Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
z życia gwiazd

Nadchodzą wielkie zmiany w życiu Oliwii Bieniuk! Podjęła decyzję o wyprowadzce

Córka Anny Przybylskiej opuszcza rodzinną Gdynię

Marcjanna Maryszewska 17 czerwca 2022 18:00
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka buduje właśnie swoją pozycję w show-biznesie. Oliwia Bieniuk zaczynała karierę jako modelka, dziś 19-latka jest już pełnoprawną celebrytką i influencerką. Niedawno mówiła, że w przyszłości chciałaby pójść w ślady mamy i zostać aktorką. Teraz podzieliła się kolejnymi planami na przyszłość, które spełni w najbliższym czasie.

Oliwia Bieniuk wyprowadza się z domu rodzinnego

Młoda gwiazda wkrótce skończy 20 lat i właśnie zapowiedziała wielkie zmiany w swoim życiu. 19-latka od jakiegoś czasu przygotowywała się do egzaminów na studia aktorskie i w związku z tym podjęła ważną decyzję.

Oliwia Bieniuk na co dzień mieszka z ojcem Jarosławem Bieniukiem oraz dwoma braćmi, lecz wkrótce ulegnie to zmianie. Córka Anny Przybylskiej postanowiła się usamodzielnić, o czym opowiedziała swoim fanom na Instagramie. Jak wyznała, już wkrótce opuści rodzinną Gdynię i razem z przyjaciółką przeprowadzi się do Warszawy. Przy okazji potwierdziła radosną informację - udało się jej dostać na wymarzone studia!

Czytaj także: Julia Wróblewska wyszła z ośrodka terapeutycznego i została kelnerką! Zalecili jej to terapeuci

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021

Internauci byli ciekawi, czy celebrytka nie ma obaw przed przeprowadzką do stolicy. „Troszkę tak, nowe otoczenie i znajomości, mam nadzieję, że sobie poradzę i Warszawa nie będzie mnie przytłaczać”, potwierdziła. Warto wspomnieć, że młoda influencerka miała już okazję zaznać tamtejszego życia przy okazji 12. edycji „Tańca z gwiazdami”, w której brała udział jesienią 2021 roku.

Oliwia odpowiedziała również na pytania o życie towarzyskie. 19-latka nie ma jednak powodów do zmartwień i nie obawia się, że warszawskie imprezy mogłyby ją pochłonąć i odciągnąć od codziennych obowiązków. „Nie boję się. Bo ja umiem powiedzieć STOP! I mam granicę, której nie przekraczam”.

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020

Oliwia Bieniuk o dorastaniu bez mamy

Anna Przybylska odeszła, gdy Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat. Córka aktorki przyznała w poruszającej rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla magazynu VIVA! w 2020 roku, że pomimo upływu lat wspomnienia tamtych dni pozostają żywe i nie do wymazania z pamięci…

„Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom”, opowiadała, i dodała: „„Nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje”.

Zobacz: Mama Ani Przybylskiej obejrzała fragmenty filmu o córce. „Zwiastun rozłożył mnie na łopatki”

Anna Przybylska przekazała córce ważne wartości, którym córka pozostaje wierna. „Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała”, wyznała.

Aktorka z pewnością miałaby dziś wiele powodów do dumy ze swojej córki. Oliwii Bieniuk życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź również: Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieniła styl oraz rozwija swoje pasuje! Co jest powodem metamorfozy Shiloh?

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.