Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcia
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oficjalne zdjęcia księżniczki Charlotte skrywają tajemnice. Tego mogliście nie zauważyć!

Oto trzy fotografie i... kilka ciekawostek!

Gabriela Czernecka 3 maja 2019 13:45
Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcia
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Oficjalne zdjęcia księżniczki Charlotte z okazji jej czwartych urodzin ujrzały światło dzienne. Fotografie wykonała dziewczynce jej mama, księżna Kate. Zdjęcia szybko podbiły serca fanów rodziny królewskiej. Trudno się dziwić, skoro książęca para Cambridge tak rzadko dzieli się fotografiami swoich pociech. Książę William i księżna Kate w ten sposób próbują chronić prywatność swoich dzieci na tyle, ile jest to możliwe. Trzy oficjalne fotografie Charlotte na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od fotografii zrobionych przed laty. A jedna. Oto kilka ciekawostek, których mogliście nie zauważyć lub czego mogliście nie wiedzieć!

Oficjalne zdjęcia Charlotte z okazji urodzin -ciekawostki

2 maja 2019 roku księżniczka Charlotte skończyła 4 latka. Z tej okazji opublikowano trzy oficjalne fotografie małej księżniczki. Zdjęcia wykonano w kwietniu. Ich autorką jest księżna Kate, która zrobiła je podczas pobytu z całą rodzinką w ich domu w Norfolk. Przypomnijmy, że tam powstały także opublikowano niedawno oficjalne zdjęcia księcia Louise'a.

Na nich od razu dało się zauważyć, że Kate podkreśliła charakter synka. Widząc resztki mchu i trawy na ramionach chłopca, nikt nie miał wątpliwości, że mały chłopiec uwielbia się bawić na świeżym powietrzu. Łatwo dało się zauważyć, że Louis świetnie czuł się przed aparatem, a mama zapewniła mu doskonałą rozrywkę, najprawdopodobniej po prostu go rozśmieszając. W przypadku Charlotte nie mogło być inaczej. Dziewczynka chętnie pozowała mamie do zdjęć.

Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Nie od dziś wiadomo, że księżniczka Charlotte już została okrzyknięta małą ikoną stylu. Na dwóch fotografiach Charlotte ma kraciastą spódniczkę z szelkami i szary sweterek, a na jednej błękitną sukienkę w kwiatki z białym kołnierzykiem. Oczywiście ubranka już się wyprzedały - w końcu na tym polega tzw. efekt Charlotte - ale niewielu zwróciło uwagę, że to nie pierwszy raz kiedy mała księżniczka ma na sobie te części garderoby. W granatowych tenisówkach bez sznurówek Charlotte pojawiła się podczas charytatywnego meczu polo, w którym udział brał książę William. Wraz z bratem i mamą kibicowała mu, choć nietrudno było zauważyć, że bardziej niż mecz interesowała ją zabawa z rodziną.

Księżniczka Charlotte
Fot. Instagram @kensingtonroyal, East News

Jeśli chodzi o kraciastą spódniczkę to Charlotte była już w niej widziana na imprezie jeździeckiej w towarzystwie mamy i brata. Choć rodzina królewska była tam prywatnie, to fotografom udało się zrobić im zdjęcia. Widać, że spódniczka Charlotte, w której pojawiła się, by wspierać ciotkę Zarę Tindall, medalistkę olimpijską w jeździe konnej, to ta sama, w której pozuje właśnie na oficjalnych fotografiach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez HRH The Duchess of Cambridge (@katemidleton)

Fani rodziny królewskiej dostrzegli także niezwykłe podobieństwo księżniczki Charlotte do... prababci, czyli królowej Elżbiety II. Faktycznie córka Kate na najnowszych zdjęciach bardzo przypomina Elżbietę II, gdy ta była w jej wieku. Zresztą zobaczcie sami:

Zwróciliście na to uwagę? Jeśli interesują Was treści dotyczące rodziny królewskiej dołączcie do naszej grupy fanów royal family >>  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?