Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Oliwia Bieniuk zdecydowała się na wzruszający krok. Tak upamiętniła ukochaną mamę

Zdjęcie już obiegło internet

Rafał Kowalski 9 sierpnia 2021 08:44
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Jesienią minie 7 lat odkąd nie ma z nami Anny Przybylskiej. Po nierównej walce z rakiem trzustki aktorka zmarła w swoim domu w Trójmieście. Dziś córka artystki – Oliwia – jest już pełnoletnia i w mediach słychać o niej coraz więcej. Początkująca modelka i aktorka chce podążać drogą ukochanej mamy. Niedługo wystąpi w Tańcu z gwiazdami oraz pojawi się w filmie. W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie z planu, które ujawniło uroczą tajemnicę nastolatki.

Oliwia Bieniuk zrobiła tatuaż poświęcony mamie

Wczoraj wieczorem na Instagramie Oliwii Bieniuk opublikowano czarno-białe fotografie, na których córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pozuje z Wiktorią Gąsiewską. „Pozdrawiamy z planu. Scenę w wodzie uważam za udaną!”, podpisała zdjęcia 18-latka i dodała, że chodzi o nowy film internetowego twórcy Reżysera Życia, który tworzy dla nastolatków wideo z przesłaniem.

Czytaj też: Oliwia Bieniuk zdradziła plany na przyszłość. „Teraz „Taniec z Gwiazdami”, a później...”

Wielbiciele młodej gwiazdy zachwycali się jej urodą i tym, że rozwija swój talent. Kilka osób zauważyło jednak coś jeszcze. Okazuje się, że 18-latka wytatuowała sobie pod żebrami datę urodzin swojej mamy – 26.12.1978r. Ten piękny gest musi być jednocześnie bardzo świeży, bo na wcześniejszych fotografiach Oliwia nie ma wspomnianej pamiątki.

Oliwia Bieniuk o mamie. Jak ją zapamiętała?

Przypomnijmy, że ukochana córka znanej aktorki miała 11 lat, gdy jej mama przegrała walkę z rakiem. Mimo młodego wieku Oliwia pamięta, czego uczyła ją Anna Przybylska. „Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała”, mówiła nam w VIVIE!, by zaraz przejść do tematu pamiątek. „Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. „Ciemną stronę Wenus” dwa razy. I oczywiście jej ostatni film „Bilet na Księżyc””, mogliśmy niedawno przeczytać w naszym magazynie.

Musimy przyznać, że tatuaż z datą urodzin to subtelna, pięknie wykonana, ale i wzruszająca forma upamiętnienia Anny Przybylskiej. Zgadzacie się? 

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?