To dość nietypowa prośba

Gabriela Czernecka 31 października 2021 14:03

Wypełnienie ostatniej woli Ani Przybylskiej to prośba, którą aktorka skierowała do swojego ukochanego, Jarosława Bieniuka. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Od jej śmierci mija właśnie siedem lat... Gwiazda była uwielbiana przez Polaków, ale to jej rodzina musiała zmierzyć się z jej odejściem. To pozostawiło w ich sercach niewyobrażalną pustkę. Jarosław Bieniuk robi co w jego mocy, by choć trochę zastąpić dzieciom mamę. Media jakiś czas temu ujawniły ostatnie życzenie aktorki. 

Ostatnia wola Ani Przybylskiej

Śmierć Ani Przybylskiej wstrząsnęła światem show-biznesu. Aktorka odeszła 5 października 2014 roku po heroicznej walce z rakiem trzustki. Osierociła trójkę dzieci - Oliwię, Szymona i Jasia. Od tamtej chwili Jarosław Bieniuk, partner zmarłej aktorki, robi wszystko, by zapewnić dzieciom dom pełen miłości. W obliczu choroby ukochanej Bieniuk zakończył nawet karierę sportową i w pełni poświęcił się wychowywaniu dzieci. Choć Ania odeszła stosunkowo niedawno, były piłkarz próbował ułożyć sobie życie u boku innej kobiety - Martyny Gliwińskiej. Ostatnio zaś spotyka się z piękną modelką Zuzanną. Taka była ostatnia wola Ani Przybylskiej.

Dla aktorki rodzina zawsze była na pierwszym miejscu. Choć prowadziła życie w świetle reflektorów, często opuszczała wielkie gale pełne czerwonych dywanów, by powrócić do swoich pociech. Według osoby z rodziny gwiazdy chciała, by Jarek po jej śmierci ułożył sobie życie. 

OBEJRZYJ TEŻOliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

Nowa ukochana Jarosława Bieniuka - modelka Zuzanna

Dzisiaj Bieniuk stara się wypełnić ostatnią wolę Ani. Dla aktorki rodzina była zawsze na pierwszym miejscu. Zamiast blasku fleszy, ona wolała ten bijący z domowego ogniska. Przed śmiercią powiedziała, że chciałaby, żeby Jarek poukładał sobie jeszcze życie. „To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy”, czytamy w „Rewii”. 

Znany piłkarz próbował spełnić prośbę swojej ukochanej. Po śmierci Ani Przybylskiej związał się z Martyną Gliwińską. Doczekali się nawet synka, któremu nadali imię Kazimierz. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Obecnie Jarosław Bieniuk spotyka się z piękną modelką Zuzanną.

Co o Zuzie mówiła nam niedawno córka byłego piłkarza? „Mam z nią bardzo dobry kontakt, super się dogadujemy i nadajemy na tych samych falach, więc wszystko jest w porządku. […] Tata jest tak zakochany w Zuzie. Cieszę się, że w końcu po tylu latach widzę na jego twarzy szczęście i uśmiech. Widać, że jest zakochany”, usłyszał reporter VIVY.pl.

Czytaj też: Taniec z Gwiazdami: Oliwia Bieniuk w tej stylizacji wyglądała jak Anna Przybylska

Resztę czasu sportowiec poświęca wychowywaniu dzieci – Oliwii, Jasia i Szymona. Stara się być dla nich nie tylko dobrym ojcem, ale i w miarę możliwości zastąpić ukochaną mamę. Bieniuk angażuje się także w społeczne akcje, m.in. wspomaga gdyńskie hospicjum. Trenuje również młode talenty. 

1/5
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, córka Ani Przybylskiej
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/5

W 2018 roku poznaliśmy ostatnią wolę Ani Przybylskiej. Czego dotyczyła?

2/5
Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
2/5

Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Właśnie minęło 7 lat od jej śmierci... Gwiazda była uwielbiana przez Polaków, ale to jej rodzina musiała zmierzyć się z jej odejściem.

3/5
Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska
Copyright @VIVA!, Instagram @jaretpalmer
3/5

Jarosław Bieniuk robi co w jego mocy, by choć trochę zastąpić dzieciom mamę. Media 3 lata temu ujawniły ostatnie życzenie aktorki. 

4/5
Anna Przybylska FB
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/5

Dla aktorki rodzina zawsze była na pierwszym miejscu. Choć prowadziła życie w świetle reflektorów, często opuszczała wielkie gale pełne czerwonych dywanów, by powrócić do swoich pociech. Według osoby z rodziny gwiazdy chciała, by Jarek po jej śmierci ułożył sobie życie. 

5/5
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
5/5

Znany piłkarz próbuje spełnić prośbę swojej ukochanej. Po śmierci Ani Przybylskiej związał się z Martyną Gliwińską. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Obecnie spotyka się z piękną modelką Zuzanną. Czy okaże się ona tą jedyną?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.