Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Partnerka Macieja Zakościelnego w zaawansowanej ciąży

Paulina Wyka promienieje! Widać, że ciąża jej służy

Gabriela Czernecka 13 lutego 2018 14:00
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News

Maciej Zakościelny po raz drugi zostanie ojcem! I tu już niebawem. Aktor wraz z ukochaną, Pauliną Wyką pojawił się na wczorajszej gali rozdania Telekamer 2018. Do tej pory pojawiały się jedynie plotki o tym, że partnerka Zakościelnego jest w drugiej ciąży. Teraz nikt nie ma wątpliwości, że modelka spodziewa się dziecka!

Maciej Zakościelny wraz z Pauliną Wyką na Telekamerach 2018

Maciej Zakościelny po raz drugi zostanie ojcem! Wraz z partnerką, Pauliną Wyką pojawił się wczorajszego wieczoru na rozdaniu Telekamer 2018. Modelka wyglądała zjawiskowo w ciemnozielonej sukni od Violi Piekut, która idealnie podkreślała jej ciążowe krągłości.

Plotki o tym, że Paulina Wyka jest w ciąży pojawiły się już kilka miesięcy temu, ale aktor na pytania dotyczące potwierdzenia tych informacji odpowiadał, że nie zamierza komentować swojego życia prywatnego. Podobnie było w przypadku pierwszego dziecka Zakościelnego.

Wówczas wiadomość o powiększeniu rodziny wystosowana przez parę została poprzedzona plotkami. To wzmogło czujność internautów, którzy na każdej fotografii aktora czy modelki doszukiwali się dowodów. Wtedy informacje się potwierdziły, a Paulina Wyka została mamą chłopca.

Pierwszym dzieckiem Macieja Zakościelnego jest synek Borys, który przyszedł na świat w czerwcu 2016 roku. Kilka miesięcy temu znów pojawiły się plotki, że para spodziewa się dziecka. Tym razem znów zyskały potwierdzenie.

Na rozdaniu telekamer 2018 Maciej Zakościelny wraz z Pauliną Wyką chętnie pozowali fotografom. Nie dało się nie zauważyć ciążowego brzuszka modelki, który dodatkowo został wyeksponowany przez ciemnozieloną kreację. Wygląda na to, że Maciej Zakościelny po raz drugi zostanie ojcem!

O tym, jak sprawdza się w swojej nowej życiowej roli opowiedział niedawno VIVIE!: „Tak naprawdę nie interesuje mnie, co kto o mnie pomyśli. Czy wyglądam na umęczonego, na sfatygowanego, pchając wózek z synem po Warszawie, to nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, czy mój syn jest zaopiekowany, szczęśliwy. Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że ojcostwo będzie aż tak mocnym doznaniem”. 

Jak na razie nie wiadomo, czy para spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Najprawdopodobniej zakochani podzielą się tą informacją ze swoimi fanami w social mediach. Serdecznie gratulujemy! 

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.