To dość nietypowa prośba

Gabriela Czernecka 31 października 2021 14:03

Wypełnienie ostatniej woli Ani Przybylskiej to prośba, którą aktorka skierowała do swojego ukochanego, Jarosława Bieniuka. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Od jej śmierci mija właśnie siedem lat... Gwiazda była uwielbiana przez Polaków, ale to jej rodzina musiała zmierzyć się z jej odejściem. To pozostawiło w ich sercach niewyobrażalną pustkę. Jarosław Bieniuk robi co w jego mocy, by choć trochę zastąpić dzieciom mamę. Media jakiś czas temu ujawniły ostatnie życzenie aktorki. 

Ostatnia wola Ani Przybylskiej

Śmierć Ani Przybylskiej wstrząsnęła światem show-biznesu. Aktorka odeszła 5 października 2014 roku po heroicznej walce z rakiem trzustki. Osierociła trójkę dzieci - Oliwię, Szymona i Jasia. Od tamtej chwili Jarosław Bieniuk, partner zmarłej aktorki, robi wszystko, by zapewnić dzieciom dom pełen miłości. W obliczu choroby ukochanej Bieniuk zakończył nawet karierę sportową i w pełni poświęcił się wychowywaniu dzieci. Choć Ania odeszła stosunkowo niedawno, były piłkarz próbował ułożyć sobie życie u boku innej kobiety - Martyny Gliwińskiej. Ostatnio zaś spotyka się z piękną modelką Zuzanną. Taka była ostatnia wola Ani Przybylskiej.

Dla aktorki rodzina zawsze była na pierwszym miejscu. Choć prowadziła życie w świetle reflektorów, często opuszczała wielkie gale pełne czerwonych dywanów, by powrócić do swoich pociech. Według osoby z rodziny gwiazdy chciała, by Jarek po jej śmierci ułożył sobie życie. 

OBEJRZYJ TEŻOliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

Nowa ukochana Jarosława Bieniuka - modelka Zuzanna

Dzisiaj Bieniuk stara się wypełnić ostatnią wolę Ani. Dla aktorki rodzina była zawsze na pierwszym miejscu. Zamiast blasku fleszy, ona wolała ten bijący z domowego ogniska. Przed śmiercią powiedziała, że chciałaby, żeby Jarek poukładał sobie jeszcze życie. „To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy”, czytamy w „Rewii”. 

Znany piłkarz próbował spełnić prośbę swojej ukochanej. Po śmierci Ani Przybylskiej związał się z Martyną Gliwińską. Doczekali się nawet synka, któremu nadali imię Kazimierz. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Obecnie Jarosław Bieniuk spotyka się z piękną modelką Zuzanną.

Co o Zuzie mówiła nam niedawno córka byłego piłkarza? „Mam z nią bardzo dobry kontakt, super się dogadujemy i nadajemy na tych samych falach, więc wszystko jest w porządku. […] Tata jest tak zakochany w Zuzie. Cieszę się, że w końcu po tylu latach widzę na jego twarzy szczęście i uśmiech. Widać, że jest zakochany”, usłyszał reporter VIVY.pl.

Czytaj też: Taniec z Gwiazdami: Oliwia Bieniuk w tej stylizacji wyglądała jak Anna Przybylska

Resztę czasu sportowiec poświęca wychowywaniu dzieci – Oliwii, Jasia i Szymona. Stara się być dla nich nie tylko dobrym ojcem, ale i w miarę możliwości zastąpić ukochaną mamę. Bieniuk angażuje się także w społeczne akcje, m.in. wspomaga gdyńskie hospicjum. Trenuje również młode talenty. 

1/5
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, córka Ani Przybylskiej
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/5

W 2018 roku poznaliśmy ostatnią wolę Ani Przybylskiej. Czego dotyczyła?

2/5
Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
2/5

Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Właśnie minęło 7 lat od jej śmierci... Gwiazda była uwielbiana przez Polaków, ale to jej rodzina musiała zmierzyć się z jej odejściem.

3/5
Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska
Copyright @VIVA!, Instagram @jaretpalmer
3/5

Jarosław Bieniuk robi co w jego mocy, by choć trochę zastąpić dzieciom mamę. Media 3 lata temu ujawniły ostatnie życzenie aktorki. 

4/5
Anna Przybylska FB
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/5

Dla aktorki rodzina zawsze była na pierwszym miejscu. Choć prowadziła życie w świetle reflektorów, często opuszczała wielkie gale pełne czerwonych dywanów, by powrócić do swoich pociech. Według osoby z rodziny gwiazdy chciała, by Jarek po jej śmierci ułożył sobie życie. 

5/5
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
5/5

Znany piłkarz próbuje spełnić prośbę swojej ukochanej. Po śmierci Ani Przybylskiej związał się z Martyną Gliwińską. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Obecnie spotyka się z piękną modelką Zuzanną. Czy okaże się ona tą jedyną?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.