała Anna Korcz. „Ogromu miłości, przyjaźni, partnerstwa i wspólnych pasji” – to z kolei Monika Pyrek. „Pięknie❗️❗️❗️ Love is in the air! #kochamcie ❤️”, napisała wzruszona Kayah. Gratulacje złożyli również m.in. Ania Karwan oraz Olga Szomańska.

Pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Na swoim profilu na Instagramie Przemysław Kossakowski opublikował również wzruszające nagranie. Dokumentuje ono pierwszy taniec pary na weselu. Na bliskim ujęciu w oczach Martyny Wojciechowskiej widać łzy szczęścia i wzruszenia. Piosenka, którą wybrali na ten szczególny moment, to „Try” P!nk. Utwór ma głęboki i bardzo wymowne tekst, dotyczący dawania kolejnej szansy i przezwyciężania wszelkich trudności.

„Tam, gdzie jest pożądanie, tam będzie płomień. Tam, gdzie jest płomień, czyjeś granice spłoną. Ale tylko dlatego, że płoną, nie oznacza, że umrzesz. Musisz się podnieść i próbować, próbować, próbować. Podnieś się i spróbuj, spróbuj. spróbuj. Zabawne, jak serce może być zwodzone więcej niż kilka razy. Dlaczego zakochujemy się tak łatwo, nawet gdy to nie jest słuszne?” – tak można przetłumaczyć jego refren oraz jedną ze zwrotek.

Na filmiku zakochani czule i mocno się obejmuję i poruszają w rytm piosenki. Wyrazy ich twarzy mówią same za siebie – to był naprawdę wyjątkowy i szczególny moment!

Wideo możesz zobaczyć poniżej. My natomiast życzymy Martynie Wojciechowskiej i Przemysławowi Kossakowskiego szczęścia i miłości na nowej drodze życia.  

Jedyne dwa dostępne zdjęcia ze ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego:

Pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.