Z ŻYCIA GWIAZD

Dzięki żonie Pierce Brosnan otrząsnął się po traumie z przeszłości...

Jego małżeństwo odbiega od hollywoodzkich standardów!

Weronika Kostyra 6 sierpnia 2018 07:29

Na ekranie często gra uwodzicieli i twardzieli, ale w prawdziwym życiu Pierce Brosnan od 25 lat jest wierny jednej kobiecie. Nadal jest szaleńczy zakochany w swojej żonie, choć złośliwi wypominają mu, że wzorem innych gwiazd powinien wymienić ją na młodszy model. On jednak wie, jak wiele jej zawdzięcza, szczególnie po traumie jaką przeżył. 65-letni aktor stracił pierwszą żonę i córkę, obie umarły na raka…

Małżeństwo Pierce’a Brosnana

Pierce Brosnan nazwał kiedyś żonę „moją Gwiazdą Północną, która zawsze wskazuje mi dobrą drogę”. Brak mu częstej hollywoodzkiej próżności. Ale nie jest też z żoną z przyzwyczajenia. Mimo że ich dwaj synowie są już dorośli, oboje zachowują się jak para nowożeńców. Nieustannie trzymają się za ręce, nie szczędzą sobie czułości, a przed pocałunkami nie mogą powstrzymać się nawet na czerwonym dywanie. Razem spędzają każdą chwilę.

Ale kiedy Pierce poznał Keely, nadal opłakiwał swoją pierwszą żonę. Australijska aktorka Cassandra Harris w wieku 43 przegrała walkę z rakiem jajnika w 1991 roku. Byli małżeństwem przez 11 lat. Brosnan został sam z synem Seanem, a także dziećmi Cassandry z poprzedniego małżeństwa, które adoptował, Charlotte i Christopherem.

Brosnan i Keely spotkali się na imprezie na plaży w Meksyku w 1994 roku. Wybrali się na pierwszą randkę kilka dni później i rozmawiali do 3 rano. Brosnan został obsadzony w roli Bonda w tym samym roku i jego kariera nabrała rozpędu. Wysyłał ukochanej bilety lotnicze wszędzie tam, gdzie pracował, aby mogli spędzić więcej czasu razem. Keely okazała aktorowi wsparcie, którego potrzebował. Energiczna prezenterka telewizyjna była jego siłą. „Ma taką siłę, że bez niej nie byłabym w stanie żyć. Kiedy Keely patrzy na mnie, słabnę…”, powiedział kiedyś aktor.

Bezpieczny związek był mu potrzebny także przez bolesne dzieciństwo, którego doświadczył. Jego ojciec zostawił matkę, kiedy Pierce miał dwa lata. Ta pojechała do Londynu, aby pracować jako pielęgniarka i zostawiając małego syna z krewnymi. Z matką zamieszkał ponownie dopiero jako 11-latek, kiedy wyszła ona ponownie za mąż. W szkole w Anglii był jednak prześladowany za swój irlandzki akcent.

Pierce i Keely ślub wzięli dopiero w 2001 roku (sześć miesięcy po urodzeniu drugiego syna). Na wystawnym przyjęciu weselnym w Irlandii para wspólnie pokroiła sześciopiętrowy tort. Ich synowie są już dorośli. Dylan ma 21 lat, Paris – 17. Obaj są modelami. W międzyczasie aktor miał jednak problemy ze swoimi starszymi dziećmi, które nadużywały alkoholu narkotyków. Keely nie chciała, by ich zachowanie miało wpływ na młodszych chłopców. W 2013 roku na rodzinę spadł cios, na raka zmarła adoptowana córka Brosnana, Charlotte.

Choć Brosnan dzięki żonie podniósł się po tych wydarzeniach przyznaje: „Szklanka nie jest dla mnie w połowie pełna, proszę mi wierzyć. Melancholijny irlandzki czarny pies siedzi we mnie od czasu do czasu”. Aktor i jego urocza żona właśnie świętowali 25 lat razem. Brosnan zamieścił na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Widać, że łączy ich prawdziwe uczucie znacznie odbiegające od hollywoodzkich standardów. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.