partnerka jaroslawa bieniuka o relacji z jego dziecmi
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Partnerka Jarosława Bieniuka opowiedziała o relacji z dziećmi partnera

Jak się dogadują?

Aleksandra Andrzejak 12 maja 2021 12:57
partnerka jaroslawa bieniuka o relacji z jego dziecmi
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk jest w związku z Zuzanną Pactwą. Razem wychowują trójkę dzieci ze związku mężczyzny ze zmarłą aktorką Anną Przybylską. Jak pociechy dogadują się z macochą?

Jarosław Bieniuk: dzieci

Jarosław Bieniuk przez lata był w związku z Anną Przybylską. Para doczekała się trojga dzieci - Oliwii, Szymona i Jana. Oliwia w tym roku zdaje maturę i stoi u progu kariery w show-biznesie. Chłopcy rozwijają swoje zainteresowania, poświęcają duża czasu na naukę. Jarosław Bieniuk po śmierci Anny odnalazł szczęście u boku modelki Zuzanny Pactwy. Para dzieli się wspólnymi zdjęciami w social mediach. W ostatnim wywiadzie Zuzanna zdradziła jak dogaduje się z dziećmi partnera.

Zobacz także: Jarosław Bieniuk obejrzał mural z Anią Przybylską. Jego reakcjawzrusza do łez

Jarosław Bieniuk z dziećmi, Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Tak Jarosław pozował wraz z dziećmi dla Vivy! w 2017 roku

Partnerka Jarosława Bieniuka o relacji z Oliwią Bieniuk

Zuzanna Pactwa udzieliła wywiadu Jastrząb Post. W rozmowie zdradziła, że relacje z dziećmi Jarosława są bardzo dobre. Modelka niedawno zaprojektowała linię ubrań. Okazało się, że jej projekty trafiły także w gust Oliwii Bieniuk i jej koleżanek. „Założyła ją Oliwka i parę innych koleżanek również. To był bardzo fajny i miły projekt. Na pewno będziemy robiły więcej projektów wspólnie. Pracujemy nad czymś, ale to jeszcze jest sekret. Relacje z dziećmi Jarka są super” - opowiadała o swoich projektach Zuzanna.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk w nowej kampanii zdjęciowej pozuje bez stanika!

Zuzannę i Oliwię łączy przyjacielska relacja. Dziewczyna chętnie zakłada nie tylko kreacje projektu macochy, ale także biżuterię: „Oliwia Bieniuk wystąpiła ostatnio w moim projekcie, w łańcuszku na ciało. Przekazałam prezent Zuzie i razem z Jarkiem przekazali Oliwii. Dla takich młodych dziewczyn super są kolczyki koła. Bardziej proste, małe rzeczy. Nieduże kolczyki” - powiedziała modelka.

Zuzanna dodała także, że styl córki Jarosława bardzo jej się podoba: „Oliwka jest młodą dziewczyną i podąża za trendami modowymi. Ale jest otwarta i ma otwartą głowę na wpływy i fajnie się ubiera. Bardzo mi się podoba jej styl”. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.