Konrad Gaca nie żyje. Okoliczności śmierci trenera i dietetyka
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

To żona odnalazła ciało Konrada Gacy… Dietetyk zmarł w domu we śnie

Ujawniono okoliczności śmierci trenera

Konrad Szczęsny 16 sierpnia 2018 16:31
Konrad Gaca nie żyje. Okoliczności śmierci trenera i dietetyka
Fot. East News

Oficjalne przyczyny śmierci Konrada Gacy wciąż nie są znane, jednak jego wspólnik, Marcin Gogłoza twierdzi, że prawdopodobnie u trenera doszło do zatrzymania akcji serca i zmarł we śnie. Wersję tę potwierdzają doniesienia jednego z dzienników, którego dziennikarze dotarli do sąsiadów dietetyka, którzy zrelacjonowali to, co działo się w czwartek nad ranem w jego domu pod Lublinem.

Okoliczności śmierci Konrada Gacy. To żona odnalazła ciało trenera

Wszyscy, którzy znali 42-letniego Konrada Gacę nie mogą uwierzyć w jego nagłą śmierć. Przypomnijmy, że według wstępnych informacji podanych przez Kurier Lubelski dietetyk został znaleziony martwy około godziny 5.00 w swoim domu przez najbliższych. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Więcej światła na to, co się wydarzyło, rzuci sekcja zwłok trenera, którą zaplanowano na piątek 17 sierpnia na godzinę 9.00.

Relacja jednego z dzienników ujawnia natomiast szczegółowe okoliczności śmierci Konrada Gacy.

„W czwartek nad ranem wokół willi zaroiło się od samochodów. Około 4.00 nad ranem przyjechała karetka pogotowia. Wezwała je żona Konrada Gacy. Kilka minut wcześniej znalazła ciało męża, w salonie przed telewizorem. Dietetyk nie dawał oznak życia. Niestety, ratownicy potwierdzili najgorsze przypuszczenia żony. Jej mąż zmarł”, relacjonuje Fakt.

Od razu po tej druzgocącej diagnozie wezwano policję oraz zawiadomiono prokuraturę. Według nieoficjalnych informacji na ciele mężczyzny nie widniały żadne obrażenia zewnętrzne, które wskazywałyby, że do jego śmierci ktoś się przyczynił.

„Potwierdzam, że wykonujemy czynności w tej sprawie. Wszczęliśmy dochodzenie w kierunku artykułu 155 kodeksu karnego czyli nieumyślnego spowodowania śmierci. To rutynowa procedura”, ujawniła w rozmowie z tabloidem Agnieszka Kępka, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie. 

Jak twierdzą dziennikarze dziennika, opis okoliczności śmierci Konrada Gacy sugeruje, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, takich jak zawał lub wylew krwi do mózgu. Czy powodem były problemy finansowe, o których mówiło się w ostatnim czasie w kontekście biznesów guru dietetyki? Ostateczna przyczyna będzie znana po sekcji zwłok, którą zaplanowano na piątek, 17 sierpnia na godzinę 9.00.

UPDATE: Opublikowano już wstępne wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy

Sąsiedzi o śmierci Konrada Gacy

Dziennikarze Faktu dotarli również do sąsiadów Konrada Gacy. Mieszkańcy Zemborzyc Tereszyńskich pod Lublinem podkreślają, że trener był człowiekiem serdecznym, pogodnym, który odnosił się do wszystkich z szacunkiem.

„To był dobry człowiek i sąsiad. Rzadko bywał w domu, częściej widać go było w telewizji, ale kiedy pojawiał się w okolicy spacerując z córeczką i psami zawsze uśmiechnął się, dzień dobry powiedział, zagadał”, podkreśla w rozmowie z dziennikiem jeden z mieszkańców Zemborzyc Tereszyńskich, gdzie pomiędzy polami uprawnymi leży rozłożysty, parterowy dom dietetyka, w którym w czwartek 16 sierpnia nad ranem jego ukochana żona odnalazła jego ciało...

Swojego smutku po odejściu przyjaciele nie ukrywają również osoby ze świata show-biznesie, które pozostawały w bliskich relacjach z trenerem  

Konrad Gaca
Fot. East News

Konrad Gaca: żona Patrycja i córeczka Emilka
Fot. Instagram @konradgaca

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.