Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka - dlaczego nie mogą wziąć ślubu? Rodzinne zdjęcia z dziećmi
Fot. Instagram @pkrupinska, @sebastiankarpielbulecka
Z OSTATNIEJ CHWILI

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli sekretny ślub!

Mamy przepiękne zdjęcia z uroczystości! Suknia zachwyca...

Rafał Kowalski 26 lipca 2018 18:07
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka - dlaczego nie mogą wziąć ślubu? Rodzinne zdjęcia z dziećmi
Fot. Instagram @pkrupinska, @sebastiankarpielbulecka

Radosne informacje dla fanów Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki! Dzięki zdjęciom zamieszczonemu na Instagramie Miss Polonii dowiadujemy się, że… para jest już po ślubie!

Gdzie i kiedy Paulina Krupińska i Sebatian Karpiel-Bułecka wzięli ślub?

Popularna prezenterka i modelka niestety nie zdradziła żadnych szczegółów uroczystości. W podpisie pierwszego zdjęcia Krupińska napisała jedynie: „Także tak, amen”. Nowożeńcy prezentują się na fotografii naprawdę pięknie. Typowe stroje góralskie i lśniące na palcach obrączki dodają im elegancji. Dzięki drugiemu zdjęciu dowiadujemy się, że uroczystość odbyła się w rodzinnych stronach muzyka.

Co wiadomo na temat ślubu Pauliny Krupińskiej?

O weselu pary kolorowa prasa rozpisywała się już od kilku miesięcy. Informator jednego z dzienników twierdził, że prezenterka nie chciałaby wychodzić za mąż w wakacje, tak by jej gościom nie było za gorąco. Ta sama osoba wspomniała, że Krupińska jest dość przesądna, stąd na termin ślubu wybrany został czerwiec - miesiąc z literką R. Ostatecznie, jak widać, żadne z tych spekulacji się nie sprawdziły.

Wiemy jak tej wyjątkowej parze zależało na zachowaniu prywatności w dniu wesela, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało się im wszystkie szczegóły utrzymać w tajemnicy! Paulino i Sebastianie, cała redakcja VIVY! Życzy Wam wszystkiego, co najpiękniejsze!  

 
 

Tak, że tak...Amen 😀 @sebastiankarpielbulecka

Post udostępniony przez Paulina Krupińska Official (@pkrupinska)

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?