KRÓLEWSKIE ŻYCIE

O tym William i Harry rozmawiali na pogrzebie księcia Filipa. Ujawniono szczegóły

Eksperci od czytania z ruchu warg nie mają wątpliwości

Gabriela Czernecka 21 kwietnia 2021 07:49

Cały świat śledził zachowanie księcia Williama i księcia Harry’ego na pogrzebie męża królowej. Wszyscy zastanawiali się czy bracia będą mieli okazję zamienić ze sobą choć kilka słów. Tak też się stało. O czym rozmawiali? Eksperci od czytania z ruchu warg ujawniają, czego dotyczyła ich rozmowa.

Książę William i książę Harry na pogrzebie księcia Filipa

Czy pogrzeb księcia Filipa był szansą na zjednoczenie rodziny Wndsorów? Zdecydowanie. Czy tak się stało? Mało prawdopodobne. Książę Harry po raz pierwszy od ogłoszenia rezygnacji z pełnienia królewskich obowiązków miał okazję spotkać się z całą rodziną. Gdy małżeństwo Sussex udzieliło wywiadu amerykańskiej telewizji, nikt nie spodziewał się, że tak szybko para będzie miała okazję zmierzyć się rodziną królewską i dojść do porozumienia. Okazją do spotkania się dwóch stron stał się pogrzeb księcia Filipa. I rzeczywiście, dziś patrząc na zdjęcia z ceremonii nie ma wątpliwości, że bracia zamienili po nabożeństwie kilka słów. Czy dotyczyły one łączących ich relacji? Niestety nie… O czym więc rozmawiali? Ujawniają eksperci od mowy ciała.

Przeczytaj: Wielka Brytania. Książę Filip i królowa byli razem 73 lata. Te zdjęcia mówią wszystko o ich trudnym małżeństwie

Książę Harry, książę William konflikt
Fot. Getty Images

O czym William i Harry rozmawiali na pogrzebie Filipa?

Podczas gdy księżna Meghan przebywała w Kalifornii i ze względu na zaawansowaną ciążę nie pojawiła się na pogrzebie księcia Filipa, książę Harry miał okazję zmierzyć się z całą rodziną osobiście. Po tym, jak wraz z żoną udzielił pełnego mocnych oskarżeń wywiadu, po raz pierwszy miał okazję spotkać się z najbliższymi. Wielu przypuszczało, że to właśnie na pogrzebie księcia Filipa bracia będą w końcu mieli okazję zamienić ze sobą kilka słów. Ostatecznie William i Harry szli jednak na odległość ramienia, a w orszaku żałobnym rozdzielał ich syn księżniczki Anny, Peter Philips.

ZobaczKsiążę William i książę Harry pogodzili się na pogrzebie księcia Filipa! Te zdjęcia przejdą do historii

Po ceremonii w drodze z kaplicy świętego Jerzego Harry i William mieli jednak okazję zamienić ze sobą kilka słów. Do braci dołączyła szybko Kate, a cała trójka zdawała się być w dobrych nastrojach. O czym rozmawiali? Magazyn Express za pośrednictwem ekspertów specjalizujących się w odczytywaniu ruchu warg, postanowił przeanalizować o czym mogli rozmawiać bracia. Okazuje się, że William i Harry nie poruszyli dzielących ich spraw. Omawiali za to pogrzeb dziadka.

„Tak, było naprawdę wspaniale, to prawda”, miał powiedzieć książę William. „Było dokładnie tak, jak tego chciał”, odparł książę Harry. „Absolutnie piękna obsługa, ach i ta muzyka”, dodał William. Bracia z pewnością mieli świadomość tego, że cały świat będzie bacznie śledził każdy ich ruch, gest oraz słowo. Nic dziwnego, że w dniu pogrzebu dziadka powstrzymali się od jakichkolwiek komentarzy dotyczących rodzinnego sporu. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie mieli okazji do wspólnej rozmowy, a jeśli takie spotkanie miało miejsce to z pewnością jego szczegóły pozostaną ściśle szczerzoną tajemnicą...   

Harry i William kłótnia
Fot. Getty Images

Książę Harry, książę William rozmowa
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.