O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Kowalska złożyła córce poruszające życzenia urodzinowe

Ola Kowalska spędzi ten dzień samotnie w szpitalu

Olga Figaszewska 2 maja 2020 11:51

Córka Kasi Kowalskiej obchodzi dziś 23. urodziny. Z tej okazji wokalistka postanowiła złożyć Oli wyjątkowe życzenia. Od wielu tygodni jej pociecha przebywa w jednym z londyńskich szpitali.

23. urodziny Oli Kowalskiej

Stan Oli Kowalskiej był ciężki. Lekarze wprowadzili córkę Kasi Kowalskiej w stan śpiączki farmakologicznej. Wokalistka przeżyła dramat. Czuła strach i rozpacz, była bezsilna. Ze względu na obostrzenia wywołane pandemią nie mogła polecieć do Londynu, by być bliżej córki. Na szczęście najgorszy etap Ola ma już za sobą. Lekarze wybudzili ją ze śpiączki i 23-latka dochodzi do siebie. Jest pod najlepszą opieką. Potrzebuje jedynie spokoju i czasu, aby wrócić do zdrowia.

„Dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali, dziękuję za wsparcie. To był ciężki czas, ale wierzymy ze najgorsze za Nami... #uważajcienasiebie #dziekuje”, poinformowała gwiazda w połowie kwietnia.

Dziś córka Kasi Kowalskiej kończy 23 lata. Ten dzień mama i córka spędziłby rodzinnie, świętując wyjątkowe wydarzenie. Niestety Ola spędzi spędzi urodziny sama w szpitalu. By uczcić ten radosny dzień wokalistka zamieściła na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Olą. Kadr opatrzyła podpisem: „Sto lat, Ola. Wszystkiego, co najpiękniejsze, zdrowia, szybkiego powrotu do domu. Wszyscy składają Ci najserdeczniejsze życzenia!”.

Fani przyłączyli się do życzeń. W komentarzach nie brakuje ciepłych słów wsparcia.

„Siły , odporności i spełnieni dla Oli”, „Cudownie zdrówka dla Was, radości pełno, miłości i spokoju... takiego spokoju jakiego sobie życzycie ”, „Spełnienia marzeń dla Oli i zdrówka!! Dla Kasi dużo siły w tym trudnym czasie , wszystko będzie dobrze ”. 

Również składamy najserdeczniejsze życzenia powrotu do zdrowia i przesyłamy mnóstwo pozytywnej energii!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.