O TYM SIĘ MÓWI

„To było życzenie Ani”. Dopiero teraz poznaliśmy ostatnią wolę Ani Przybylskiej

To dość nietypowa prośba...

Gabriela Czernecka 4 października 2020 19:58

Wypełnienie ostatniej woli Ani Przybylskiej to prośba, którą aktorka skierowała do swojego ukochanego, Jarosława Bieniuka. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Od jej śmierci mija właśnie sześć lat... Gwiazda była uwielbiana przez Polaków, ale to jej rodzina musiała zmierzyć się z jej odejściem. To pozostawiło w ich sercach niewyobrażalną pustkę. Jarosław Bieniuk robi co w jego mocy, by choć trochę zastąpić dzieciom mamę. Media jakiś czas temu ujawniły ostatnie życzenie aktorki. 

Ostatnia wola Ani Przybylskiej

Śmierć Ani Przybylskiej wstrząsnęła światem show-biznesu. Aktorka odeszła 5 października 2014 roku po heroicznej walce z rakiem trzustki. Osierociła trójkę dzieci - Oliwię, Szymona i Jasia. Od tamtej chwili Jarosław Bieniuk, partner zmarłej aktorki, robi wszystko, by zapewnić dzieciom dom pełen miłości. W obliczu choroby ukochanej Bieniuk zakończył nawet karierę sportową i w pełni poświęcił się wychowywaniu dzieci. Choć Ania odeszła stosunkowo niedawno, były piłkarz próbował ułożyć sobie życie u boku innej kobiety - Martyny Gliwińskiej. Ostatnio zaś spotyka się z piękną modelką Zuzanną. Taka była ostatnia wola Ani Przybylskiej.

Dla aktorki rodzina zawsze była na pierwszym miejscu. Choć prowadziła życie w świetle reflektorów, często opuszczała wielkie gale pełne czerwonych dywanów, by powrócić do swoich pociech. Według osoby z rodziny gwiazdy chciała, by Jarek po jej śmierci ułożył sobie życie. 

Nowa ukochana Jarosława Bieniuka - modelka Zuzanna

Dzisiaj Bieniuk stara się wypełnić ostatnią wolę Ani. Dla aktorki rodzina była zawsze na pierwszym miejscu. Zamiast blasku fleszy, ona wolała ten bijący z domowego ogniska. Przed śmiercią powiedziała, że chciałaby, żeby Jarek poukładał sobie jeszcze życie. „To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy”, czytamy w „Rewii”. 

Znany piłkarz próbował spełnić prośbę swojej ukochanej. Po śmierci Ani Przybylskiej związał się z Martyną Gliwińską. Doczekali się nawet synka, któremu nadali imię Kazimierz. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Obecnie Jarosław Bieniuk spotyka się z piękną modelką Zuzanną. Resztę czasu poświeca wychowywaniu dzieci – Oliwii, Jasia i Szymona. Stara się być dla nich nie tylko dobrym ojcem, ale i w miarę możliwości zastąpić ukochaną mamę. Bieniuk angażuje się także w społeczne akcje, m.in. wspomaga gdyńskie hospicjum. Trenuje również młode talenty . ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.