The Voice
Fot. Jan Bogacz / TVP (materiał prasowy)
O TYM JEST GŁOŚNO

Ogromne zmiany w The Voice of Poland. Przez pandemię produkcja musiała podjąć trudne decyzje

Widzowie nie będę głosować na swoich ulubieńców...

Rafał Kowalski 10 listopada 2020 20:31
The Voice
Fot. Jan Bogacz / TVP (materiał prasowy)

To nie będzie zwyczajna edycja The Voice of Poland... Jedenasta edycja show wkracza właśnie w decydującą fazę. Na polu muzycznej bitwy pozostało już tylko 16 uczestników, którzy od najbliższej soboty mieli prezentować się w koncertach na żywo. Niestety przez obostrzenia związane z pandemią, produkcja podjęła kilka trudnych decyzji. Ich wynikiem jest zmiana zasad show…

Nowe zasady w The Voice od Poland 11 

Kilka godzin temu na fanpage’u hitu Dwójki pojawiło się poniższe oświadczenie. „Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych podczas nagrania, zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków XI edycji „The Voice of Poland”. Odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa”, czytamy w sieci.

Wielu fanów programu zastanawiało się w komentarzach jak więc będzie wyglądać głosowanie na 16 pozostałych w stawce konkursowej wykonawców. Jak udało się nam dowiedzieć „decyzję o tym, którzy uczestnicy pożegnają się z „The Voice of Poland”, a którzy powalczą o wygraną zdecydują: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental”.

Oznacza to, że jurorzy będą po każdym występie przyznawać zawodnikom punkty. Po zakończeniu wszystkich wykonań każdy trener powie, któremu uczestnikowi dał maksymalną notę. Na koniec głos zabierze trener danego teamu wyznaczając, kogo zabiera ze sobą do kolejnego etapu show. Co nastąpi potem? „Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe”, czytamy w wiadomości nadesłanej nam przez produkcję. W oświadczeniu dodano także że nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jedynym odcinkiem nagranym na żywo będzie ten ostatni. W ścisłym finale to widzowie wybiorą swoimi głosami laureata 11. edycji Voice of Poland.

Ciekawi, jak potoczą się losy utalentowanych artystów? Zapraszamy przed telewizory w każdą sobotę o godzinie 21:00. Jak oceniacie zmianę zasad? 

The Voice
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.