książę Louis
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nowe oficjalne zdjęcia księcia Louise'a skrywają tajemnice. Mogłaś tego nie zauważyć!

Trzy piękne fotografie i... kilka ciekawostek!

Gabriela Czernecka 28 kwietnia 2019 07:02
książę Louis
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Oficjalne zdjęcia z okazji pierwszych urodzin księcia Louise'a szybko podbiły serca fanów rodziny królewskiej. Trudno się dziwić, skoro książęca para Cambridge tak rzadko dzieli się fotografiami najmłodszego dziecka. Książę William i księżna Kate w ten sposób próbują chronić prywatność swojego syna, który ze względu na piąte miejsce w sukcesji brytyjskiego tronu, ma niewielkie szanse na zostanie królem. Jego wizerunek w przeciwieństwie do starszego rodzeństwa, nie musi być tak bardzo eksponowany. Pierwsze urodziny to jednak świetna okazja do tego, by pokazać małego księcia. Jego trzy oficjalne fotografie na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od fotografii zrobionych jego rodzeństwu, a jednak. Oto kilka ciekawostek, których mogliście nie zauważyć lub czego mogliście nie wiedzieć!

Oficjalne zdjęcia Louise'a z okazji 1. urodzin - ciekawostki

Oficjalne zdjęcia księcia Louise'a opublikowano w dniu jego pierwszych urodzin, 23 kwietnia 2019 roku. Choć dotychczas książęca para Cambridge nie publikowała zbyt wiele fotografii najmłodszego syna, a publicznie mieliśmy małego księcia widzieć tylko raz to wielu z niecierpliwością oczekiwało na pierwsze urodziny Louise'a, będąc pewnym, że Kate i William tym razem zrobią wyjątek. I tak też się stało. Opublikowano trzy nowe zdjęcia najmłodszego syna pary. To pierwsze oficjalne wizerunki opublikowane od lipca ubiegłego roku, kiedy to mały Louis został ochrzczony. Zaznaczmy, że książę pozował także na fotografiach upublicznionych z okazji 70. urodzin księcia Karola.

Książę Louis, oficjalne zdjęcie
Fot. East News, Instagram

Fotografie Louise'a zostały wykonane przez księżną Kate, która odpowiadała także za oficjalne fotografie księcia George'a i księżniczki Charlotte. Zdjęcia wykonano na początku kwietnia na terenie wiejskiej posiadłości Kate i Williama, Anmer Hall w Norfolk we wschodniej części Anglii. To właśnie tam zostały wykonane także oficjalne fotografie księżniczki Charlotte i księcia George'a. Przypomnijmy, że to właśnie w Norfolk Kate i William spędzali pierwsze lata małżeństwa, prowadząc ciche i spokojne życie.

Księżna Kate i książę William
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Księżnej Kate udało się na oficjalnych fotografiach Louise'a podkreślić charakter synka. Widząc resztki mchu i trawy na ramionach chłopca, nikt nie ma wątpliwości, że mały chłopiec uwielbia się bawić na świeżym powietrzu. Łatwo zauważyć, że Louis świetnie czuł się przed aparatem, a mama zapewniła mu doskonałą rozrywkę, najprawdopodobniej po prostu go rozśmieszając.

Książę Louis, oficjalne zdjęcia
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę Louis podobnie jak George i Charlotte, już staje się małą ikoną stylu. Sweterek z pieskiem, który ma na sobie wyprzedał się jeszcze tego samego dnia, w którym opublikowano zdjęcia! To jednak nie wszystko.

Książę Louis, oficjalne zdjęcia
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Mogliście tego nie zauważyć, ale wszystkie dzieci Kate i Williama na oficjalnych fotografiach mają na sobie te same buty! Tak twierdzą znawcy rodziny królewskiej, choć na jednej z fotografii Louise'a ciężko dostrzec jego obuwie, ale wielu sugeruje się tym, co widać w lewym dolnym rogu, a mają to być właśnie guziki od butów, w których przed laty pozowało jego rodzeństwo. Zwróciliście na to uwagę? 

Książę Louis, książę George, księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcie
Fot. East News, Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.