O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Kowalska złożyła córce poruszające życzenia urodzinowe

Ola Kowalska spędzi ten dzień samotnie w szpitalu

Olga Figaszewska 2 maja 2020 11:51

Córka Kasi Kowalskiej obchodzi dziś 23. urodziny. Z tej okazji wokalistka postanowiła złożyć Oli wyjątkowe życzenia. Od wielu tygodni jej pociecha przebywa w jednym z londyńskich szpitali.

23. urodziny Oli Kowalskiej

Stan Oli Kowalskiej był ciężki. Lekarze wprowadzili córkę Kasi Kowalskiej w stan śpiączki farmakologicznej. Wokalistka przeżyła dramat. Czuła strach i rozpacz, była bezsilna. Ze względu na obostrzenia wywołane pandemią nie mogła polecieć do Londynu, by być bliżej córki. Na szczęście najgorszy etap Ola ma już za sobą. Lekarze wybudzili ją ze śpiączki i 23-latka dochodzi do siebie. Jest pod najlepszą opieką. Potrzebuje jedynie spokoju i czasu, aby wrócić do zdrowia.

„Dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali, dziękuję za wsparcie. To był ciężki czas, ale wierzymy ze najgorsze za Nami... #uważajcienasiebie #dziekuje”, poinformowała gwiazda w połowie kwietnia.

Dziś córka Kasi Kowalskiej kończy 23 lata. Ten dzień mama i córka spędziłby rodzinnie, świętując wyjątkowe wydarzenie. Niestety Ola spędzi spędzi urodziny sama w szpitalu. By uczcić ten radosny dzień wokalistka zamieściła na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Olą. Kadr opatrzyła podpisem: „Sto lat, Ola. Wszystkiego, co najpiękniejsze, zdrowia, szybkiego powrotu do domu. Wszyscy składają Ci najserdeczniejsze życzenia!”.

Fani przyłączyli się do życzeń. W komentarzach nie brakuje ciepłych słów wsparcia.

„Siły , odporności i spełnieni dla Oli”, „Cudownie zdrówka dla Was, radości pełno, miłości i spokoju... takiego spokoju jakiego sobie życzycie ”, „Spełnienia marzeń dla Oli i zdrówka!! Dla Kasi dużo siły w tym trudnym czasie , wszystko będzie dobrze ”. 

Również składamy najserdeczniejsze życzenia powrotu do zdrowia i przesyłamy mnóstwo pozytywnej energii!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.